• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočár Mutsy Transporter. Jak je veliký?

28. května 2016 
No my k tomu poridili jeste golfky Na kratke prejezdy. Ale je pravda ze dcera v kocarku taky travi minimum casu. Navic jak se otepli,bude ten kocarek treba uz jen sporadicky:wink:.
9. dub 2013 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Holka to vůbec netuším, ale když vidím jak je plnej internet jetejch kočárů tak fakt nevím nevím :unamused: je to bída :confounded:
10. dub 2013 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@donnald @lucy777 @kubinkov @jiricek_baru @pavlinka83 @kalipso holky nemáte doma sporťák transporter? teď jsem ho čistila po zimně a chystala synovi na jaro a nějaké popruhy (včetně těch na nákupním košíku dva pásky s cvoky a ty nevím kam přichytit (viz foto)) nevím kam patří a jedna věc mi zbyla a ta teda vůbec nevím na co je (viz fotka)....nemohly byste mi nafotit jak je tam máte uchycené? . Navíc ze sporťáku směrem je košíku trčí taky dva pásky a taky nevím kam s nima nebo co s nima. Jo a uvnitř v korbičce je takové očko a nevím zda na šrák. V návodu tyhle věci popsané nejsou a podle něj mám korbičku danou dobře. Fotky sem nahrála postupně jak sem to popsala....
14. dub 2013 v 06:41  • Odpověz  • To se mi líbí
já mám zatím jen korbu, tak neporadim, ale to co ti zbylo tam aní dávat nemuzís, to je ta pojistka, když složíš podvozek aby se ti znova nesložil a držel složenej. alespoň mi to tak na pohled přijde, že je to ono :confused:
14. dub 2013 v 07:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jiricek_baru jo i tak díky....no každopádně nechápu na co jsou ty dva "šráky" na spodní straně podvozku směrem do nákup.košíku
14. dub 2013 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrajavor Ad poslední fotka: K tomu jsem připínala popruhy přes ramena. Používala jsem jen tříbodové připnutí.
Ad předposlední fotka: To je připevnění sedačky k vodoroné tyčce, vedle které ( přes kterou) to visí. Provlékni popruh mezerou v kovovém oku a vytvoříš smyčku kolem vodorovné tyčky. Ad první fotka: Připevnění košíku. Obtoč to kolem konstrukce. Jak gumička časem povolila, měla jsem to obtočené dvakrát. Fotit se mi to nechce. Kočárek už máme uložený hluboko v šatně.
14. dub 2013 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@kubinkov já sem fakt mimoň,díky.....prosím tě a kam to zacvaknu u toho košíku? právě mám tam dvě gumičky a na nich je "vršek" cvoku ale nevím kam ho zacvaknout .... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dub 2013 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrajavor ta dal39 48st je ye spoda jako by té tyčky :slight_smile:
16. dub 2013 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrajavor já zapomněla na nagl klávesnici :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , ale tu druhou část cvoku najdeš jakoby na té trubce kočárku ze spoda :wink:
16. dub 2013 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@donnald na první fotce mám ukázané ty dva co mi zůstali na jedné straně a na fotce číslo 2 je vyfocené jak tam ten košík mám připlej...to je špatně? právě je tam jen ten jeden druk ke kterému to jde připnout....tak jsem z toho právě zmatená mám 3 vrchní cvočky a jen jeden spodní do kterého to jde zacvaknout..... :confounded: :rolling_eyes:
16. dub 2013 v 17:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrajavor Myslím, že tam má být vršek i spodek cvoku. Obtočíš to kolem tlusté skorosvislé tyčky. Nemůžu se jít podívat, protože jsem v práci.
16. dub 2013 v 17:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kubinkov stačí mi když se podíváš až budeš mít čas,bo já jsem z toho fakt zmatená
16. dub 2013 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrajavor my ho teď máme složený ve sklepě, protože používáme golfky. Ale jestli se nepletu, tak na každé straně z boku, by ti měli zůstat jakoby 2 gumky, které upevníš tak, jak píše Kubinkov, tzn. z každé boční strany konstrukce dáš jednu část a cvakneš do sebe., a jakoby u tvých nohou,( na kraji košíku) jsou 3 popruhy, kde je jen jedna strana cvoku a to se chytá dolů ke konstrukci.To co máš na fotu č. 3 - je pásek na zajištění kočárku, když ho složíš, tak aby se nerozložil. A to co máš na předposlední fotce, podle mého může patří k sedačce kočárku, a on tam nějak roztahoval to kovové očko, aby se to dalo provléknout s zase secvaknul. Už jsme to ale dělali na podzim 2011, takže bližší info nepodáme :slight_smile:
16. dub 2013 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
16. dub 2013 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrajavor Je to tak. Máme tam vršek i spodek cvoku. Jestli ti tam jedna část chybí, tak nacvakni polovinu cvoku nového. Je to běžný rozměr.
19. dub 2013 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@kubinkov jojo díky,už sem si to opravila...
19. dub 2013 v 16:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@kubinkov nebudeš kočárek prodávat? kamarádka ho sháné
26. dub 2013 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrajavor No prodala bych ho, ale je opravdu jetý. Je mu už 5 let. :wink: Ale asi by ještě posloužil.
26. dub 2013 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@kubinkov tak kdybys měla nějaké fotky a slušnou cenu :wink: kamarádka má 2leteho syna a na dojezdění,malý už stejně v kočárku moc času netráví....
26. dub 2013 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Maminky :slight_smile:
mohu Vás oslovit v souvislosti s Vaším kočárkem Mutsy Transporter a naší Wiki knihovničkou Modrého koníka, kam si vedle základních informací o kočárcích píšeme i zkušenosti s nimi? :slight_smile:

Stačí své zkušenosti s tímto kočárkem napsat zde: http://www.modrykonik.cz/mutsy-transporter . Určitě tak pomůžete ostatním maminkám, které mají dotazy ohledně názorů, zkušeností apod. :slight_smile:

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Janča
26. zář 2013 v 16:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@jennyska Máte tam, že Transporter může mít sportovní sedačku v obou směrech a to není pravda, to platí pro Mutsy EVO :wink:
26. zář 2013 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@kubinkov Ahoj, super! Děkuji, opravíme :wink:
26. zář 2013 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky reklamovala jste některá kočárek přímo u Mutsy???? Kočárek nám nejde složit a na střeše "jedou oka" a těma pak prosvítá. Dnes sem jim psala co s tím, jelikož obchod kde jsem kupovala je zrušený...jsem zvědavá co mi poví.... :frowning2:
23. říj 2013 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, chystáme se v nejbližší době prodávat našeho oblíbence Mutsy Transportéra... pokud byste měla některá zájem, veškeré info i fotky zašlu. :slight_smile:
11. bře 2015 v 07:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Prosím, mám šanci sehnat někde jen ten spodní košík na Transporte? Je prodřenej a desne mě to štve.
28. kvě v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek