Kočár s velkou korbou, doporučte

mar22
29. říj 2014

Ahoj, můžete mi prosím někdo doporučit kočárek s větší korbou -cca 80 cm, zároveň trojkombinaci, aby byl lehký a do terénu? 🙂
Díky za rady!

petka1408
29. říj 2014

Jednu s nejvetsich korbicek ma kocarek Dorjan. Ale nepatri uplne k nejlehcim. :/

curdibilka
29. říj 2014

@mar22 80cm vnitřní šířky nemá podle mě žádná trojkombinace, spíš jen klasiky houpavé jako je Roan, Inglesina Magnum apod. 🙂

kvietorka
29. říj 2014

Ja mam Maxi-Cosi. Korbicka je velika i dostatecne siroka a kocik je i do terenu ale urcite nepatri k nejlehcim.

misulka84
29. říj 2014

kočárky Bebecar mají velkou korbičku, ale jsou těžší. U nás i přes toto velká spokojenost. 🙂

soleilll
29. říj 2014

@mar22 Mám Firkon Verano Long a velikost hluboké korby si nemůžu vynachválit. Není to sice top model ani značka, ale za ty peníze udělá obrovskou službu. Dítě jsem v něm vozila ještě ve 14 měsících - v zimě a ve fusaku.

kvietorka
29. říj 2014

@curdibilka Maxi-Cosi korba je dlouha 85cm.

hanna1170
29. říj 2014

My máme kočár Camarello. Syn v hlubokém kočáru vydržel skoro do roku a to nebyl žádný střízlík, spíš naopak 😉

curdibilka
29. říj 2014

@kvietorka To je možné, ale shodou okolností jsem muru docela teď "očumovala" v řadě u pokladny v jednom obchodě, ale měli už sporťák. Seděla v něm cca roční drobounká holčička, která měla hlavu narvanou až pod stříškou a zádovou opěrku do půli krku, nechápu ty výrobce, proč to tak dělají, k čemu je takový sporťák dobrý? 😀

kocourek123
29. říj 2014

Emmaljunga

tezeza
29. říj 2014

@mar22 Mám https://www.malvik.cz/Kocarky/trojkombinace/Joo... - korba je cca 83 cm dlouhá. Snadno se skládá, je lehký a jezdím s nim často i po lese, trávě, hrubé štěrkové cestě...jezdí i v písku na pláži. 🙂 Do ultranáročného terénu lze dokoupit větší nafukovací přední kolečka, která se velmi snadno nacvaknou. Jezdím denně 14 měsíců a jsem pořád stále nadšená. Je velmi snadno ovladatelný i jednou rukou. Výhodou je i velká škála doplňků, které lze dokoupit - včetně velkého fusaku, který lze použít do korby i na sportovní sedačku, na které skvěle sedí a nesjíždí jako 99% univerzálních fusaků. Zároveň jde celý kočár vyprat v pračce. Korba i sportovní sedačka jsou vysoko posazené. Sportovní sedačka se dá přirazit ke stolu a nahradí tak případně i jídelní židličku (ocenili jsme např. v létě v zahradních restauracích apod.) Zatim jsem osobně nepřišla na jedinou nevýhodu. Někomu může vadit menší košík. To lze ovšem vyřešit dokoupením XL košíku na madlo kočárku. Já jezdím na velký nákup autem, takže jsem to neřešila. Jsem velmi spokojená.

gepe
29. říj 2014

@mar22 Stokke Crusi vnitrni stelka 80cm 🙂 avsak se neprodava v celku jako trojkombinace.

lostakova
29. říj 2014

@mar22 Camarelo Granada - korba 84cm, váha 9kg. Jezdím s ním všude, ovládám jednou rukou, často slyším chválu na vzhled. Absolutní spokojenost. https://www.modrykonik.cz/blog/lostakova/album/...

ckei
29. říj 2014

ABC Design Viper 4S, korbička má 80cm.