Kočár Quinny Zapp Xtra (s otočnou a polohovací sedačkou)

zuzu_z
13. říj 2010

Ahoj holky... hledala jsem, jestli nenajdu stejné téma, ale nenašla jsem, tak zakládám....
pojďte sem všechny fanynky a příznivkyně nového modelu... nám dnes dorazil a jsem nadšená... ráda bych podiskutovala o případných doplňcích - ať už origo nebo neorigo - abych mohla udělat trošku "tuning" 😀

košík origo je v ceně, to je super - nevím, jestli se vejde do klasické tašky na přenos- asi ne, sedák nejde složit - a dál? držák na pití, nánožník (se zipem, bez), fusak - Emitex 3v1 v tom působí opravdu hrozně.... - madlo, zapomněla jsem na něco?
máme barvičku Electric Blue...

zuzu_z
autor
30. čer 2011

http://data.emimino.cz/emimino/images/640x480/4... je taková hodně hodně růžová. Světlá ale sytá, zářivá

dara29
10. črc 2011

Aké podložky sa najlepšie hodia do Zapp xtra s bočnicami alebo bez bočníc? A neviete poradiť či podložka Elodie details pasuje do zapíka? Alebo dajte radu dákych kvalitných podložiek. Dakujem

ladatko
12. črc 2011

@zuzu_z diky moc za foto, ja mam rada kriklave barvy, asi do ni pujdu 🙂

sarkaa
1. říj 2011

Můžu se zeptat, kolik váží Quinny Zapp xtra 2011 ve skutečnosti? Na netu píšou 8,7 kg, ale někde jsem četla, že má 6 kg tak fakt nevím.

chaala
1. říj 2011

@sarkaa Váha celého kočárku je těch 8,7kg, ale když odendáš tu sedačku, tak váha samotného podvozku kočárku je těch 6,3kg 😉

pumuckl
11. bře 2012

Máte některá zkušenost s korbou na tento kočárek? Máme Maxi cosi Mura 3 s korbou Maxi cosi Dreami city cx a važuju, že bych při druhým dítěti používala korbičku na zappu na balkoně na uspávání. Zkooušela jste některá korbu na tyhle golfky? v obchodě mi to výrazně nedoporučili. ☹ Díky za tipy.

bubbly
16. bře 2012

@zuzu_z doporucila by jsi ten golfac? Schanim kvalitni a tenhle vypada super, ziju v uk a maminky tu s nim hodne jezdi. A do kolika let se v nem da jezdit.diky

zuzu_z
autor
16. bře 2012

@bubbly já určitě.. byl to náš miláček, bohužel ale už musel do světa - malý nebyl kočárkový typ a už jsme ho neužili. Ale za mě jedničku. Měla ho i ségra na nejmladší dceru a taky byla moc spokojená - hlavně jsme potřebovali lehký a polohovací kočárek a mě prostě oslovil i design, takže bych do něj šla znova

lipetra
23. bře 2012

Ahojik holky Cybex Callisto 2012 nebo Quinny Zapp Xtra 2012???Co myslite?

bodlasek
23. bře 2012

@lipetra taky jsme se loni mezi těmahle dvěma rozhodovala. Šla jsem na ně kouknout na živo, a Xtra mi přišlo takové hrkátko, vůbec to nemělo jakoby měkké záda, byla to jen látka. Určo bych na ně koukla někde na živo. Ale vše jsem viděla loni, nevím jak letošní kolekce.Cybex jsem měla a byla jsem s ním spokojená, ale moje i manželovo láska byla Nuna. No když dali do prodeje letos ty krásné barvy tak jsme CC prodali a máme doma Nunu a jsme maximálně spokojeni. Ty se s nima lépe jezdí než s CC.

zuzu_z
autor
23. bře 2012

tak já bych si asi vybrala Calisto - byla jsem s Xtra spokojená, ale když bych vybírala znova, koukala bych na ty záda, taky to asi nebude takové "hrkátko", což ale znamená, že bude nějaké kilo navíc - Zapp je primárně dělán jako ultralehký a od toho se odvíjí taky konstrukce atd, ta polohovací sedačka se vyrábí pod tlakem maminek, a je to plus navíc, ale zase to má svoje protiváhy. Je to asi o prioritách. Nuna se mi líbila moc, ale byla menší rozměrově (plocha na sezení), to polohování nožiček je také nic moc, ale prostě není to sporťák, takže si myslím, že očekávání splňují všechny. A barvičky krásné i u Xtra...

lipetra
23. bře 2012

@bodlasek
@zuzu_z holky my pujdeme do CC.

lucka_89
15. črc 2012

Ahojky maminky, chtěla jsem se zeptat, jak je to u Xtry s madlem? Když je madlo přidělané u kočárku, dá se s ním kočárek polohovat nebo to jde jen když díte sedí? Kočárek budeme mít cca za 14 dní, tak se předem ptám. 🙂

vercuska
10. bře 2013

Maminky,ráda bych tento kočárek Quinny Zapp Xtra koupila nejlépe v černé či šedé barvě....nebudete některá prodávat. Zachovalý,špíš málo ježděný. Děkuji Veronika🙂

deyana
14. kvě 2013

ahoj, neměla by nějaká mamina zájem vyměnit potahy na xtra? mám červené a chci na kluka, ale ne černou barvu..

slunicko.lucinecka
21. zář 2013

Holky, nevíte, ke kterému typu nepolohovacího zappa jde nasadit xtra sedačka? Dostala jsem xtra sedačku a koukám buď po starším nepolohovacím nebo jen podvozku...

vercuska
25. lis 2013

Můžete mi maminky prosím poradit jaký fusak do zappíka? Měla jsem emitex,ale byl hodně široky,ted mám jeden,je užší,ale stále široký. Potřebuji něco uzkého v nožičkách. Děkuji

vavruj
27. srp 2014

Prosím o radu. Koupila jsem zapp xtra a ta sedacka se jakoby pohupuje, je to normalni? A konstrukce je jakoby vyvyklana? Stava se to u všech? Chapu ze kdyz mam jetej tak nemůžu chtit perfektní stav ale radsi se ptam aych nemela doma hodne spatny stav kdyz stal to co muze stat lepší ;) dekuji

kacz_ka
26. led 2015

Maminky nezkoušela jste některá, zda jde na Zapp Xtra dát korbu ze starší verze Quinny Zapp? Jde mi o to, že by mohl jít pak kočárek složit? Ta konstrukce/podvozek vypadá u obou modelů stejný. Děkuji za odpovědi.

simonek32
14. dub 2015

Ahoj holky, tak už ho mám taky, jsem nadšená, jen to hrkání na chodníku, to si musíme zvyknout. Co mě ale zajímá, máme barvu losos, nevíte, jak se tato barva jmenuje v originálním názvu? Díky

nikoletka90
29. říj 2015

Ahoj holky 😉uvazuju o koupi,uplne jsem se do zappu xtra zamilovala,ale bojim se,abych pak nebyla zklamana:-\ jake jsou jizdni vlastnosti holky?kde vsude zvladne jezdit? Bojim se,ze pojedu a bude se vsude zasekavat atd..a to rachtani?to je neco vic nez jine gilfky? Prosim prosim o jakekoliv zkusenosti s temito golfkami😉dekuju moc😉

kasparek_baby
Odpověď byla odstraněná
Zobraz