Jaký fusak do kočárku, když se malá narodí koncem srpna?

hanulehanousek93
22. črc 2018

Ahojky, řeším teď jestli koupit letní a nebo už rovnou zimní fusak. Stejně, když bude horko třeba až do konce září ve fusaku být nemusí, že ne? A co plymo, máte? Nebo je to zbytečné? Děkuju

kusanagi87
22. črc 2018

@hanulehanousek93 My mame do sportaku od Emitexu verzi podzim/jaro a pak zvlast zimni. Byt tebou, tak jeste koupim nejakou verzi podzim/jaro; to jsme fakt uzili nejdele a nejvíce. Ty teple mam pocit ze jsou kolikrat i na tu ceskou zimu hodne teple 😀

kimh
22. črc 2018

Fusak jaro/podzim mi přijde zbytecny, v kocarku jsem mela deku u obou deti a pak zimni fusak.

kejt29
22. črc 2018

Nam stacil zimni od Emitexu. Na podzim stacil kryt korby a deka.

ladyhacek
22. črc 2018

Mám termín 26.8. po synovi mám zimní fusak od emitexu a nic jiného pořizovat nebudu. Když na podzim bude chladno dám pod něho deku a přikryjí + ten kryt korby a teplo tam bude mít 🙂

hanulehanousek93
autor
22. črc 2018

Ok, dekuju holky 🙂

toluma
22. črc 2018

ja mam fleecovej jaro/podzim od emitexu a zimni od emitexu.Ojezdil na nich dvouletak a bude je mit i malej.Narodil se v breznu a uz sem parkrat ten lehci vytahla. A navic ho dite neskope,jak deku.A i ted,jak bylo nejaky dny chladno,se to hodilo.A ten zimni je taky super,je nepromokavej,takze kdyz na to trochu nasnezi,nevadi.Vsechno je vec volby,ale podle me se hodi 😀

bambullkaa
22. črc 2018

Mám Lodger Bunker. Má dvě vrstvy, jedna jaro/podzim druhá zimní. Fusak jsem měla v hluboké korbě i ve sporťáku (kočárky často střídám, takže zaručeně sedí skvěle v každém a nesjíždí). Je teplý a neporustí vlhko a ani syn se v něm nezapotil. Měla jsem třeba Emitex a nebyla jsem vůbec spokojená.

ada22
25. črc 2018

Na miminko v tomto obdobi jsem využila takovou tu Emitex zavinovačka do autosedačky. Teď to dělá i více firem. Jinak fusak jaro podzim je fajn. Celkem jsem využila.