Kočárek Bugaboo Buffalo x Cameleon

gabinka27
14. dub 2016

Ahoj, desne vaham mezi Buff a Cam. Budu jezdit z 90% v Praze, ale urcite budeme podnikat i vylety kde nikdy nevim jaky bude teren. Ted se stehujeme na misto, ktere je celkem kopcovite chodniky a cesty. U Cam se mu jednoznacne libi vaha kocarku a tim u me prevazuje, ale zase Buff mi prijde takovy multifunkcni a praktictejsi...nevim. Chci urcite kocar na 2 deti, ktere bych chtela mit s rozdilem max 1,5 roku. Poradte prosim🙂
Je buff opravdu tak tezky? Jako 12kg je 12kg. Zkousela jsem ho v krame s 7kg panenkou a je jasne, ze znat to bylo, ale projizdela jsem se jen na rovince pred kramem. Kocar chci pak urcite i dobre prodat. Kdyz bych vzala Cam, tak jsem rozhodnuta pro tu limitku Blend🙂
Moc dekuji za Vase nazory, tipy a postrehy🙂...uz jsem v koncich 😝

ma_jo
14. dub 2016

@gabinka27 Ahoj, já abych řekla pravdu, tak jsem úplne nepochopila smysl těch velkých terénních zadních koleček a maličkých předních, jako to má Calemeon. Terén s těmi malými předními stejně neprojedu, ne? Nám se moc líbil Buffalo, ale nechtěli jsme za to dát tolik. 12 kg mi ale na terénní kočárek příjde jako dost nízká váha. Podobné většinou začínají tak na 15 kg...
My jsme nakonec vybrali Easywalker Mosey. Není sice tak terénní, ale ani nemá pidi přední kolečka. A je skvěle skladný, dá se celý zplacatit. Varianta s korbičkou je myslím taky kolem 12 kg, ale pak se sporťákem výrazně lehčí. A stál nás o 10 tisíc míň 🙂.

gabinka27
autor
14. dub 2016

@ma_jo jeeeee, Mosey je take muj favorit a puvodne jsem teda mela vybraneho jeho nez jsem objevila bugaboo. Nam bylo v Koline receno, ze Mosey je vylozene mestky kocar...jako ze 1 za 14 dni teren projede, ale je staveny proste do mesta. Ta sada varianta byla nej👍 Jojo sportak ma 10kg, takze to je super👍 Krasne se s nim jezdilo🙂 slozeny sportaku bylo opravdu super u neho a hodne skladny. Jen me osobne teda prisel dost uzky ten sportak. Nezda se Vam? A jeste co me malinko odradilo, ze jsem nasla jen jednu recenzi na ten kocarek a v podstate nevim do ceho jdu😢Neni to tolik znama znacka jeste, ale stale nad nim jeste uvazuji.

ma_jo
14. dub 2016

@gabinka27 Jéé, tak to jsem trefila 🙂. Určitě je spíš do města, ale právě mi přišlo fajn, že má i ty přední kolečka takový plnohodnotný 🙂 , ne úplně pidi jako většina kočárků. Třeba trávník by měl prý ještě projet v pohodě, ale na větší výlety to asi nebude, no. Říkali jsme si, že ještě asi seženeme nějaký levný bazarový šunt s pevnými předními koly na procházky po traktorovkách u mých rodičů a když pojedeme na výlet do hor, tak budeme asi nosit. Ale to už by asi nezvládla většina běžných kočárků...

ma_jo
14. dub 2016

@gabinka27 A k těm recenzím – já myslím, že je to totiž úplně nový model. Jsem ve Vídni a hrozně dlouho jsem hledala, než jsem ho vůbec našla v kamenném obchodě. Zkoušela jsem předtím třeba iCandy, což taky nejsou úplně nejlevnější kočárky. Konstrukce vypadala podobně, ale byl takový rozhrkaný a ten hliník vypadal, že se brzo rozsype. A u Easywalkeru jsem právě měla pocit, že je dost pevný. Prostě mi připadá kvalitní 🙂

gabinka27
autor
14. dub 2016

@ma_jo jojo je to z roku 2015 kocarek. Tak to v CR zase takovy problem nebyl, ale kdyby mi o nem nerekla kamoska (ale jiny typ), tak bych ho fakt vubec nenasla. To skladani je super👍 myslim, ze ten bugaboo ma vyhodu s tim terenem, ze ma alespon ty zadni velke, takze se prehodi rukojet a projedes velkyma. Jakou jste vybrali barvu? Jako pritel kdyz ho videl poprve, tak prej jestli si nedelam srandu, ze je hroznej za ty prachy😂 Pak kdyz nam pan zmenil korbicku za sedou, tak prej, ze uz je to lepsi, ale odvareny z neho vubec nebyl. Vypada jako kocarek pro panenky, jak je maly, ale me se libil moc🙈👍 ale teda prijde mi, ze ta korba je polozena stejne nizko jako u bugaboo, ze?🙂 Asi stejny navrhar🤔 Jinak pokud chcete takto cestovat, tak by to ten bazarovy ksunt asi chtelo. Jako ja to zitra jeste zkusim a uvidim jestli mi lepe padne do ruky Cam nebo Buff.

ma_jo
14. dub 2016

@gabinka27 Máme šedý 🙂
Design maji docela podobný, no. Mě právě příjde fajn že je takový malý, protože s ním dokážu sama dobře manipulovat. Většina kočárků na mě byla právě hrozně masivní.

Tak držím palce, ať dobře vyberete! 🙂

janawei
17. dub 2016

Máme Buffalo. Jezdíme s ním většinou po městě, ale přece jenom vyrazíme rádi i do terénu, proto jsme zvolili Buffalo. Nepřišli jsme na nic, co by nás na něm zklamalo. S váhou jsme počítali. Nicméně, já ho nikam s prckem uvnitře nezvedám, takže s tím opravdu žádný problém nemáme.

mama4tata
21. dub 2016

Já dneska viděla Buff a musím říct, že i když jsme s Bogaboo původně vůbec nepočítali, začínám být lehce nalomená 🙂 kdybych se rozhodovala jestli Buff nebo Cam, tak bych vzala Buff, protože je více do terénu. To je o tom, kde ho chceš využívat 🙂 dobrou ruku při výběru přeji, nás to ještě čeká 😉

lajla
21. dub 2016

Vzala bych oba, využijete.. Každý na něco jiného, měla jsem a super

mama4tata
21. dub 2016

@lajla Tak to by byla zdaleka nejlepší volba - i když trochu nákladnější 😉

lajla
21. dub 2016

@mama4tata nemusí kupovat nové..nebo kombinaci nový, jezdeny, díly se když tak dají dokoupit, tak to o moc navíc nebude
Já k tomu měla ještě donkey a bee tak jsem se prohla🙂 ale vůbec nelituju

mama4tata
21. dub 2016

@lajla no já právě Buff použitý v bazárku moc neviděla - buď je jich málo, nebo jsou hned pryč, nevím..

lajla
21. dub 2016

@mama4tata už se dá v pohodě sehnat, zkuste mmb, tam se teď prodávali nebo bugaboo manii na fb

mama4tata
21. dub 2016

@lajla díky, kouknu tam 🙂