Inglesina Classica

aponchie
19. črc 2008

Ahoj,
moc moc se mi libi tento kocarek..mate jej nekdo?Sice ta cena se mi uz moc nelibi ,ale kousek je to nadhernej..me by zajimalo jak se s nim jezdi treba v zime ve snehu?a jestli vubec...znam jednu pani co jej mela a jezdila s nim jen pres leto a pak mela dalsi..a taky si rikam jak by clovek vypadal s takovym kocarkem kdyby si obul tenisky ,dziny a tricko 😀 osobne vim,ze chci houpaci kocarek a favorit je Inglesina,ale jestli zrovna tahle..nevim no..jako kvalitou bude asi na prvnim miste..chrom,kuze a hlavne otevirani boudicky mi prijde luxusni a prakticke..ta zaclonka je k sezrani 😀 ..da se na to dat autosedacka a sportak,ale to se mi uz moc nelibi..co na nej rikate vy?

http://www.bambinomio.cz/inglesina_web/

ikarkulka
6. črc 2011

@preshibana vernice 😉 😀 lakovaná část je v pohodě, musíš být opatrná no 🙂
ale kdybych si měla vybrat teď, hodně bych váhala i nad vaniglia 😉

ivka_alex
27. črc 2011

ahojky, mate nejake nove skusenosti s Inglesina Clasica tiež nad nim pemyslam, dakujem

ivka_alex
27. črc 2011

chcela by som sa spytat ci ju ma nejaka baba z Bratislavy a ci mi viete povedat ako sa clasica brzdi, dakujem

ikarkulka
27. črc 2011

@ivka_alex nové zkušenosti nemám, my už s ní bohužel nejezdíme, eliáš už chce sedět ☹ ale mám ji stále doma, nějak se nemůžu odhodlat k tomu, abych ji zabalila a uskladnila 🙂
brzdí se jako staré kočárky (ale většina moderních brzdí na stejném principu) - na zadních kolech je takové ozubené kolečko, sešlápneš brzdu (taková tyčka mezi oběma kolečky), ta zapadne do toho ozubeného kolečka, takže se ti zadní kola netočí 😉 snad to popisuju srozumitelně 😉

ivka_alex
27. črc 2011

@ikarkulka ahojky, ty mas tu clasicu?

ikarkulka
27. črc 2011

@ivka_alex ano, vernice, 2010. mám ji v albu.

bv_alexandra
11. zář 2011

prosim vás neviete mi poradiť autosedačka Inglessina táto čo mam v bazare https://www.modrykonik.sk/bazar/autosedacky/ow3... pasuje aj na clasicu?vrelá vdaka 🙂 😉

ikarkulka
11. zář 2011

@bv_alexandra v eshopech se píše: Mimo automobil kompatibilní se všemi typy podvozků Inglesina.
tady je na podvozku http://www.eshopbaby.cz/katalog/huggy-multifix-...

bv_alexandra
12. zář 2011

@ikarkulka Ďakujem 🙂 😉

ivka_alex
16. říj 2011

nerozumiem tomu, ked su tak krasne uzasne a plnefunkcne preco nemiznu z bazara rychlostou svetla? ved tu idu viac ako za polovicu menej :-/ ja byt tehotna a vediet co to je 100% beriem hned 🙂

ivka_alex
14. pro 2011

ahojky, nemate foto ako vyzera poskladana? da sa nalozit do kufra auta? nemate foto a poskladany rozmer?

krissti
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
franny
17. pro 2011

@ikarkulka @kamini @krissti Prosím ty maminky, které mají Inglessinu Classicu, nenapsaly byste mi, jak se dá kočárek rozložit na 2 části, ev. neposlaly naskenovaný návod? Dostala jsem tento krásný kočárek z druhé ruky, bohužel bez jakékoliv dokumentace, nejsem technický typ a nechci na něm nic poškodit. Předem moc děkuji.

ikarkulka
18. pro 2011

@franny ahoj 🙂 na dvě části myslíš na podvozek a korbičku?
pokusím se to popsat, případně bych zítra našla návod a dala ti to sem...
korbička je k podvozku uchycena na dvou místech - vpředu (kde má dítě v korbičce hlavičku) musíš na tom uchycení sklopit takové záklopky. teď si nejsem jistá, na kterou stranu, ale určitě na to hned přijdeš, stačí to prostě vyzkoušet, jde to lehce. vzadu (kde má dítě v korbičce nožičky) musíš nejprve sundat řídítka.
stoupni si ke kočárku, jako kdybys ho chtěla vézt. chytni řídítka v místě, kde jsou přichycena k podvozku, na té plastové části, a zatáhni ji lehce směrem k sobě. tím řídítka uvolníš z uchycení. stále drž ty plastové části jakoby u sebe a zároveň řídítka zvedni nahoru (směrem od sebe - vycvakneš je tím z podvozku). zůstanou ti držet na takových kovových výstupcích (něco jako šroubky). pak už stačí je z nich sundat pohybem do stran (musíš to udělat zvlášť na jedné a pak na druhé straně).
teď stačí chytit korbičku po stranách za ty kovové úchyty a pohybem k sobě a pak mírně nahoru ji vycvaknout z podvozku.

stejně se pak nasazuje zpět - strefit se na podvozek, nacvaknout, vpředu zajistit tou záklopkou a vzadu nasadit a nacvaknout řídítka.

ještě poznámka - když vycvakneš tu korbičku a zůstane ti podvozek, tak ty elipsovité bočnice stačí složit dovnitř na košík, budeš mít z podvozku v podstatě placku. můžeš sundat i kolečka, tím bude podvozek opravdu malý.

franny
19. pro 2011

@ikarkulka Děkuju, moc za popis, podle tvého návodu bych to měla zvládnout, našla jsem sice nakonec na netu manuál v AJ, ale moc chytrá jsem z něj nebyla. Návod už nemusíš hledat, děkuju mockrát, opravdu jsi mi pomohla🙂

ikarkulka
19. pro 2011

@franny kdyby něco, tak klidně zase napiš. nafotit už ti to bohužel nemůžu, protože ji máme uloženou na půdě a nechce se mi teď před vánoci pro ni chodit.
ale mám něco lepšího 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=NrBgXtxiv7I
franny
19. pro 2011

@ikarkulka Jsi úžasná🙂, díky!

mersy
21. pro 2011

ahij holky,
tento kočárek jsem si koupila už k první dceři v r.1998.
mám na něj i sportovní sedačku. Odvozil i v r. 2005 syna a teď se snažíme o 3 mimčo....
Pořád je úžasný. Hlavně velká korbička ( syn se narodil v dubnu a v prosinci do něj pořád vešel i s fusakem¨
(a to nebyl žádný drobeček🙂)
budete určitě spokojené

bufobufo
7. únor 2012

@mersy @ikarkulka @kamini Chtěla bych se zeptat, jak je to s transportem této krasavice v autě. Máme Fabii Combi resp. Mercedes třídy A, myslíte, že se tam vejde? Díky odpověď.

ikarkulka
7. únor 2012

@bufobufo ten mercedes má asi trochu menší ten kufr, než fabia že? já ho jednou převážela ve fabia combi, v té starší verzi, a vešel se. jen se musel odendat ten dekl nad kufrem, pod to se nevešla 😉

mersy
16. únor 2012

vejde, my jsme tehdy měli Opel hatsback a v pohodě, zvlášť korbička ( stáhneš stříšku) a zvlášť kostra -
ta se složí sklopením ( dokonce jsme jej tehdy vezli i ve favoritu)

lucief
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jennyska
24. črc 2013

Ahoj Maminky,

na MK máme svou knihovničku pojmů a zkušenosti, kde si na jedno místo vkládáme jak obecné informace např. o kočárcích, tak také zkušenosti - je to tedy přehledné místo s rychlým vyhledáváním 🙂

Pokud máte zkušenost s kočárkem Inglesina, můžete ji vložit do knihovničky na https://www.modrykonik.cz/kocarky-inglesina/ ? 🙂

Hodně to pomůže ostatním maminkám, které třeba koupi tohoto kočárku plánují 🙂

Děkuji Vám a přeji fajn den!
Janča