• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaké golfky? Polohovatelné, složitelné do auta, letadla

28. července 2014 
@dendy03 ahoj, zrovna včera jsem v nich vozila malou sousedku :slight_smile: dají se krásně polohovat pomocí páček po straně, mají skvělou boudičku která se dá stáhnout až k madlu, madlo na hračky... kdyby tě něco zajímalo dej vědět :slight_smile:
28. čer 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, shanim lehke, kvalitni golfky. Jednoduse slozitelne, s velkou striskou, UV ochrana vyhodou, naopak nepotrebuji zimni fusak. Zajimavy jednoduchy design vitan. Date mi nekdo tip? Uz jsem koukala na Cybex, ted premyslim o Baby Jogger City mini. Mate nekdo s temi kocary zkusenost?
23. črc 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marrakech Mám ten BJ city miny - ctyrkolovou verzi (cernou), sklada se naprosto dokonale, striska je proste obri, na jezdeni je pocitove hodne stabilni a dobre ovladatelny. Projet projede celkem vsechno - i u nas na dedine sterkove cesty, jenom to strasne drnca (ale to jsem taky asi rozmazlena z predchoziho kocaru Inglesina Magnum).
Na jezdeni po meste (Praha) naprosto bez chyby, libi se mi i to skladani - kdyz jedem metrem (neumim s kocarem po eskalatorech), tak vezmu na jednu ruku maleho, druhou rukou slozim kocar a vyjedem nahoru. Takze za me vsech deset.
Nevyhoda je spatne pristupny kosik - neda se tam dat velka prebalovaci taska (ale vozim ji na rukojeti) a davam veci do kose spis ze strany, a nema polohovatelne nozicky - zada se daji sklopit skoro do lehu.
23. črc 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosim o radu,chceme poridit nove golfky,nemate nekdo zkusenost s temito http://klaudia.mimishop.cz/detail.php?zbozi=2196278? Jeste se mi libi golfky od Chicca MULTIWAY,nevim,pro ktere se rozhodnout. Dekuji za rady.
12. říj 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky potřebuju poradit...scháním nějaké dobré golfky...můžete mi poradit??důležité je aby byli velké syn má 2,5 roku tak potřebuju aby se tam vešel..uvažuju nad těmato..

http://www.detatko.eu/zbozi/3619/Golfky-Quatro-Cross-modry-mark-Q.htm
16. bře 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renulem Já koukala naživo na Espiro Magic a docela mne překvapilo, že zase tak malé po složení nejsou. Navíc byly na 13 měsících mojí Eli malé, měla zádovou opěrku do půlky hlavy a při lehnutí byla nadoraz, což bylo pochopitelné, když měla jako kočárek délku 82 cm.
Nakonec jsem koupila Peg-Perego Pliko, jsou to snad jedny z nejdelších golfek, co se týče ložné plochy. Vyzkoušeno zatím nemáme, venku bude teprve premiéra.
16. bře 2012 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Muzete mi prosim poradit, jak se daji u Inglesina Trip zada do lehu?
4. črc 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Potrebovala bych poradit, shanim nejaky lehky, lehce ovladatelny a snadno slozitelny golfky co jdou co nevic do lehu a maji polohovatelne nozicky. Velky kosik a spojeny madlo vyhodou. Napadaj vas nejaky? Diky moc.
28. črc 2014 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klarab1981 Na boku jsou takovy packy, ktery se zvednou a zada se polozi.
28. črc 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek