Kočár Quinny Zapp Xtra (s otočnou a polohovací sedačkou)

zuzu_z
13. říj 2010

Ahoj holky... hledala jsem, jestli nenajdu stejné téma, ale nenašla jsem, tak zakládám....
pojďte sem všechny fanynky a příznivkyně nového modelu... nám dnes dorazil a jsem nadšená... ráda bych podiskutovala o případných doplňcích - ať už origo nebo neorigo - abych mohla udělat trošku "tuning" 😀

košík origo je v ceně, to je super - nevím, jestli se vejde do klasické tašky na přenos- asi ne, sedák nejde složit - a dál? držák na pití, nánožník (se zipem, bez), fusak - Emitex 3v1 v tom působí opravdu hrozně.... - madlo, zapomněla jsem na něco?
máme barvičku Electric Blue...

beruskanula
28. led 2011

@johnatanka : jak pise @zuzu_z fusak je fakt dost teplej 🙂 ... ja mam teda jeste emitex, ale kdyz byly ty desny mrazy, tak jsem malyho do emitexu dala jeste do zavinky, pze mi neprijde moc teplej...navic vypada jako spaci pytel 😅
tze loger je u nas jednicka 🙂

@kjajule : taky resim jakou pripadne prebalovacku... asi vyresim koupi nejake mensi abudu ji nosit jako kabelku, pripadne dam dolu do kosiku 🙂

kjajule
28. led 2011

@beruskanula Jj taky chci nějakou malo jako spíš kabelku ale myslela jsem že by bylo víc uložného místečka třeba...jen nevím já jsem ten buzz box nikdy nevidela ani nevim jak e na ten kočárek přidělává jen mě to tak napadlo zřejmě to am ani nepujde..jen jsem to chtěla vyzkoušet , ale nemám kde a jak...☹

beruskanula
28. led 2011

a taky resim barvu... libi se mi ta electric blue, ale jesli je spis dofialova 😅 😀 ... no mam slabost pro cernou,ale uz kocarek mam cernej a chtela bych golfky v jine barve-tak proto ta modra...

@kjajule . TAK TEN nakupni kos jsme nazivo taky nevidela, jen na netu

kjajule
28. led 2011

@beruskanula Já jsem objednala černou, ty samotný sedačky se dají koupit akorát v černé červené a béžové...strašne moc se mi líbí ta béžová ale praktičnost zvítězila u tech nožiček by to bylo furt špinavý...já sem td měla modrej kočárek takže bych modrej už nechtěla...je fakt že ty barvy časem omrzí, tak to chce změnu 😉

beruskanula
28. led 2011

@kjajule : mne jako cerna neomrzela na kocarku, ale partnerova slova: veme na golky jinou barvu, at jde vdet, ze mame kocarky dva 😅 😀
mne se ale ta modra libi, uvidime, jak bude vpadat nazivo, ovsme pokud ji v krame zrovna budou mit...

tak z tech barev bych sla taky do cerne 🙂 ... do bezove bych nesla urcite 🙂 😉

kjajule
28. led 2011

@beruskanula partnerova slova jsou supr 😀 😀 😀 mě pobavilo...sousedka tuhle taky čumákovala že jsme šli na procházku pěšky a povídá malej už nejezdí v kočárku ? Tak bude zas čumákovat až vytáhnu novej...toho si všímá pipina ale že nám imrvere parkuje před vjezdem to jí je jedno... 😠

beruskanula
28. led 2011

@kjajule : 😀 ja to taky tak razim, asi fakt pujdeme do jiny barvy, at maj lidi zase o cme kecat 😀 😖 ... nekdy fakt des ty nektery maminky-pipinky 😅 😨

to sousedka bude cumet, panejo 😀 😀

kurna, at se staraj o sebe...

jako co jsme nesnasela bylo, ze kdyz jsme kolem nekoho projeli, t neco se jim jako nezdalo 😅 , tak uprene cumeli na kocar, pak si prohlidli nas a zacli si neco jakoby septat 😅 😖 ... jako kdyby mne nekdo zastavil, ze se chce kouknout na kocar, zeptat se, tak v poho, ale todle chovani nesnasim 🙄 , taky nepomlouvam kocarky, ktery potkavame, a ze bych mohla, taky s emi ty jjeich zrovna nelibi 😅 😝

kjajule
28. led 2011

@beruskanula Asi tak já jsem ta vlezlá která než by čumákovala blbě tak rovnou jdu a zeptám se maminy jak je spokojená jak se jí s ním jezdí apod...
Škoda že sem xtru potkala jen jednou a celkem zdálky jinak bych tý mamine taky vlezla do cesty a hned se vyptávala...😀

beruskanula
28. led 2011

@kjajule :presne 🙂

ja u nas potkala jen jendu maminu myslim s buzzem, ale zappem ani jednu 🙂 .... ale dkybych potkala,. hned stavim a ptam se 😀 🙂

kjajule
28. led 2011
beruskanula
28. led 2011

@kjajule : kdyby si nahodou narazila na nejakou peknou mensi prebalovacku-kabelku, dej vedet 😀
ve dvou se lip hleda 😀 🙂

hm, kdyztak koukam, ani ta hneda nnei spatna 😝 😀 .... tze bud hneda nbeo modra... ale pravda modra je vyraznejsi 😀

kjajule
28. led 2011

@beruskanula kdybych na něco narazila dám vědět 😉
hnědá je taky pěkná 😀

kjajule
2. únor 2011

Hmmm tak mám teda kočárek doma už jsem s nim byla v krámě pro chleba...ale teda nevim jsem taková rozpačitá...nějak mi nesedne do ruky a nevim asi je to tím že je to moje první tříkolka...:-P

beruskanula
2. únor 2011

@kjajule : hod foto 🙂
to vis, prvni kocarkovani... myslim, ze to tim bude... pokud si doted byla zvykla na 4kolku...n pokd se pro xtra rozhodneme, jsme taky na to zvedava 😅 😀

kjajule
2. únor 2011

@beruskanula Mám jen v mobilu a nemužu najt kabel tak zítra vyfotím normálně fotákem a hodím foto 😉
Nechci tím říct že by byl kočár nestabilní to vubec ne byla jsem překvapená že stabilita je super jen si asi musim zvyknout... 😅

fafetka
2. únor 2011

Ahojky kočky 😵 já osobně sice Zappky Xtra nemám ale má je moje kamarádka,tak už jsem je měla v ruce a jsou podle mně teda super!Kdybych si týden před jejich uvedením na trh nekoupila Bee,šla bych do nich.Zapp byl podle mého dokonalej golfáč,jen mi vadilo že není polohovací:( no a ejhle...už je 😉 Co se tašky na kočárek týče, můžu vřele doporučit Pinkie.Není obří,ale dost se tam vejde a hlavně má tak vychytaný popruhy,že jde super přidělat na golfky a v mžiku z toho vyrobíte popruh na rameno(jako u kabelky)schválně jukněte.Přeju krásné kočárkování! 😵

beruskanula
2. únor 2011

@kjajule : tesim se na foto

@fafetka : diky, urcite mrknu a super, dalsi pozitivni ohlas 🙂

kjajule
3. únor 2011

@beruskanula Tak asi zklamu foto dnes nedodám vybil se mi foták po zapnutí když sem došla ven... 😅
Ale teda holky mě ten kočár vůbec nesednul... ☹ Nemužu si pomoct, ale sem z toho neštastná...☹ Přemýšlím že bych kočárek poslala dál protože si nemužu zvyknout a sem tak otrávená že se mi tomu už nechce dávat ani čas....

beruskanula
4. únor 2011

@kjajule : ☹ fakt? to je blby 😒 a nechces tomu fakt dat jeste nejaky cas?
co si mela predtim za kocar?

to jsem fakt zvedava na sebe 😕

kjajule
4. únor 2011

@beruskanula Nějak tomu nedávám , jsem rozčílená jakmile bych někam měla vyjet...☹
Předtím jsem měla Babypoint sprint...pevná,prostorná šestikolka...:-/

beruskanula
4. únor 2011

@kjajule : aha, tak pokud uz pomysleni nekam vyjet te depta, tak to radeji poridit jinej....

a co ti na nem vadi? to ze je to trikolka? prijde ti nestabilni? neprostorny? 😕

my prave az budem v krame, tak chceme vyzkouset... libily by se mi jeste jako golfky silvercross a mozn ajuknem na cybex... ale zatim dle !obrazku" vede xtra...

😀 my i s kalsickym kocarem, nejdriv jsme byli uplne rozhodnuti-i po videni live- pro joolz, ale pak jsme zkusili brio a bylo rozhodnuto 😀 , tak jsem zvedava, s jakyma golfkama odejdeme 😀 ...

beruskanula
4. únor 2011

jo a az se ti dobije fotqak, hod pleas kdyztak tu fotku 🙂

kjajule
4. únor 2011

Myslím že ted jsem asi trochu zaujatá takže mi na něm vadá snad všechno... 😠
Stabilní je dost, neměla jsem pocit že se nějak překlápí nebo tak, ale je to takový hrozně živý ten kočár nepostojí na místě a jakmile zastavim na nějaké nerovnosti musim ho držet a nebo zabrzdit jinak je sám...
Ta sedačka je nakliknutá na dvou místech a trochu se na tom klimbá...nebyl by to problém kdyby při nájezdu na obrubník to neudělalo hrz a trochu se ti to převáží do ruky a hrcne to s tebou...to mi vadí asi nejvíc protože sem z toho vždy vykulená a jak zabereš aby jsi konečeně byla na tom chodníku tak se ti to začne převažovat a houpat z nahoru dolu a udržet to s dvouletým caparten je teda žužo...:-/
V poloze proti směru , to jsem zkoušela jen doma ale jsem malá a do sedačky jsem při chuzi po chotbě kopala nohama...☹ v obou polohách...
A poloha na ležení mi přijde že to dítě má tu hlavu už moc nízko rozhodně víc než nohy což pro malýho bylo vyloženě nepříjemný a odmítal si i lehnout pořádne...takže tu jedine s nějakou podložkou polstářkem nebo tak...:-/
Celkově mi přijde že ten kočár má nízké rukojeti, manža si ho pujčil jen na dvoře a řekl že s tim odmítá jezdit má 185cm a na ty rukojeti sotva dosáhne...prej rozhodně ne pohodlně...
Abych ho jen nepomlouvala...
Jinak my teda přišlo že kočár zvládá i menší nerovnosti a díry není to tak hrozný čekala jsem toto mnohem horší ale zvládnul to v pohodě...
Ta stříška je super hla. ta sluneční clona je fakt dobře funkční 😉
Polohování a přehození sedačky je fakt krásně snadný a jednoduchý 😉

kjajule
4. únor 2011
kjajule
4. únor 2011
beruskanula
4. únor 2011

@kjajule diky za foto 🙂

😅 🙄 docela dost veci ti na nem vadi, mne by asi taky nejvic odradilo to hrcnuti... to se ani v prodejne vyzkouset neda 🙄
to polohovani jo, tze uvidime....

no jsem zvedava 😅 🙄

kjajule
4. únor 2011

@beruskanula Třeba jsem ted jen zaujatá a naštvaná že mi nesedí , ale pro někoho jiného to může být milionový kočár... 🙂
Jen ted nevim jaký jiný kočár... ☹

beruskanula
4. únor 2011

@kjajule : proste ptaris mez ty, co jim nesedi 🙂 , tak to ma kazdej kocar 🙂
a co zkusit cybex?

😅 mne teda osobne prijde tezsi vybrat golfky nez kocar 😀 😅

kjajule
4. únor 2011

@beruskanula To mě momentálně taky...:-P
Já chci ten kočár zkusit pořádně v obchodě po zkušenosti s xtrou...
A na Cybex se bohužel nikam nedostanu...☹

beruskanula
4. únor 2011

@kjajule : jj, chce to vyzkouset...
my teda nastesti mame v budejkach bejbycentrum, kde maj kocarky snad vsechny 🙂

jako vyber golfek je fakt tezsi... my u klas. kocaru meli dva jasny favority 🙂 a u golfek? jen jednho, ale v zaloze musime mit jeste nejaky, no a najednou v zaloze jich je dost, kazdy jiny 😅 🙄 ....

kdyz uz se mne nejakej libi, nejde do lehu 🙄 ... a tech do lehu zas neni moc 😅

a krom xtra si mela jako favorita co?