Kočárek Concord Wanderer, máte?

incognito
13. led 2014

Ahoj mamči, máte některá kočárek Concord Wanderer? Jak jste spokojené? Přišly jste na nějaké zásadní nevýhody? A kdyby některá věděla o "obnošeném" Wandereru na prodej, budu ráda, když dáte vědět😉

tery15
28. led 2014

Taky by mě zajímalo :-/

incognito
autor
1. únor 2014

My jsme ho nakonec objednali, cekame na verzi 2014, doufam, ze budu spokojena😉)

swacinka
16. srp 2014

@incognito Máte kočárek už vyzkoušený? Taky se mi zalíbil, sháním tedy jen sporťák, ale v obchodě jsem na něj zatím nikde nenarazila. Jste s ním spokojená? Díky za info.

incognito
autor
16. srp 2014

@swacinka s kočárkem jezdím, zatím tedy na podvozek dávám korbičku a autosedačku, sporťák zatím čeká až mimčo doroste😉 Jinak spokojená zatím jsem, kočár se dá řídit jednou rukou (jezdí lehce, snadno zatáčí, člověk se s tím nedře), dobře se skládá, jen bych mu vytkla, že není až zase tak terénní, jak všude prezentují, ale já bych asi chtěla moc, prostě se musím naučit, že do hlubokého písku a štěrku kočárek nepatří😉)

eliskaxox
15. zář 2014

@swacinka Ja ho mam sice zatim pouzivam jen hlubokou korbu ale jsem z nej nadsena a to je to uz muj 3 kocarek. A na teren je super ale do pisku a sterku fakt neni asi zadny kocarek 🙂 a tenhle tim alespon projede to jsem mela Jane Rider a tam jsem dite vyndala a kocar radeji tahla ten si ani neskrt 🙂