Kočár Concord Fusion vs. Bugaboo Cameleon

wenluxima
12. lis 2011

Holky moc prosim o radu, ktery kočik by jste vybrali spíš do lehčího terénu ???

wenluxima
autor
13. lis 2011

🙂

wenluxima
autor
13. lis 2011

No tak, to nikdo mi nechce poradit :/

efkas
13. lis 2011

určitě bugaboo,mám už na druhé děcko,stále jako nový,dobře slouží,elegantní,prostě ho miluju 🙂
concord byl taky favorit,ale ten nemá vůbec odpružená kolečka a hlavně mi přijde,že brzy vypadá takový ,,ochmataný"

wenluxima
autor
13. lis 2011

Ja mam prave concord, pouzivam zatim jen hluboky a chystam se jej prodat protoze se mi nelibi ten sportak, a hrozne chrčí neni vubec odpruzeny, jako by se cela konstrukce rozpadala :/ a moc se mi libi prave bugaboo. Bydlim na Celadne a zvazuji jestli nebudu litovat jeste vice, stridame celadenske prilis extra neupravene chodniky s upravenymi ve mestech ....

wenluxima
autor
13. lis 2011

:(

wenluxima
autor
14. lis 2011

@efkas
 Ja mam prave concord, pouzivam zatim jen hluboky a chystam se jej prodat protoze se mi nelibi ten sportak, a hrozne chrčí neni vubec odpruzeny, jako by se cela konstrukce rozpadala :/ a moc se mi libi prave bugaboo. Bydlim na Celadne a zvazuji jestli nebudu litovat jeste vice, stridame celadenske prilis extra neupravene chodniky s upravenymi ve mestech ....

efkas
14. lis 2011

@wenluxima my BGB bereme běžně na venkov,kde nejsou chodníky žádné 😀 a taky to zvládá.Samozřejmě to není žádný terénnák,ale dá se to.V zimě když jsem nemohla projet sněhem,jsem prostě obrátila vozidlo většíma kolečkama dopředu a šlo to.Nebo to vyřeš nějakýma lepšíma golfkama,pokud už nebudeš potřebovat hluboký?

wenluxima
autor
15. lis 2011

@efkas moje srdce prahne po Bugaboooo 🙂 =D

wenluxima
autor
15. lis 2011

@efkas
Jeste jak dlouho ti vydrzelo ditko v hlubokem ?

efkas
15. lis 2011

@wenluxima ta první bylo uřvané neklidné dítě(to je pořád 😀),takže jsem jí v šesti měsících přendavala do sportáku,ale nechávala jí na ležato.Uspokojilo jí,že vidí.Rozhodně by se do hlubokého vešla déle,má jednu z nejdelších korbiček.U toho sportáku je dobré,že ani to nenší děcko se tam nekroutí.
Jak dlouho nám tam vydrží ta druhá,se teprve uvidí 😵
http://www.annaviktorie.cz/ tady mívají občas slevy na nějaké doplnky k Bugaboo
a na MK je celá diskuze k těmto kočárkům,tam jsou teprve závislačky 🙂

sanm
15. lis 2011

bugaboo má kamarádka a naprostá spokojenost 🙂 A hodně si to maminky chválí, četla jsem teď plno diskuzí, jak byla akce nákupy s Maminkou a pár maminek se pro tento kočárek rozhodlo 🙂

brendda
15. lis 2011

Moje srdce bije pro Bugaboo....je to sice městský kočárek,ale hravě zvládá i terén u nás na vesnici!

wenluxima
autor
15. lis 2011

@brendda to jsem chtela presne potvrdit ;)