Bugaboo Cameleon 2 nebo Concord Wanderer?

skripmart
15. led 2018

Znalci ... Bugaboo Cameleon 2 nebo Concord Wanderer??? Prcek bude narozený na začátku srpna takže ideálně tak aby byla velká korba ... aby zvládl v korbe i zimu ... plus díky za další tipy

loylii
15. led 2018

@skripmart dite až v srpnu a už se řeší kocar

skripmart
autor
15. led 2018

@loylii velice prospěšná odpověď ...

gnozka
15. led 2018

Neznám Concord, ale mame BGB buffalo a Max spokojenost !!! Tyto kočárky jsou strašný drzaci. Mame ho uz na druhou dceru a kocarek je stále jako novy , drží , a V porovnání s ostatními kamarádkami co maji kočárky po prvním dítěti musím říct ze jet o veliky rozdíl . Korba je u BGB opravdu veliká takže i pul roční ditko tam dáte v klidu i s fusakem. Je velmi snadno ovladatelný . A co je jeste veliká výhoda . Da se na nej udělat autorizovaný servis za par korun . Takže Vam kocarek opravdu dlouho Vydří v dobre kondici .

ivis_b
15. led 2018

Neřešila bych ani tak hlubokou korbu, jako sporťák a to je jako bys porovnávala jablka a hrušky. Concord má totiž klasiké polohovatelné sezení (jedno z největších na trhu mimochodem), BGB má kolébkové sezení. Každému vyhovuje něco jiného, můj syn tu polohu a lá vajíčko nesnášel, potřeboval se v lehu normálně natáhnout, takže bych sporťák mohla vyhodit, ale určitě se najdou maminky, resp. děti, kterým to bude vyhovovat. Jen to těžko odhadnete dopředu. O Concordu jsem uvažovala, nakonec teda máme jiný kočárek, určitě to chce okouknout na živo, nekupovat někde po netu bez zkoušky.

bambullkaa
15. led 2018

Concord má malou korbičku a celkově je takový... Noo bez šmrncu. Mám Bugaboo Bee a naprostá spokojenost. Baví mě celkově Bugaboo. Cameleon se mi moc líbí, takže je jasný vítěz tvého duelu 🙂

jade85
15. led 2018

Rozhodně běž okouknout naživo! Já si navymýšlela podle obrázků, recenzí a tipů na netu všechno možné. Pak stačila jedna návštěva veletrhu, všechno bylo jinak ale hlavně bylo jasno! 🙂

teriakilada
16. led 2018

Jedině Bugaboo, vozím v tom už třetí dítě, za ty peníze to stojí. Je boží. Skoč se na něj někam podívat a nebudeš váhat 🙂

bambullkaa
16. led 2018

Jj., určitě si ho osahej. U Bugaboo mi nejvíc seděl Cameleon a Bee... Zajeď do Brna na veletrh. Tam je okoukáš, osaháš, mrkneš na různé barvy a potom sladit. Bugaboo je takový Lego pro holky :D

eliskaxox
16. led 2018

Hlavně to.jsou dva úplně odlišné kočárky. Bugaboo cameleon je městský hezký, lehký kočárek- pro mě má dvě vady špatně přístupný koš a hlavně sportak se nedá složit vcelku.
Concord wanderer je těžší terénní tank co projede cokoliv. Třeba takové ty nájezdy na obrubník prakticky ani necítíte, kostky, polní cesty dává levou zadní a sportak je opravdu obří. Když koupíte s korbickou Scout tak si myslím že do pulky zimy zvládnete být v korbě, pak do sportaku, syn tam šel ve 4,5m. Ležel prakticky jen na zadove části, takže byl celý krásně krytý a ležel na rovném. Já ten kočár miluju. Na druhé bude buď opět Concord nebo Bugaboo ale Bufalo. Protože sportak jde složit v jednom kuse a protože v nejbližších městech máme všude kostky a bojím se že v Cameleonu bych dítě uklepala jako řízek

skripmart
autor
17. led 2018

Holky co píšete ze máte nějaký jiný... co máte? Jsme z Prahy takže žádný moc terén nehrozí...

ivis_b
17. led 2018

My mame Britax go next a jsme spokojeni. Ma spoustu vychytavek, na obrazcich me teda nezaujal, ale jak jsme ho s manzelem vzali do ruky, bylo jasno.

jade85
17. led 2018

My máme easy walker qtro. Je i do terénu, ale hlavně lehoučký, se super sporťákem, dobře ovladatelný, snadno složitelný. Ale zatím máme odzkoušeno jen v obchodě, na miminko teprve čekáme 🙂

gnozka
18. led 2018

Britax go je taky super kočár . Také jsme nad nim uvažovali . Kdybych musela skládat kočár do auta tak vyberu britax .