Jaký fusak do sporťáku Neonato Puro?

magdanaty
13. zář 2017

Ahoj holky, přemýšlím, jaký fusak koupit na zimu své skoro roční dceři. Kočárek máme Neonato Puro Urban, takže korba sporťáku je taková užší... originál fusak od Neonata nechci, mají ho jen v černé nebo hnědé barvě, raději bych růžový, fialový nebo prostě nějaký takový holčičí🙂 Koukala jsem na diskuze a srovnání fusaků, ale potřebuji poradit, který by se dobře vešel do našeho kočárku. Takže by mě zajímalo, jaké fusaky máte vy se stejným nebo podobným kočárkem? Ideálně v těch holčičích barvách🙂

elinkal
13. zář 2017

Mely jsme tu o Puro diskuzi, zkusim ji najit, maminka tam davala fotku fusaku od Elodie, moc hezky tam sedel.
Ten originalni se mi taky vubec nelibi.

linee
13. zář 2017

@magdanaty ja jsem mela od Pinkie a byla jsem moc spokojena. Ted jsem si objednala z jejich nove kolekce vetsi (pro dite do 3 let), jeste ale nedorazil. Vypada ale na netu moc nadherne, mela jsem moznost videt i u kamaradky a zevnitr je pekne mekoucky a vypada byt i teply, tak uvidim. Maji prave nekolik barev a univerzalni snad pro vsechny kocarky. Zkus se podivat na jejich stranky nebo na FB.

magdanaty
autor
13. zář 2017

@linee Díky za tip, koukala jsem na ně a líbí se mi, jen mi přijde, jestli nejsou moc tenké. Koukám, jestli nejsou k vidění někde v kamenné prodejně, ale nikde nemohu najít..

linee
13. zář 2017

@magdanaty oni maji jenom e-shop. Az dorazi, dam vedet, ale objednavala jsem ted v pondeli.

magdanaty
autor
14. zář 2017

@linee to bys byla hodna,tak se Prosím ozvi😉 ty mas taky Neonato,nebo do jaky ho kočárku ho budeš Mít?

magdanaty
autor
8. říj 2017

@linee Ahoj, tak už ti dorazil?🙂

linee
8. říj 2017

@magdanaty ahoj,moc dekuji,ze pises.Chtela jsem ti poslat foto,ale uz jsem nedohledala diskuzi:( uz dorazil.Ma dva samotatne bocne zipy,kazdy je obousmerny a da se kolem hlavicky stahnout.Vnitrek je coral fleece (nebo plys) a z venku je vodeodolny.Mam ho na kocarek Takko,ale na netu pisou,ze je i do sportaku a vim,ze se vejde i do kocarku Valco Snap a golfacu.Tento je na 6 mesicu- 3 roky.

linee
8. říj 2017

@magdanaty jinak maji i holcici barvy,meli tmave ruzovou i takovou ledovou ice pink.

lucyr1994
8. říj 2017

Ja mam taky uzky kocarek a fusak v nem budu mit lodger bunker 🙂 je krasne teploucky

lucyr1994
8. říj 2017

Jo a ja mam kocarek x lander x Pulse

magdanaty
autor
9. říj 2017

@linee Díky za info🙂 já právě koukala na tu barvu Ice pink. Píšeš ale, že máš kočárek Tako, ty jsou dost široký...trochu se bojím, že do Neonata se nevejde:( jinak se mi ale moc líbí...

magdanaty
autor
9. říj 2017

@lucyr1994 Já právě měla loni na čerstvě narozenou dceru Lodger mini bunker do 1 roku a byl super...taky mě napadlo, že ten klasický velký by taky mohl být oproti jiným užší, je takový méně "naducaný"🙂 ale nejsem si jistá, jestli se dá odepínat spodní část? S druhým fusakem už chci vystačit až do konce, třetí rozhodně kupovat už pak nechci...

linee
9. říj 2017

@magdanaty tak tento ma rozmery 112x53 cm.

apolinar
24. čer 2018

Ahoj holky. Ztratila jsem někde (říká se tomu) nánožník na neonato puro kočárek nevite zda se dá někde koupit..? Dekuji

lenkydis
30. zář 2018