Kočárek ABC Design Viper 4S. Máte zkušenost?

janulina82
10. bře 2011

Ahoj holky,

hrozně se mi líbí letošní kočárková novinka od ABC Design - Viper 4S. Četla jsem zatím skoro jenom samou chválu na staršího bráchu 3S, za kterým jsem taky vyrazila do prodejny v OV, ale tam po srovnání se 4S mě tento uchvátil víc. Přijde mi stabilnější a pevnější, lehčeji ovladatelný. Uvádí se docela vysoká váha - 15-17 kg, ale neřekla bych to, jízda je s ním fakt lehoučká.
Zajímalo by mě, jestli už někdo tento kočárek stihl koupit a vyzkoušet v opravdovém terénu - můžete přidat svůj příspěvek?
A co říkáte na barvy? Je to všechno černé v kombinaci s barevným provedením rámu. Zjistila jsem si, že hlubokou vaničku můžete nacvaknout jakoukoliv, takže uvažuju o nějaké světle hnědé, takže bych koupila pouze sportovní kočárek (černý) a k tomu hl. korbu podle libosti. Cenově to pak vyjde stejně jako když bych kupovala ten nový zvýhodněný set (9900). S tím sporťákem je to komplikované - technicky by šla taky nacvaknout sportovní sedačka ze 3S (líbí se mi varianta lattee), ale neprodává se zvlášť ale pouze s rámem, tudíž bych prý musela koupit dva kočárky a zkombinovat si je sama ☹
Ledaže by někdo měl zájem o to mít Viper 3S v moderní černé barvě, která se dodává na 4S, a tak bychom si vlastně vyměnili hlubokou i sportovní sedačku. Najde se někdo takový? 😵

eithelwing
15. zář 2017

Mám také tento kočárek, akorát z druhé ruky. Řešíme teď ale sporťák... Bezpečnostní pásy přecházejí dozadu, ale vůbec nevím, jak je tam vzadu upnout. Jsou tam jen takové háčky.
Nejspíš to bylo sepnuté při koupi, ale já jsem to při čištění asi rozdělala... :D
Nemáte to taky tak vzadu řešené?

koudy_cz
16. zář 2017

Na popruzích jsou takové kovové (plastové?) oka a ty přijdou jen prostrčit požadovanými otvory (jsou podle velikosti) a tam zajistit.
A BTW korba by měla držet dost pevně, nám se tedy nekývala vůbec.

vojackovaverca
21. říj 2017

Zdravím všechny.... mám dotaz.. mám abc design viper 4S model nevím 2014 nebo 2015 a mám menší problém se stříškou u korby.... dá se nějak sundat? mám ji vyšisovanou (po prvním prckovi) a chtěla bych si ji přešít, bohužel mi nejde sundat, tak jestli v tom není nějaký fígl..

koudy_cz
12. lis 2017

Určitě musí jít sundat. Všechny textílie Viperů jsou pratelné. Musí tam být nějaké zipy na odepnutí, alespoň tak si to pamatuji u nás, tak máme 2015. Jen ji teď nemám u sebe abych zkontroloval.

magdi999
30. lis 2017

Ahoj holky. Máte někdo zkušenost s tímto zimním vakem přímo od ABC design https://www.malvik.cz/Doplnky-ke-kocarkum-132/F...
Zvažuju jeho koupi. Zajímá mě z jakého je materiálu a jestli je opravdu teplý.

koudy_cz
1. pro 2017

Zkušenost s vlakem od

koudy_cz
1. pro 2017

@koudy_cz jaj nejde upravit předchozí?
Zkušenost s vakem od abc nemáme, ale můžeme vřele doporučit Lodger! Myslím, že nebudeme sami.

rominek99
3. led 2018

Zdravím, má někdo prosím viper 4s 2017.....potřebovala bych se na něco zeptat 🙂 Díky

swizz
18. led 2018

@rominek99 my máme, co byste potřebovala?