• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočár Quinny Zapp Xtra (s otočnou a polohovací sedačkou)

29. října 2015 
@johnatanka : jak pise @zuzu_z fusak je fakt dost teplej :slight_smile: ... ja mam teda jeste emitex, ale kdyz byly ty desny mrazy, tak jsem malyho do emitexu dala jeste do zavinky, pze mi neprijde moc teplej...navic vypada jako spaci pytel :sweat_smile:
tze loger je u nas jednicka :slight_smile:

@kjajule : taky resim jakou pripadne prebalovacku... asi vyresim koupi nejake mensi abudu ji nosit jako kabelku, pripadne dam dolu do kosiku :slight_smile:
28. led 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula Jj taky chci nějakou malo jako spíš kabelku ale myslela jsem že by bylo víc uložného místečka třeba...jen nevím já jsem ten buzz box nikdy nevidela ani nevim jak e na ten kočárek přidělává jen mě to tak napadlo zřejmě to am ani nepujde..jen jsem to chtěla vyzkoušet , ale nemám kde a jak...:frowning2:
28. led 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
a taky resim barvu... libi se mi ta electric blue, ale jesli je spis dofialova :sweat_smile: :grinning: ... no mam slabost pro cernou,ale uz kocarek mam cernej a chtela bych golfky v jine barve-tak proto ta modra...

@kjajule . TAK TEN nakupni kos jsme nazivo taky nevidela, jen na netu
28. led 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula Já jsem objednala černou, ty samotný sedačky se dají koupit akorát v černé červené a béžové...strašne moc se mi líbí ta béžová ale praktičnost zvítězila u tech nožiček by to bylo furt špinavý...já sem td měla modrej kočárek takže bych modrej už nechtěla...je fakt že ty barvy časem omrzí, tak to chce změnu :wink:
28. led 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kjajule : mne jako cerna neomrzela na kocarku, ale partnerova slova: veme na golky jinou barvu, at jde vdet, ze mame kocarky dva :sweat_smile: :grinning:
mne se ale ta modra libi, uvidime, jak bude vpadat nazivo, ovsme pokud ji v krame zrovna budou mit...

tak z tech barev bych sla taky do cerne :slight_smile: ... do bezove bych nesla urcite :slight_smile: :wink:
28. led 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula partnerova slova jsou supr :grinning: :grinning: :grinning: mě pobavilo...sousedka tuhle taky čumákovala že jsme šli na procházku pěšky a povídá malej už nejezdí v kočárku ? Tak bude zas čumákovat až vytáhnu novej...toho si všímá pipina ale že nám imrvere parkuje před vjezdem to jí je jedno... :angry:
28. led 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kjajule : :grinning: ja to taky tak razim, asi fakt pujdeme do jiny barvy, at maj lidi zase o cme kecat :grinning: :confounded: ... nekdy fakt des ty nektery maminky-pipinky :sweat_smile: :fearful:

to sousedka bude cumet, panejo :grinning: :grinning:

kurna, at se staraj o sebe...

jako co jsme nesnasela bylo, ze kdyz jsme kolem nekoho projeli, t neco se jim jako nezdalo :sweat_smile: , tak uprene cumeli na kocar, pak si prohlidli nas a zacli si neco jakoby septat :sweat_smile: :confounded: ... jako kdyby mne nekdo zastavil, ze se chce kouknout na kocar, zeptat se, tak v poho, ale todle chovani nesnasim :rolling_eyes: , taky nepomlouvam kocarky, ktery potkavame, a ze bych mohla, taky s emi ty jjeich zrovna nelibi :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula Asi tak já jsem ta vlezlá která než by čumákovala blbě tak rovnou jdu a zeptám se maminy jak je spokojená jak se jí s ním jezdí apod...
Škoda že sem xtru potkala jen jednou a celkem zdálky jinak bych tý mamine taky vlezla do cesty a hned se vyptávala...:grinning:
28. led 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kjajule :presne :slight_smile:

ja u nas potkala jen jendu maminu myslim s buzzem, ale zappem ani jednu :slight_smile: .... ale dkybych potkala,. hned stavim a ptam se :grinning: :slight_smile:
28. led 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. led 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kjajule : kdyby si nahodou narazila na nejakou peknou mensi prebalovacku-kabelku, dej vedet :grinning:
ve dvou se lip hleda :grinning: :slight_smile:

hm, kdyztak koukam, ani ta hneda nnei spatna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .... tze bud hneda nbeo modra... ale pravda modra je vyraznejsi :grinning:
28. led 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula kdybych na něco narazila dám vědět :wink:
hnědá je taky pěkná :grinning:
28. led 2011 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmm tak mám teda kočárek doma už jsem s nim byla v krámě pro chleba...ale teda nevim jsem taková rozpačitá...nějak mi nesedne do ruky a nevim asi je to tím že je to moje první tříkolka...:-P
2. únor 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kjajule : hod foto :slight_smile:
to vis, prvni kocarkovani... myslim, ze to tim bude... pokud si doted byla zvykla na 4kolku...n pokd se pro xtra rozhodneme, jsme taky na to zvedava :sweat_smile: :grinning:
2. únor 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula Mám jen v mobilu a nemužu najt kabel tak zítra vyfotím normálně fotákem a hodím foto :wink:
Nechci tím říct že by byl kočár nestabilní to vubec ne byla jsem překvapená že stabilita je super jen si asi musim zvyknout... :sweat_smile:
2. únor 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky :dizzy_face: já osobně sice Zappky Xtra nemám ale má je moje kamarádka,tak už jsem je měla v ruce a jsou podle mně teda super!Kdybych si týden před jejich uvedením na trh nekoupila Bee,šla bych do nich.Zapp byl podle mého dokonalej golfáč,jen mi vadilo že není polohovací:( no a ejhle...už je :wink: Co se tašky na kočárek týče, můžu vřele doporučit Pinkie.Není obří,ale dost se tam vejde a hlavně má tak vychytaný popruhy,že jde super přidělat na golfky a v mžiku z toho vyrobíte popruh na rameno(jako u kabelky)schválně jukněte.Přeju krásné kočárkování! :dizzy_face:
2. únor 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kjajule : tesim se na foto

@fafetka : diky, urcite mrknu a super, dalsi pozitivni ohlas :slight_smile:
2. únor 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula Tak asi zklamu foto dnes nedodám vybil se mi foták po zapnutí když sem došla ven... :sweat_smile:
Ale teda holky mě ten kočár vůbec nesednul... :frowning2: Nemužu si pomoct, ale sem z toho neštastná...:frowning2: Přemýšlím že bych kočárek poslala dál protože si nemužu zvyknout a sem tak otrávená že se mi tomu už nechce dávat ani čas....
3. únor 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kjajule : :frowning2: fakt? to je blby :unamused: a nechces tomu fakt dat jeste nejaky cas?
co si mela predtim za kocar?

to jsem fakt zvedava na sebe :confused:
4. únor 2011 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula Nějak tomu nedávám , jsem rozčílená jakmile bych někam měla vyjet...:frowning2:
Předtím jsem měla Babypoint sprint...pevná,prostorná šestikolka...:-/
4. únor 2011 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kjajule : aha, tak pokud uz pomysleni nekam vyjet te depta, tak to radeji poridit jinej....

a co ti na nem vadi? to ze je to trikolka? prijde ti nestabilni? neprostorny? :confused:

my prave az budem v krame, tak chceme vyzkouset... libily by se mi jeste jako golfky silvercross a mozn ajuknem na cybex... ale zatim dle !obrazku" vede xtra...

:grinning: my i s kalsickym kocarem, nejdriv jsme byli uplne rozhodnuti-i po videni live- pro joolz, ale pak jsme zkusili brio a bylo rozhodnuto :grinning: , tak jsem zvedava, s jakyma golfkama odejdeme :grinning: ...
4. únor 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a az se ti dobije fotqak, hod pleas kdyztak tu fotku :slight_smile:
4. únor 2011 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím že ted jsem asi trochu zaujatá takže mi na něm vadá snad všechno... :angry:
Stabilní je dost, neměla jsem pocit že se nějak překlápí nebo tak, ale je to takový hrozně živý ten kočár nepostojí na místě a jakmile zastavim na nějaké nerovnosti musim ho držet a nebo zabrzdit jinak je sám...
Ta sedačka je nakliknutá na dvou místech a trochu se na tom klimbá...nebyl by to problém kdyby při nájezdu na obrubník to neudělalo hrz a trochu se ti to převáží do ruky a hrcne to s tebou...to mi vadí asi nejvíc protože sem z toho vždy vykulená a jak zabereš aby jsi konečeně byla na tom chodníku tak se ti to začne převažovat a houpat z nahoru dolu a udržet to s dvouletým caparten je teda žužo...:-/
V poloze proti směru , to jsem zkoušela jen doma ale jsem malá a do sedačky jsem při chuzi po chotbě kopala nohama...:frowning2: v obou polohách...
A poloha na ležení mi přijde že to dítě má tu hlavu už moc nízko rozhodně víc než nohy což pro malýho bylo vyloženě nepříjemný a odmítal si i lehnout pořádne...takže tu jedine s nějakou podložkou polstářkem nebo tak...:-/
Celkově mi přijde že ten kočár má nízké rukojeti, manža si ho pujčil jen na dvoře a řekl že s tim odmítá jezdit má 185cm a na ty rukojeti sotva dosáhne...prej rozhodně ne pohodlně...
Abych ho jen nepomlouvala...
Jinak my teda přišlo že kočár zvládá i menší nerovnosti a díry není to tak hrozný čekala jsem toto mnohem horší ale zvládnul to v pohodě...
Ta stříška je super hla. ta sluneční clona je fakt dobře funkční :wink:
Polohování a přehození sedačky je fakt krásně snadný a jednoduchý :wink:

4. únor 2011 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. únor 2011 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. únor 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kjajule diky za foto :slight_smile:

:sweat_smile: :rolling_eyes: docela dost veci ti na nem vadi, mne by asi taky nejvic odradilo to hrcnuti... to se ani v prodejne vyzkouset neda :rolling_eyes:
to polohovani jo, tze uvidime....

no jsem zvedava :sweat_smile: :rolling_eyes:
4. únor 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula Třeba jsem ted jen zaujatá a naštvaná že mi nesedí , ale pro někoho jiného to může být milionový kočár... :slight_smile:
Jen ted nevim jaký jiný kočár... :frowning2:
4. únor 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kjajule : proste ptaris mez ty, co jim nesedi :slight_smile: , tak to ma kazdej kocar :slight_smile:
a co zkusit cybex?

:sweat_smile: mne teda osobne prijde tezsi vybrat golfky nez kocar :grinning: :sweat_smile:
4. únor 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula To mě momentálně taky...:-P
Já chci ten kočár zkusit pořádně v obchodě po zkušenosti s xtrou...
A na Cybex se bohužel nikam nedostanu...:frowning2:
4. únor 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kjajule : jj, chce to vyzkouset...
my teda nastesti mame v budejkach bejbycentrum, kde maj kocarky snad vsechny :slight_smile:

jako vyber golfek je fakt tezsi... my u klas. kocaru meli dva jasny favority :slight_smile: a u golfek? jen jednho, ale v zaloze musime mit jeste nejaky, no a najednou v zaloze jich je dost, kazdy jiny :sweat_smile: :rolling_eyes: ....

kdyz uz se mne nejakej libi, nejde do lehu :rolling_eyes: ... a tech do lehu zas neni moc :sweat_smile:

a krom xtra si mela jako favorita co?
4. únor 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek