Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Jaký je rozdíl mezi Concord Wanderer, Fusion a Neo?

skripmart
27. pro 2017

Poprosím znalce ...rozdíly mezi wanderer, fushion a neo????

V rozměrech ... ovládání ... co Vás napadne

eliskaxox
28. pro 2017

@skripmart
Fusion- od roku 2013 už se nevyrábí jen doprodava. Nemá oticne sezeni, má plastova kola a není odpruzeny
Wandere, nyní Camino- otocne sezení, velmi prostorný, odpruzena všechna kola, doslova terénní tank 🙂 miluju ten kočárek opravdu s námi zvladl vše, jen je malinko hůř skladny
Neo- výborný luxusně ovladatelný městský kočárek, velikostne tak do 2,5 let. Skvěle odpruzeny, skladny a ovládání fakt malickem. Určitě nezvládne polnacku a les ale kostky, cesty v parku nebo trávu v pohodě.
Měla jsem Wanderer i Neo klidně se ptejte

skripmart
autor
28. pro 2017

@eliskaxox děkuji moc 🙂 chci určitě z druhé ruky tak proto se ptám na všechny tři ... něco na co si dat pozor??? Když budu s kočárkem jezdit nejvíce v Praze ... mám dat přednost Neo tedy??? Nebo se vyplatí spíše investovat do wanderer?? Ještě přemýšlím nad sportakem z druhé ruky a korbicku novou ... tušíte jestli bude na wanderer podvozek pašovat nová camino hluboká korbicka??

eliskaxox
28. pro 2017

@skripmart tak spíš se to dělá naopak, korbicka z druhé ruky a sportak nový a budete na ceně treba za takový polský Tako 🙂
Jinak u wanderera je to jasný bacha na středový kloub, kolekce 2013 a 2014 praskaly, takže je lepší vzít nějaký po reklamaci a vyloženě se na to ptát, protože po reklamacich jsou ty klouby už ok.
Jinak já bych do Prahy volila Wanderera už jen kvůli tem kočičím hlavam všude 🙂
Co se týče korbicek já bych sla do Scout a pozor wnderer a camino jsou kompatibilní ale z korbicku z Nea na Wanderera nasadite ale neprichytite ji stabilizačníma paskama. Tzn že se vám na konstrukci bude houpat. To samé platí i pro fusion.

skripmart
autor
28. pro 2017

Vy jste odborník !!! Děkuji moc 🙂 Udělám to tedy opačné ... nový sportak a korbicku z druhé ruky

eliskaxox
28. pro 2017

@skripmart prihlaste se na fcb do.skupinky Kočárky Concord tam utrčitě najdete i nějaké korbicky na prodej 🙂

skripmart
autor
2. led 2018

@eliskaxox prosím ... proč korbicka scout a ne sleeper? 🙂

eliskaxox
3. led 2018

@skripmart je větší, lehčí a dá se složit do malé kostky. Já měla Sleeper, malého jsem v ní vozila v autě místo sekačky, protože je dřív narozený,autosedacka mu byla velká a plakal v ní.
Ale na druhé bych šla do Scout

Sem začni psát odpověď...

Odešli