Kočár ABC Design. Máte zkušenost?

tigr21
7. led 2008

Ahoj holky , je tady spousta diskuzí o kočárkách ,ale zdá se mi že všude probírají jenom Cortiny atd.Nemáte některá zkušenost s abc design, jakýmkoliv. Mě se konkrétně líbí 3TEC,ale nikde nejsou recenze. Díky moc mi pomůžete.

marfuska01
16. led 2008

Holky ahoj, já mám už doma připravený ABC Desing 4Tec (mám ho v albu) a jsem s ním super spokojená! Jasně, ještě jsem v něm miminko nevozila, ale co jsem si doma zkoušela, tak úplně super! S trojkolkou bych se bála, že se mi to převrátí, hodně budeme chodit v terénu, tak 4 kola úplně ideální..!
A hlavní podmínky mi taky splnil: je do terénu, kombinovaný (na sporták, korbu i autosedačku), lehký, jednoduchý - elegantní a černý (!) 🙂 . No a navíc mě i mile překvapila cena! 🙂

lucenek
16. led 2008

marfusko za celou sadu si dala kolik? teda jestli to není tajemství

tigr21
autor
17. led 2008

jsem ráda,že se ta diskuze rozjela

Lucenek - taky jsem z ostravy a do valmezu je zbytečné jezdit, mají ho v lasu-sice ten starší model,jak byli ještě barevné s vložnou taškou,ale pokud ti jde o to jak se s ním jezdí,tak to můžeš vyzkoušet, a nový model budou mít časem

Marfuska- líbí se mi úplně stejné provedení,jenom váhám jestli 3 nebo 4 kola, u 4 kolky bych musela v každé zatáčce zvedat na zadní protože nemá aretační kola,nebo se mýlím?Můžeš hodit do alba i fotku live tvého kočárku?

lucenek
17. led 2008

jém tigr díkes a kde v lase, já byla v 1 patře a tam maj bejby obchod jen hadry a nic....je tam ještě jinej? 😅 A jak vypadá ten starší model???To by bylo super jet si do centra pro kočár a ne do valmezu

licina
17. led 2008

Marfuska.
A kde jsi ho koupila???
V Brně, v Babystaru v Komárově???

marfuska01
17. led 2008

No stál nás strašně málo, korba a sporták + konstrukce vyšla na necelých 10.000,-. Ještě jsem si k tomu dokoupila sítku na hmyz a pláštěnku. Autosedačku neměli v černé barvě, jen v modré, tak tu jsme nebrali ale dokoupíme později.. Netěla jsem nic jiného jen černou! A ta autosedačka stojí kolem 2.500,-

Lici koupila jsem ho v Židenicích pod Husovickým tunelem www.kocarkyballi.cz ale už ho tam mít nebudou, pan prodavač říkal že mají vždy jen jeden kus. Ale měli tam ještě tu trojkolku v krémové barvě. Ale určitě ho budou mít i jinde..

Tygr já ti ho vyfotím do týdne, ju? Odvezla jsem ho hned k mojí babičce, nechci ho mít doma 😀
Ale mnohem hůř se ti budou ovládat jen ty tři kola, než čtyři.. Fakt

Díky moc všem za pochvalu 🙂 já jsem se do něj úplně zamilovala 😀

tigr21
autor
17. led 2008
lucenek
17. led 2008

tigr moc díky vytrhla jsi mi trn z paty, já chci ten nový, ale prubnu jízdu na tom starším, podvozek je totiž stejný, ty starší se mi moc nelíbí alr ty nové...to je něco...díky moc všem 😀

micanek
17. led 2008

Já chci taky černej s červenou konstrukcí. Ale přemejšlím ještě nad 3kolkou. 😎

lucenek
17. led 2008

no já jsem rozhodnutá, trojkolku ale konstrukci chci stříbrnou...a barvu podle potomstva 😀

tevina
17. led 2008

Ahoj holky a nevíte jaký jsou kočárky ABC design turbo4 ?

marfuska01
18. led 2008

Tevi nevím jak praktické, ale určitě jsou hezké 🙂
Ten kravičkový vzor se mi líbí 🙂

Lucenek - já jsem chtěla černou tak jako tak, právě že se mi pak bude hodit i na další mimino. Nemám ráda barvy a tohle je pro mě ideál.. Zlatou ráda mám, tak ta se tam taky použila. Pro někoho morbidní - ta černá, pro mě elegantní 😀

micanek
18. led 2008

Mě se ta černá taky líbí nejvíc. Chtěla jsem j taky jak na holku, tak na kluka. Přijde mi nejmoderňejší. Že je smutná ... hlavně, že je tam veselé miminko... 😀

marfuska01
18. led 2008

ALe jak na to navěsím všechny ty serepetičky co jsme malé pořídili, kočárek bude veselej až až 😀

Nedokážu si představit barevný kočár, barevný plyšáky na něm a miminko oblečené do barevných oblečků 😖

micanek
18. led 2008

tak,tak 😎

lucenek
18. led 2008

Já si dneska pojezdila s 3tec a max. spokojená, vratké to nebylo, stabilní jako quinny, ale o trochu těžší a cenově o deset levnější....já jsem si utvrdila svou volbu 😉

tigr21
autor
20. led 2008

taky jsem rozhodnuta pro 3tec v černém,budem objednávat ale až v dubnu 😠

micanek
20. led 2008

V Brně, co jsem se dívala na cenu, tak je to kolem 10 000,- + 2500,- autosedačka.

lucenek
20. led 2008

tak to je stejné jako tady....tigr, my tak květen, pak dej echo esli v lase je ta nová kolekce ju?

micanek
20. led 2008

Holky, nevíte, zda k němu prodávají ikabelu na kočárek? Nikde jsem ji nevyděla.

lucenek
20. led 2008

já ji viděla stojí 945 Kč....koukni na www.darababy.cz tam je celá řada abc, plus taška nánožník, deštník, pláštěna a tak

licina
21. led 2008

Dobré ráno holky,

jestli se Vám líbí kočárky ABC Design, tak koukněte na stránky
www.babystar.cz

pracuju v této firmě. Kočárky + příslušenství této značky do ČR dovážíme.

lucenek
21. led 2008

licina díky moc...tady v Ostravě zatím nová kolekce není, a pokud do května nebude tak objednám u vás 😉

micanek
21. led 2008

Byla jsem v babystaru v brně, ale větší víběr mají v barry nebo balli ... prostě nějak tak se to jmenuje.

micanek
21. led 2008

licina: tím samozdřejmě nechci babystar nějak zhazovat. J epravda teda, že zrovna s tím Brněnským moc dobrou skušenost nemám, co se týče ochoty.

licina
21. led 2008

micanek:

s výběrem nevím. Máme tady kompletní nabídku ABC Designu, tedy i kompletní nabídku Teců a s tou ochotou Ti to věřím. někdy to tak je....

marfuska01
21. led 2008

Byla jsem se v Baby Staru podívat a opravdu výběr je tam velký.. Od každé barvy a od každých koleček několik, ale jak jsem ho koupila v Husovicích, Micánku je to balli 🙂, tak tam jsem ho pořídila o 600,- levněji.. Je to sice ubohých šest stovek, ale za tu cenu (a něco přidám) si koupím origoš tašku na řidítka 🙂
Ještě tu autosedačku sehnat a jsem komplet 🙂 Jen nikde nemají černou, musím si ju objednat..

Byla jsem si zkontrolovat náš kočárek u babičky (jsem z něho NADŠENÁÁÁ) a nafotila jsem ho pro vás, jak jste chtěli, ale během stěhování jsem někde "zařadila" kabel od fotáku, tak ted je to stejně na nic.. 😒

marfuska01
21. led 2008

Lucenek - oni mají i deštník na ABC Desing 3,4,6 - Tec??? Mě bylo řečeno že k těmto typům není.. a jiný se tam dát nedá, protože ty šprušle nejsou kulaté, ale jako kdyby oválné..