• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočár ABC Design. Máte zkušenost?

7. března 2015 
Holky ahoj, já mám už doma připravený ABC Desing 4Tec (mám ho v albu) a jsem s ním super spokojená! Jasně, ještě jsem v něm miminko nevozila, ale co jsem si doma zkoušela, tak úplně super! S trojkolkou bych se bála, že se mi to převrátí, hodně budeme chodit v terénu, tak 4 kola úplně ideální..!
A hlavní podmínky mi taky splnil: je do terénu, kombinovaný (na sporták, korbu i autosedačku), lehký, jednoduchý - elegantní a černý (!) :slight_smile: . No a navíc mě i mile překvapila cena! :slight_smile:
16. led 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
marfusko za celou sadu si dala kolik? teda jestli to není tajemství
16. led 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem ráda,že se ta diskuze rozjela

Lucenek - taky jsem z ostravy a do valmezu je zbytečné jezdit, mají ho v lasu-sice ten starší model,jak byli ještě barevné s vložnou taškou,ale pokud ti jde o to jak se s ním jezdí,tak to můžeš vyzkoušet, a nový model budou mít časem

Marfuska- líbí se mi úplně stejné provedení,jenom váhám jestli 3 nebo 4 kola, u 4 kolky bych musela v každé zatáčce zvedat na zadní protože nemá aretační kola,nebo se mýlím?Můžeš hodit do alba i fotku live tvého kočárku?
17. led 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jém tigr díkes a kde v lase, já byla v 1 patře a tam maj bejby obchod jen hadry a nic....je tam ještě jinej? :sweat_smile: A jak vypadá ten starší model???To by bylo super jet si do centra pro kočár a ne do valmezu
17. led 2008 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marfuska.
A kde jsi ho koupila???
V Brně, v Babystaru v Komárově???
17. led 2008 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No stál nás strašně málo, korba a sporták + konstrukce vyšla na necelých 10.000,-. Ještě jsem si k tomu dokoupila sítku na hmyz a pláštěnku. Autosedačku neměli v černé barvě, jen v modré, tak tu jsme nebrali ale dokoupíme později.. Netěla jsem nic jiného jen černou! A ta autosedačka stojí kolem 2.500,-

Lici koupila jsem ho v Židenicích pod Husovickým tunelem www.kocarkyballi.cz ale už ho tam mít nebudou, pan prodavač říkal že mají vždy jen jeden kus. Ale měli tam ještě tu trojkolku v krémové barvě. Ale určitě ho budou mít i jinde..

Tygr já ti ho vyfotím do týdne, ju? Odvezla jsem ho hned k mojí babičce, nechci ho mít doma :grinning:
Ale mnohem hůř se ti budou ovládat jen ty tři kola, než čtyři.. Fakt

Díky moc všem za pochvalu :slight_smile: já jsem se do něj úplně zamilovala :grinning:
17. led 2008 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
odkaz na starší modely : http://www.detskydum.cz/detail.aspx?kt=1336
17. led 2008 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tigr moc díky vytrhla jsi mi trn z paty, já chci ten nový, ale prubnu jízdu na tom starším, podvozek je totiž stejný, ty starší se mi moc nelíbí alr ty nové...to je něco...díky moc všem :grinning:
17. led 2008 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chci taky černej s červenou konstrukcí. Ale přemejšlím ještě nad 3kolkou. :sunglasses:
17. led 2008 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem rozhodnutá, trojkolku ale konstrukci chci stříbrnou...a barvu podle potomstva :grinning:
17. led 2008 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky a nevíte jaký jsou kočárky ABC design turbo4 ?
17. led 2008 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tevi nevím jak praktické, ale určitě jsou hezké :slight_smile:
Ten kravičkový vzor se mi líbí :slight_smile:

Lucenek - já jsem chtěla černou tak jako tak, právě že se mi pak bude hodit i na další mimino. Nemám ráda barvy a tohle je pro mě ideál.. Zlatou ráda mám, tak ta se tam taky použila. Pro někoho morbidní - ta černá, pro mě elegantní :grinning:
18. led 2008 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se ta černá taky líbí nejvíc. Chtěla jsem j taky jak na holku, tak na kluka. Přijde mi nejmoderňejší. Že je smutná ... hlavně, že je tam veselé miminko... :grinning:
18. led 2008 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ALe jak na to navěsím všechny ty serepetičky co jsme malé pořídili, kočárek bude veselej až až :grinning:

Nedokážu si představit barevný kočár, barevný plyšáky na něm a miminko oblečené do barevných oblečků :confounded:
18. led 2008 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak,tak :sunglasses:
18. led 2008 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si dneska pojezdila s 3tec a max. spokojená, vratké to nebylo, stabilní jako quinny, ale o trochu těžší a cenově o deset levnější....já jsem si utvrdila svou volbu :wink:
18. led 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky jsem rozhodnuta pro 3tec v černém,budem objednávat ale až v dubnu :angry:
20. led 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Brně, co jsem se dívala na cenu, tak je to kolem 10 000,- + 2500,- autosedačka.
20. led 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je stejné jako tady....tigr, my tak květen, pak dej echo esli v lase je ta nová kolekce ju?
20. led 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nevíte, zda k němu prodávají ikabelu na kočárek? Nikde jsem ji nevyděla.
20. led 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ji viděla stojí 945 Kč....koukni na www.darababy.cz tam je celá řada abc, plus taška nánožník, deštník, pláštěna a tak
20. led 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky,

jestli se Vám líbí kočárky ABC Design, tak koukněte na stránky
www.babystar.cz

pracuju v této firmě. Kočárky + příslušenství této značky do ČR dovážíme.
21. led 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
licina díky moc...tady v Ostravě zatím nová kolekce není, a pokud do května nebude tak objednám u vás :wink:
21. led 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla jsem v babystaru v brně, ale větší víběr mají v barry nebo balli ... prostě nějak tak se to jmenuje.
21. led 2008 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
licina: tím samozdřejmě nechci babystar nějak zhazovat. J epravda teda, že zrovna s tím Brněnským moc dobrou skušenost nemám, co se týče ochoty.
21. led 2008 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
micanek:

s výběrem nevím. Máme tady kompletní nabídku ABC Designu, tedy i kompletní nabídku Teců a s tou ochotou Ti to věřím. někdy to tak je....
21. led 2008 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla jsem se v Baby Staru podívat a opravdu výběr je tam velký.. Od každé barvy a od každých koleček několik, ale jak jsem ho koupila v Husovicích, Micánku je to balli :slight_smile:, tak tam jsem ho pořídila o 600,- levněji.. Je to sice ubohých šest stovek, ale za tu cenu (a něco přidám) si koupím origoš tašku na řidítka :slight_smile:
Ještě tu autosedačku sehnat a jsem komplet :slight_smile: Jen nikde nemají černou, musím si ju objednat..

Byla jsem si zkontrolovat náš kočárek u babičky (jsem z něho NADŠENÁÁÁ) a nafotila jsem ho pro vás, jak jste chtěli, ale během stěhování jsem někde "zařadila" kabel od fotáku, tak ted je to stejně na nic.. :unamused:
21. led 2008 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucenek - oni mají i deštník na ABC Desing 3,4,6 - Tec??? Mě bylo řečeno že k těmto typům není.. a jiný se tam dát nedá, protože ty šprušle nejsou kulaté, ale jako kdyby oválné..
21. led 2008 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek