• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak postupovat při výběru kočárku?

24. ledna 2013 
marbejkana, my máme tříkolku Jané a jsme na vesnici a jezdí v pohodě i v lese, nestabilní je jedině když najíždíš na obrubník (to i ve městě) a jsi chvilku jen na jednom kole
16. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja bych souhlasila s tim, ze do terenu je lepsi ctyrkolka, a to konkretne ctyrkolka, co ma predni a zadni kola v jedne ose. Jinymi slovy, ctyrkolka, co je v jedne ose nema, problem moc neresi.
My mame trikolku (BEBECAR ICON HBR) a jakkoli je stabilni az az, predni kolo dostava pri rozrazeni kameni, hliny, listi, snehu... docela zabrat. Proste clovek tlaci proti 3 kolum (resp. 4 kolum, jde-li o ctyrkolku s kolecky nikoli v jedne ose), a ne proti dvema. Takze se holt potom nadres.
Jinak napr. Jane Slalom ma na prednim kole rucni brzdu, a proto hrozi, ze pokud s prednim kolem najedete do nejake zaveje, atp., tak ji strhnete.
17. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, potřebovala bych poradit s výběrem kočárku, protože si vůbec nevím rady. Tady mám odkaz na tři druhy kočárků, které se mi líbí a chtěla bych Vás poprosit o Váš názor na ně. Miminko by se nám mělo narodit koncem prosince. Moc děkuji!!!

http://www.kocarky-ruzovypanter.cz/v-83/vector-pro-15105/
http://www.aukro.cz/item1193429153_multifunkcni_hlinikovy_kocarek_babyactive_jet_j10.html
http://www.aukro.cz/item1185587792_kombinovany_kocarek_king_cerna_tyrkys.html
19. srp 2010 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, máme kočárek MIKÁDO OXFORD s podvozkem BOSTON...je to čtyřkolka s předními otočnými kolečky, které se dají zaaretovat. V zimě se s ním jezdilo dobře i do terénu jsme jezdili.Výhodou je větší korba u hlubokého kočárku ( vozila jsem malého do 8.měsíce a to je čahoun).Potom už seděl a šel do spotáku. Kdyby někdo měl zájem prodám
1. zář 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terka23 ten druhý.je krásný a praktičtější,než třeba ten třetí.. :wink:
2. zář 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkom JOOLZ One Grand??? Ďakujem!
2. zář 2010 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. zář 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankar nevim,jestli někdo ještě bude reagovat.Koupila jsi ho?ja ho mam a ted shanim plaštěnku,zdají se mi ty uni kratke na sedačku s nanožníkem.
11. únor 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, pořídili jsme si kočárek Ingelsina Magnum 2010 včetně matrace a hygienické vložky. V kočárku samotném jsou popruhy na uchycení miminka. Hygienická vložka obsahuje otvory, kterými se dají popruhy nahoře, dole a uprostřed provléct. Ale u matrace Inglesina fakt nevím, jak ji tam umístit. V ní otvory nejsou. Nevíte někdo, jak se do kočárku umísťuje, aby se daly používat i ty popruhy ?
13. únor 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosim vas nemate niektora skusenost s kočíkom RAPTOR KLASIK+Autosedačka+Nafukovacie kolesá ?
10. zář 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jaký je golfáč maxi cosi city cx?
10. zář 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
poradíte mi nejaký čisto športový kočík s opierkou chrbta, ktorá sa dá nastaviť celkom do kolmej polohy? ďakujem
10. zář 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cincinnati jak se ti jezdí s inglesinou? uvažuji o ní jako o kočárku na zimu, houpacím, pohodlném. sporťák bych už chtěla jiný. bydlíme na vesnici. myslíš, že je to dobrá volba?
24. led 2013 v 16:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek