Joie Mytrax nebo Valco snap 4?

ni_kola
26. dub 2019

Dobrý den, potřebovala bych prosím poradit, nebo spíše slyšet názor někoho jiného.
Mám 18 měsíční holčičku a potřebovala bych nějaký skladný kočárek na občasné cesty na plavání a do města, na delší výlety či dovolenou. Malá hezky chodí, ale neujde tolik a ráda si v kočárku pospí nebo odpočine.
Mezi užší favority jsem si vybrala Valco snap 4, Joie mytrax nebo G mini kadet.
Samozřejmě nechci utratit moc peněz, protože to nebude kočárek na každodenní ježdění. Do teď jsem měla I'coo peak air 4, ale ten budeme v červnu dávat švagrové.
Co byste mi doporučily? Díky Nikola

malytlustyhroch
28. dub 2019

@martiniquest Valco 4 - my s nim jezdime 2 roky bez jednoho mesice, mame penovy kola (tj. "ty horsi"), sdrncavam s nim schody (donedavna i s ditem), vozim v nem nakupy, cimz ho nepochybne pretezuji, protoze to je dohromady vic nez 25kg. Syn sam vyseda i naseda. Kola jsme mazali jednou. Jedine, co se natrhlo bylo latkove upevneni kosiku, a to bylo fakt pretizeny. Vypada furt stejne (nesisuje) a jezdi stejne dobre. Nedovedu si predstavit, co s nim clovek musi delat, aby ho dostal do stavu, ktery popisijes.

malytlustyhroch
28. dub 2019

Naopak proti Valku (penova kola): nezvlada projet hlubsi pisek a sisky, ale nevim jestli jine podobne kocary jo.

martiniquest
29. dub 2019

@malytlustyhroch Tak to slutecne netusim, co s nim kamaradka dela, ale fakt je vyrachtany. Ale jsem rada, ze uz je vas vic, co potvrzujete, ze i po delsim pouzivani je ok.

ni_kola
autor
29. dub 2019

Holky, všem vám moc děkuji za názory. Dnes jsem pořídila Valco snap 4 sport, tak snad bude vyhovovat. Už se těším, až s ním zítra vyjedeme ven😀