Jaký fusak?

jaded
25. srp 2018

S jakým fusakem máte dobrou zkušenost? Hlavně mně jde o to, aby byl teplý....Dívám se na tyhle:
- Linda Cube
- Lodger
- Ellodie Details
- Pixie
Předem děkuju za zkušenosti a názory 🙂

sahrazad1
25. srp 2018

Mám německý Odenwalder, billy xl. Teply, dlouhy, neprofoukne. Je kvalitní.

makymj
25. srp 2018

@jaded Jako 1.jsem koupila Elodie. Uzasny, teplounky a krasny. Bohuzel se v nem maly priserne potil, sotva jsme vysli, uz byl mokry, takze jsem za mesic musela koupit termoregulacni Gesslein Sleepy. A ten predcil vlastnostmi i Elodie.

luciklim
25. srp 2018

@jaded my mame termoregulacni little angel a supr, syn v nem byl jen v bodycku a dupackach a neustale byl pekne teply 🙂

alemari
25. srp 2018

@sahrazad1 mśm taky tuto značku, jen Mucki L, a je to nej fusak co jsem kdy měla🙂.

veronicka89
25. srp 2018

Ani jeden co jste napsala ...jsou to designove fusaky ktere nemaji z hlavnima vlastnostma spravneho fusaku nic spolecneho ...

Ptz jedine proc je diteti teplo ptz tam neproudi vztuch a je teplo...takze se casto stava ze je dite zpocene ...je to pouze polyester ....takze plastove lahve ...

Perfektni jsou fusaky s beranem 😉 ... Ale ne ty za 600 z polska 😉

Dobre znacky kaiser, odenwalder,

nekiaxy
25. srp 2018

@veronicka89 taky mam kaiser, nadhera🙂 syn v nem byl pred 2 lety od rijna do dubna, kozesina je proste multifunkcni....jen na lonskou ubahnenou zimu a dite v kombineze byl lepsi starsi emitwx, ten jsem nelitovala. Ale neumim si predstavit tam dat miminko..m

isabelafuentes
26. srp 2018

@luciklim Můžu se zeptat, jaký přesně máte fusak od Little angel? A jestli je dost teplý, aby v něm dítě bylo i ve sporťáku?

zuzaaaaa
26. srp 2018

Též máme little angel a super

vevero13
26. srp 2018

little angel, česká kvalita, teplounký a vychytaný prodlužovací/ rozšiřovací systém.

kaneshiro
26. srp 2018

@jaded já kupovala Emitex, malý byl podzimní miminko a byla jsem spokojená, v obchodě jsme ho hodně prodávali : - )

luciklim
27. srp 2018

@isabelafuentes mame Exlusive Mazlik Outlest. Co se tyce sportaku jeste nevim, teprve budem sportak vytahovat a sama moc nevim, jak budem oblekat, predpokladam, ze cely v nem zalezly nebude 😮

elinkal
27. srp 2018

Mela jsem Odenwalder, s malým jsem asi nejvíc času trávila v zimě, protože doma jako miminko nespal. A můžu doporučit všema deseti, není to žádný hadřík.

sevcikovakaterina
27. srp 2018

Mam Esito, maly je v listopadu, spaval 4 hodiny v mrazu, vzdy krasne teply, fusak jde zkratit/prodlouzit dle potreby, sestrenka m Linda Cube a jak rikate, mala vecne spocena.....

krtikkrtovaty
27. srp 2018

Taky doporučuji Esito - český, teplý, po zimě není poznat, že je používaný.

sevcikovakaterina
27. srp 2018

@krtikkrtovaty presne, mam sedy kozisek a ani nejak slehly, po 3 letech skoro jak novy, cerna nozna trosku vybledla

jaded
autor
29. srp 2018

Tak se rozhoduju mezi Odenwalder a Little Angel....Cenově je to dost rozdíl asi 2tisíce Kč....A pořád nevím 🙂

sahrazad1
30. srp 2018

Tak musite podle sebe. Oba vypadaji dobre. Odenwalder ma dobre resene prekryti zipu, u little angel nevim, jak je prekryti vyreseno ( kvuli tepenym mostum, prochladnuti ) oba muzete určitě sehnat i bazarove, nebo zkuste ebay apod, jestli by meli laciněji.

kimh
30. srp 2018

Ja zas nedam dopustit Elodie, jiny bych uz nechtela

rozarka2213
11. zář 2018

@jaded ahoj, můžu vědět jestli si se už pro nějaký fusak rozhodla? Taky vybírám mezi Odenwalder a Little a popř. Kaiser 🤦

jaded
autor
11. zář 2018

@rozarka2213 ahoj,pujdu do Little Angel🙂

rozarka2213
11. zář 2018

@jaded a máš nějaký důvod proč do něj 😁😁?

jaded
autor
12. zář 2018

No oproti Odenwalderu dost dělá cena, je zužovací a zkracovací, na zadním díle má protiskluzovou část...sice nemá krytí zipů právě jako Odenwalder, ale to asi unesu, nežijeme na Sibiři .-)

jbzirafa
12. zář 2018

@rozarka2213
@jaded mam také little angel , sport outlast a byla jsem spokojena, protiskluzova podložka nenahradí privazani, na to bych tedy nespolehala, ale vešel se hezky do korby i sporťáku, utahl kolem hlavy, nepromokl.jen se nesmí dítě moc navlékat 🙂 ocenila jsem odepinaci podložku na záda, kdy na fusak bylo venku teplo a přitom samotný kočárek studil. A nebo jsem nechtěla každou chvíli nandavat a sundavat fusak když se měnilo počasí. Tuhle funkci doporučuji.

josefina_i
26. říj 2018

@elinkal Můžu se zeptat, jaký fusak jste měla? Já jsem objednala XL, což je 103cm a asi jsem to přecenila. Předpokládám, že jako tříletý se mi už v kočárku vozit nebude a nevím, jestli syn poroste rychle, že by do něj dorostl. Teď mám problém, že do korbičky, která se dá dát do sedu, se mi ten fusak nevejde a do sporťáku je ještě malý a hlavně ještě neumí sedět. Tak si nejsem jistá, zda to nevyměnit za menší nebo si to nechat.

pavla555
26. říj 2018

Tak ja mam z Tchiba. Dobra cena a dobre slouzi. Neni extra teply, ale mne to vyhovuje, protoze treba ted jeste neni takova zima a pak kdyz se vice ochladi pridam deku. Ma prurezy na ksiry v kocarku (super do sportaku). Ja ho pouzivala do 1a1/2 roku.