Kočár Maclaren Techno XLR. Jste s ním spokojení?

akcull
3. dub 2010

Ahojky,
nemáte někdo tenhle golfový kočárek, zajímalo by mě jak jste s ním spokojení, jak se s ním jezdí v lehkém terénu, vnitřní rozměry kočárku atd.....?
Kočárek se mi velmi líbí, zdá se dobrý i pro starší děti a píšou, že je i odpružený.... jen jsem ho nikdy neviděla v reálu ...

akcull
autor
8. dub 2010

Tak jsem si ho už byla omrknout, je nádherný🙂 krásně se sním jezdilo, ale ta cena!!! Opravdu ho tady nikdo nemá? zajímalo by mě i jestli někde nejde výhodněji koupit v zahraničí?

zuzu_z
12. dub 2010

taky se mi líbí... pořád se nemůžu rozhodnout jestli ten, nebo jiný...v reálu jsem ho neviděla...já bych brala nejradši použitý,ale v super stavu... sjíždím ebay a nabídek je tam plno... 😉 ale nejsem si jistá,jestli bych měla odvahu to fakt objednat...

akcull
autor
12. dub 2010

zuzu, tak to jsme na tom podobně🙂, taky sjíždím ebay, dokonce už jsem si přes shopguru zadala nákup, našla jsem nový kočárek za 180 $, měli jich na skladě pět, ale než došlo na nějakou akci , tak byl vyprodaný☹ za takovou cenu jsem nový ještě neviděla......

zuzu_z
15. dub 2010

Luci http://cgi.ebay.com/Maclaren-Techno-XLR-Tan-Cri...
ale poštovné stojí stejně jak ten kočár kruci

akcull
autor
15. dub 2010

zuzu, to je ten co jsem viděla já, ale je ještě o 10 $ levnější, to je tedy ke vzteku, já jsem si akorát na MMB kočárek zarezervovala u jedné paní za dost dráž..... ono mě to pořád i s tím dovozem vycházelo docela za dobrou cenu, vzhledem k tomu za kolik ho tady prodávají☹ myslím že je jedno , že je to starší kolekce, snad to bude podobné.....

zuzu_z
15. dub 2010

taky si myslím, že to bude podobné... ta cena za dovoz je hrozná, ale co naděláme...pořád to vyjde levněji než u nás... uvažuju,že zkusím ještě německé obchody... přeci jen je to blíž, tak by cena za dovoz nemusela být tak hrozná...ale asi si koupím nakonec Plika...

zuzu_z
3. kvě 2010

ahoj Luci tak co už ho máš doma? mi dneska přišel...kromě toho,že byl jako prasátko...fuj... tak funkčně perfektní! nepochopím, jak někdo může něco takového poslat... to měla vyprat... asi jsem dost náročná, ael ta černá voda,co z toho potahu jde v pračce... fuj
až vyjedeme, napíšu víc. Jinak teda první dojem super...akorát jsem nečekala, že bude tak veliký! 😀

anrebcz
14. bře 2012

@zuzu_z Ahoj, je to uz nejakou dobu od tveho posledniho prispevku, ale chtela jsem se zeptat jak se ozvedcil ten kocar. dik

zuzu_z
16. bře 2012

@anrebcz ve finále ho moc nedoporučuji. Jezdili jsme s ním asi půl roku, pak jsem ho prodala. Možná je to tím, že jsem ho měla z druhé ruky, a Kuba není moc kočárkový typ, ale já jsem za ty prachy spokojená nebyla. Nejvíc mi vadilo sezení - takové ty vytahovací pacičky pod nožkama,neboli absence pevné sedací části, fakt mi to dost vadilo, přišlo mi to,jakoby tam Kuba seděl jako na záchodě. Taky kolečka nic moc, byl celý rozhrkaný. Super bylo skládání, velký košík, úžasná stříška,která se dala rozepnout na kšilt jako stínítko, super materiál. Já bych si už nekoupila, fakt mě trochu zklamal ten použitý. A od kočáru za takovou cenu jsem čekala víc ☹

anrebcz
16. bře 2012

@zuzu_z Ok, dik za informace. Hledam dal 🙂

tatauva
23. dub 2012

Ahoj, mám MACLAREN Techno XLR, byla a jsem s ním hodně spokojená, jen synek už povyrostl 🙂 má rátuku do 21.6.2012, nechcete ho někdo???

tatauva
23. dub 2012

překlep, tedy záruku...

jennyska
4. říj 2013

Ahoj Maminky 😉

Mohu Vás oslovit v souvislosti s Vaším kočárkem Maclaren a naší Wiki knihovničkou Modrého koníka, kam si vedle základních informací o kočárcích píšeme i zkušenosti s nimi? 🙂

Jde o to napsat svou vlastní zkušenost s kočárkem zde: https://www.modrykonik.cz/kocarky-maclaren/ , kterou tak určitě pomůžete ostatním maminkám, které mají dotazy ohledně názorů, zkušeností apod. emoticon Zabere to minutku a pomůže drtivé většině maminek...

Děkuji Vám a přeji krásný den! 🙂

loliloli
21. čer 2015

Koupím Maclaren Techno XLR v super stavu .... díky

mirusak1
6. srp 2017

kdo touzi po maclaren techno xlr, budu prodavat, po dvou detech, ale porad moc hezky stav