Jaký sportovní kočárek doporučíte?

terez317
14. bře 2023

Ahoj maminky, prosím prosím jaký by jste mi doporučily super sportovní kočárek? 🙂 doma máme roan bass next jako se sporťákem jsem sním nespokojená.
Malinká bude mít 9🌙 v létě by jsme se rádi podívali do Tater, nějaký lehký který nezabere moc místa a odpružení a super kola, nevím či čtyři nebo tři hodně jsem tady četla že tříkolka je špatná. Děkují 🙂
Ještě bych chtěla dodat ať nestojí majlant za taky super cenu. Nebo jestli nějaká maminka neprodává .

zelenaesmolda
14. bře 2023

Nebude do Tater lepsi nositko nebo krosna?

terez317
autor
14. bře 2023

@zelenaesmolda To taky ale chtěla bych i tak koupit nový sporťák do terénu

dyechampion
14. bře 2023

@terez317 no z tech drahsich ti asi vsichni doporuci Thule, jenze je velkej a tezkej..i ja jsem hledala a nakonec jsem vzala VALCO Snap 4 Sport. Neni to vzhledove hezky kocar nebo designovka, ale teren dava naprosto paradne a mimco ma taky krasny prostor. Kocarek je lehky a hezky se sklada.

lauriak
14. bře 2023

My sme mali thule urban glide a prezil s nami niekolko dovoleniek v Tatrach a dalsie turistky. Zvladne teren, je lahky, dobre sa ovlada. Pre mna to bol najlepsi kocik co som mala a to sme mali aj cybex priam a joolz geo.

aspie83
14. bře 2023

@terez317 baby Jogger Elite nebo do města i do menšího terénu Baby Jogger City mini GT. Za mě super jízdní vlastnosti, lehký a prostorný - v City mini GT běžně vozím oba syny 😁

terez317
autor
14. bře 2023

@dyechampion dekuji

terez317
autor
14. bře 2023

@aspie83 dekuji

philipp
Odpověď byla odstraněná
Zobraz