• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek ABC Design Viper 4S. Máte zkušenost?

16. září 2017 
@lucieeeee ne, ze by mi pripadala nejak lepsi nez MC cabriofix,ale je o dost levnejsi a ve srovnatelne kvalite :grinning: . A konkretne ta striska mi prijde lepe udelana nez na MC.
Jinak musim uznat,ze nevim,jak je to mozne,ale nam se taky v obchode manevrovalo lepe s Viperem 4S...ale ja jsem proste nemohla prekousnout t cernou barvu...ted vidim,ze jsem to mozna nemusela tak moc rsit,protoze ta tmave hneda u tofee varianty vyjde mozna nastejno! Sle ja se proste asi zakoukala do te barevne kombinace a jeste se mi u 3S libilo,ze mel u sportaku odkladaci plochu na nozicky ditete, ale kdyz jsem ho pres net objednala, tak mi stejne dosel ten sportak bez te odkladaci plochy:(, tak jsem byla nastvana. Proste je to uplne stejny kocar, akorat v jine barve a ma o kolecko vic:slight_smile:....Kdyz bych se rozhodovala znovu, asi vezmu 4S a tu cernou prekousnu...ale to bych zase musela oddelavat jeste o jedno kolecko navic pri uklizeni do auta:slight_smile:
11. črc 2011 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo uz vim cim to mozna bylo, ze se nam lepe v obchode manipulovalo s 4s - ten mel totiz nafoukla kola..a 3s je mel polovyfoukůla a to dela hrozne moc!!
11. črc 2011 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Tak my meli u obou variant kola nafouklá a stejně se nám s tím 3S manipulovalo hrozně. Podle mého nazoru je to tím jedním předním kolečkem, protože Maxi Cosi Mura 3 má přední kolečko sdvojené a ovládá se na jízdu úplne perfektne i když má 16kg. :wink:
12. črc 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka díky za odpověď. líbí se mi obě - jak ta atonka, tak cabriofixka a je pravda, že MC je asi o tisícovku dražší. myslím, že se rozhodnem, až si je obě osaháme v krámě. isofix bohužel v autě nemáme, takže to bude i tak jen na popruhy, ale to se nedá nic dělat... a koukala jsem, že v testech vyšly obě moc dobře. jinak u nás jednoznačně vede černočervená varianta vipera, s tím, že buď koupíme jen sporťák a k tomu zvlášť tu černo-červenou korbu zoom a nebo černou korbu snooze (v tom případě bych tu černou na korbě asi přežila, i když celá černá korba je docela smutná a rozhodně nejsem jejím příznivcem...). a rozhodně tě chápu :wink: , myslím, že design a barva kočárku je kromě pohodlí miminka taky moc důležitá věc. kvůli tomu to u mě projela spousta kočárků - já zas strašně řešila takovou tu látku zezadu na stříšce u některých sporťáků (když se narovnaly záda do sedu, působilo to jak balón, jak byla ta látka tlustá, a to jsem taky nedávala - funkčnost nefunkčnost... :slight_smile: ). koneckonců vždyť s tím kočárem budem jezdit takovou dobu, tak ať nás to neštve, pokaždé když se na něj podíváme, že... :wink:
12. črc 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,tak hlasim prvni zavadu na nasem viperovi - nejde nam nasazovat kolecko - ten umelohmotny jakoby sroubek se vzdy zasekne a nejde tam to kolecko chytit...tak drzte palec,at nam uznaji reklamaci.-)
9. srp 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka
dík za info a držím palce, ať reklamace klapne! to je nepříjemný :confounded:

@pupicka @petulkee @cernalu @lukyte
ahoj holky, chtěla jsem vás ještě poprosit o radu ohledně tašky ke kočárku. kočárek už mám koupený, ale paní v prodejně mi říkala, že vzhledem ke konstrukci ty origoš tašky abc na jedné straně nedrží nahoře a sjíždí jakoby dolů (nemají se za co zachytit) a že to chce jiný typ uchycení. takže jsem tašku k tomu zatím neobjednala a brouzdám na netu a nevím si s tím rady. jakou tašku máte vy? a jak jste spokojené? nesjíždí vám to? nevím, jestli je to reálný zádrhel, nebo jestli to jenom moc neřešim... moc děkuju za odpověď!!! :wink:
10. srp 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucieeeee Ahojky, tašku ke kočárku nechci originál ABC protože se mi vůbec naživo nelíbí :unamused: vypadá jak zdravotnícká brašna :grinning: A taky jsem nad tím uvažovala, že tam možná bude špatně držet, tím že je to madlo rovné!Ale to at poradí zkusenejsí :wink: Já si budu pořizovat od Pinkie :sunglasses:
10. srp 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucieeeee ahoj, mě se od ABC taky nelíbí, chtěla jsem nějakou "kabelkovskou" tak máme tuhle, při zkouškách nesjížděla, ale jinak nevím, termín mám koncem srpna :slight_smile:
10. srp 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukyte Pinkie.. Díky, zkusím si to vygooglovat, tuhle značku ještě vůbec neznám... mě zaujalo uchycení u jedné inglesina tašky, to by nesjíždělo, jenže ta taška samotná ke kočárku nějak neladila...

@cernalu Jů, ta je krásná!!! tu bych se nestyděla nosit ani jako běžnou kabelku. a jaká je to značka prosím tě? a jaký má uchycování? nějak to na tom obrázku nepoznám... díky :slight_smile: a koukám, že už se ti to krátí - tak držíme palce! :slight_smile:

10. srp 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukyte Jů, tak jsem to našla. :stuck_out_tongue_closed_eyes: nechápu, jak mi tak nádherný věcičky mohly ujít!!!! :slight_smile: zdá se, že ještě rozšíříme výbavičku o spoustu dalších nepostradatelných kousků (a to jsem se ještě nedostala k těm taškám :slight_smile: )
10. srp 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucieeeee jen se to přehodí přes rukojeť, ale přijde mi, že to bude držet dobře, zasekne se tam :slight_smile: no právě, že jí můžeš nosit i jako kabelku a nevypadá jak pošťácká, a uvnitř je podložka přebalovací, termoobal na flašku, a mraky kapsiček, je to značka Lässig..... díky, ani mi nemluv jak to uteklo, a kdy to čeká tebe? :slight_smile:
10. srp 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernalu my čekáme na konci září, takže ještě trochu času máme, ale když si řeknu "33 týden", tak už to zní dost za pár :wink: strašně to utíká... :slight_smile: přehodí přes rukojeť? jako provlíknout popruh rukojetí? :slight_smile: jsem trochu tatar, jdu se podívat na web, jestli někde nebude nějakej obrázek ještě :slight_smile:
10. srp 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucieeeee JJ jsou krásné :slight_smile: my bereme tu černou s opičkou :sunglasses:
10. srp 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucieeeee no tak to už máte taky za pár :slight_smile: ono to fakt strašně utíká, už aby bylo po viď? a budete mít holčičku nebo chlapečka? pro tatary jedno foto:slight_smile:, snad to na tom je vidět, prostě jen přehodit a je to, na pevno to asi nejde a nebo jsem to nevyzkoumala :slight_smile:)
10. srp 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukyte ta je roztomilá :slight_smile: a už jí máš doma? jak je řešená uvnitř? má víc kapes nebo tak?

@cernalu no zatím ještě nechci aby bylo po - zatím si to ještě užívám. strašně mě být těhu a pozorování bříška baví :wink: a díky za fotku - takže ono se to zasekne vlastně až takhle dole. :slight_smile: no představovala jsem si asi spíš něco, co bude jako víc vejš... :slight_smile: ale jak to tak vidím, nejspíš budu chodit s ruksakem (i když ze začátku jsem taky nedoufala, že vyberu kočárek a podařilo se :wink: )
10. srp 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucieeeee tak mě to nevadilo a teď už mě to vyloženě nebaví :slight_smile: no je to prostě až takhle níž, ale to mi neva, hlavně, že mám kabelku :slight_smile: vybírala jsem jí strašně dlouho, a kočárek vlastně taky..... teď už si chystám postýlku a přebalovák a snad to bude komplet :slight_smile:
10. srp 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernalu ty jo. to se máte, že už máte připraveno. a je to fajn pocit viď :wink: a teď už jenom, aby se miminko odhodlalo, že už je ten správnej čas... :wink:
10. srp 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucieeeee Zatim ne snad jí tento mesíc objednám :wink: Pak písnu...
10. srp 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucieeeee no to máš pravdu, pocit to je fajn :slight_smile: už se těším až bude Lukášek venku.... a co vy synáček nebo dcerunka?
10. srp 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, debata o tašce - mně se vůbec nelíbil ten"loďák" od ABC, ale pak jsme objevili tu ABC Design Přebalovací taška Fashion 2011 (mám ji v albu) - docela se nám líbila - a je to děs - nemá žádný systém na přidělání, je hampulácká, ...... za ty peníze je fakt děsná - chci ji zkusit vrátit.
@lukyte Ty Pinkie vypadají parádně - i to uchycení. Akorát jsem kdesi četla, že byli z té značky hrozně zklamaní - ta paní psala o té podložce do kočárku - že materiál nekvalitní a škaredý....... ale zase na druhou stranu - je to taška za 350kč, že? Tak by to tak nemrzelo:slight_smile: Ještě ji nemáš?
ještě se mi docela líbí (podle obrázku) univak na kočárek od emitexu
25. srp 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kasparci Nééé ještě jí nemam :frowning2: čekám na prašule...No nevím kamoška jí ma a je spokojená...takze my do ní jdeme určo :wink:
25. srp 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je super,ze ji znas nazivo!!!A mezkousela jsi ji dat na abc? jestli jako sedi?
25. srp 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
můžete prosím některá písnout rozměry sportovní části sedačky? délka, šířka a výška boudy od sedáku? díky
28. srp 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,ja prave resila tu tasku taky,protoze tam zadna nedrzi a koupila jsem ten Univak od Emitexu a v pohode,to tam drzi pekne,akorat jak tam nosim kvanta veci,tak uz mam vytahane ty gumicky,na kterych je to pridelane :slight_smile:
28. srp 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulina82 Samé dobré zprávy :slight_smile: My kořárek objednali dneska,původně to favorit vůbec nebyl,takže jsem ani nezjištovala na něj recenze,ale co nás paní v obchodě ukecala,šli jsme do něj :slight_smile: Jsem ráda,že jsme snad neobjednali zajíce v pytli a že je fakt tak dobrej,jak ho vychvalovala :slight_smile:
31. srp 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Mám kočárek od Abc designu viper 4s. Můžu ho všem jenom doporučit- jsem maximálně spokojená. Kočárek jsem vybírala dlouho a musím napsat, že viper byl opravdu správná volba. Nemám co vytknout.
1. zář 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoooj holciny, tak my uz jsme kocarek vyzkouseli konecne v praxi... :wink: mame Viper 4S a je naprosto luxusni.. :wink: zatim jsem nenasla zadnou chybu.. :wink:
Jenom holciny, co mate tento kocarek, nekde jsem cetla, ze je v kocarku nekde hodne dobre schovana moskitiera?!?!!!! Nevite, kde je dobre schovana? :slight_smile: -ja jsem ji teda prozatim nenasla!
5. zář 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka v nánožníku hlubokého lůžka není? :confused:
5. zář 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha! nanoznik jsme jeste nepouzili, tak ze tak jsem jeste nekoukala...:wink: Musim to proverit!!! :wink: Dekuji moc za info... :slight_smile:
5. zář 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Viperky :grinning:
takže taška Pinkie, už jí máme doma a je super...je větší než jsem čekala :wink:
Uvnitř je jedna menší kapsička např. mobil, peněženka a tak a pak jedna velká kapsa na plíny a jiné :sunglasses:
Uchycení je opravdu fajn, nesjíždí!!!!
Takže za nás ano na Vipera :sunglasses:
PS: je to typ vaku né pevné tašky-fotky na oficiálním webu trošku klamou....Jen pro ty které nechtějí vakový typ :wink:

@lennikka JJ Leni je v nánožníku na hlubokou korbičku...je to dobrá vychytávka:wink:
10. zář 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek