Kočár Mutsy Transporter. Jak je veliký?

belda
2. dub 2009

ahoj,chtěla bych se zeptat,jestli máte některá zkušenost s tímhle kočárkem? 🙂 jak je veliký?těžký?a asi nemá polohovací opěrku na nožky,že? 😒 díky! 😎

donnald
9. dub 2013

No my k tomu poridili jeste golfky Na kratke prejezdy. Ale je pravda ze dcera v kocarku taky travi minimum casu. Navic jak se otepli,bude ten kocarek treba uz jen sporadicky😉.

jiricek_baru
10. dub 2013

Holka to vůbec netuším, ale když vidím jak je plnej internet jetejch kočárů tak fakt nevím nevím 😒 je to bída 😖

petrajavor
14. dub 2013

@donnald @lucy777 @kubinkov @jiricek_baru @pavlinka83 @kalipso holky nemáte doma sporťák transporter? teď jsem ho čistila po zimně a chystala synovi na jaro a nějaké popruhy (včetně těch na nákupním košíku dva pásky s cvoky a ty nevím kam přichytit (viz foto)) nevím kam patří a jedna věc mi zbyla a ta teda vůbec nevím na co je (viz fotka)....nemohly byste mi nafotit jak je tam máte uchycené? . Navíc ze sporťáku směrem je košíku trčí taky dva pásky a taky nevím kam s nima nebo co s nima. Jo a uvnitř v korbičce je takové očko a nevím zda na šrák. V návodu tyhle věci popsané nejsou a podle něj mám korbičku danou dobře. Fotky sem nahrála postupně jak sem to popsala....

jiricek_baru
14. dub 2013

já mám zatím jen korbu, tak neporadim, ale to co ti zbylo tam aní dávat nemuzís, to je ta pojistka, když složíš podvozek aby se ti znova nesložil a držel složenej. alespoň mi to tak na pohled přijde, že je to ono 😕

petrajavor
14. dub 2013

@jiricek_baru jo i tak díky....no každopádně nechápu na co jsou ty dva "šráky" na spodní straně podvozku směrem do nákup.košíku

kubinkov
14. dub 2013

@petrajavor Ad poslední fotka: K tomu jsem připínala popruhy přes ramena. Používala jsem jen tříbodové připnutí.
Ad předposlední fotka: To je připevnění sedačky k vodoroné tyčce, vedle které ( přes kterou) to visí. Provlékni popruh mezerou v kovovém oku a vytvoříš smyčku kolem vodorovné tyčky. Ad první fotka: Připevnění košíku. Obtoč to kolem konstrukce. Jak gumička časem povolila, měla jsem to obtočené dvakrát. Fotit se mi to nechce. Kočárek už máme uložený hluboko v šatně.

petrajavor
14. dub 2013

@kubinkov já sem fakt mimoň,díky.....prosím tě a kam to zacvaknu u toho košíku? právě mám tam dvě gumičky a na nich je "vršek" cvoku ale nevím kam ho zacvaknout .... 😝

donnald
16. dub 2013

@petrajavor ta dal39 48st je ye spoda jako by té tyčky 🙂

donnald
16. dub 2013

@petrajavor já zapomněla na nagl klávesnici 😀 😀 😀 😀 😀 , ale tu druhou část cvoku najdeš jakoby na té trubce kočárku ze spoda 😉

petrajavor
16. dub 2013

@donnald na první fotce mám ukázané ty dva co mi zůstali na jedné straně a na fotce číslo 2 je vyfocené jak tam ten košík mám připlej...to je špatně? právě je tam jen ten jeden druk ke kterému to jde připnout....tak jsem z toho právě zmatená mám 3 vrchní cvočky a jen jeden spodní do kterého to jde zacvaknout..... 😖 🙄

kubinkov
16. dub 2013

@petrajavor Myslím, že tam má být vršek i spodek cvoku. Obtočíš to kolem tlusté skorosvislé tyčky. Nemůžu se jít podívat, protože jsem v práci.

petrajavor
16. dub 2013

@kubinkov stačí mi když se podíváš až budeš mít čas,bo já jsem z toho fakt zmatená

donnald
16. dub 2013

@petrajavor my ho teď máme složený ve sklepě, protože používáme golfky. Ale jestli se nepletu, tak na každé straně z boku, by ti měli zůstat jakoby 2 gumky, které upevníš tak, jak píše Kubinkov, tzn. z každé boční strany konstrukce dáš jednu část a cvakneš do sebe., a jakoby u tvých nohou,( na kraji košíku) jsou 3 popruhy, kde je jen jedna strana cvoku a to se chytá dolů ke konstrukci.To co máš na fotu č. 3 - je pásek na zajištění kočárku, když ho složíš, tak aby se nerozložil. A to co máš na předposlední fotce, podle mého může patří k sedačce kočárku, a on tam nějak roztahoval to kovové očko, aby se to dalo provléknout s zase secvaknul. Už jsme to ale dělali na podzim 2011, takže bližší info nepodáme 🙂

petrajavor
16. dub 2013

@donnald díky

kubinkov
19. dub 2013

@petrajavor Je to tak. Máme tam vršek i spodek cvoku. Jestli ti tam jedna část chybí, tak nacvakni polovinu cvoku nového. Je to běžný rozměr.

petrajavor
19. dub 2013

@kubinkov jojo díky,už sem si to opravila...

petrajavor
26. dub 2013

@kubinkov nebudeš kočárek prodávat? kamarádka ho sháné

kubinkov
26. dub 2013

@petrajavor No prodala bych ho, ale je opravdu jetý. Je mu už 5 let. 😉 Ale asi by ještě posloužil.

petrajavor
26. dub 2013

@kubinkov tak kdybys měla nějaké fotky a slušnou cenu 😉 kamarádka má 2leteho syna a na dojezdění,malý už stejně v kočárku moc času netráví....

jennyska
26. zář 2013

Ahoj Maminky 🙂
mohu Vás oslovit v souvislosti s Vaším kočárkem Mutsy Transporter a naší Wiki knihovničkou Modrého koníka, kam si vedle základních informací o kočárcích píšeme i zkušenosti s nimi? 🙂

Stačí své zkušenosti s tímto kočárkem napsat zde: https://www.modrykonik.cz/mutsy-transporter . Určitě tak pomůžete ostatním maminkám, které mají dotazy ohledně názorů, zkušeností apod. 🙂

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Janča

kubinkov
26. zář 2013

@jennyska Máte tam, že Transporter může mít sportovní sedačku v obou směrech a to není pravda, to platí pro Mutsy EVO 😉

jennyska
26. zář 2013

@kubinkov Ahoj, super! Děkuji, opravíme 😉

petrajavor
23. říj 2013

Holky reklamovala jste některá kočárek přímo u Mutsy???? Kočárek nám nejde složit a na střeše "jedou oka" a těma pak prosvítá. Dnes sem jim psala co s tím, jelikož obchod kde jsem kupovala je zrušený...jsem zvědavá co mi poví.... ☹

kesssu
11. bře 2015

Ahoj holky, chystáme se v nejbližší době prodávat našeho oblíbence Mutsy Transportéra... pokud byste měla některá zájem, veškeré info i fotky zašlu. 🙂

psya
28. kvě 2016

Prosím, mám šanci sehnat někde jen ten spodní košík na Transporte? Je prodřenej a desne mě to štve.