• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek ABC Design Viper 4S. Máte zkušenost?

17. května 2017 
@lucieeeee A tu stříšku má teda jaký, prosím?
12. dub 2012 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tertery tu (podle mého mínění) super stříšku má cybex aton (má ji zakončenou umělou hmotou a jednoduše se jednou rukou obsluhuje), navíc ta sedajda i luxusně vypadá. máme viper černo-červený, k tomu tu červenou sedačku a nemá to chybu :wink:
12. dub 2012 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tertery Taky máme cybex aton (teda už končíme:slight_smile: ) - je fakt báječná! A adaptéry máme taky, ale sedajdu jsme na konstrukci vezli DVAKRÁT:slight_smile: Takže pro nás to nebyl důležitý kup:slight_smile:
13. dub 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky. mám jen otázečku. Je tenhle kočárek vhodný i pro maminu 160cm vysokou? Uvádějí výšku nastavitelné rukojeti 97-111cm. tak jestli to není moc vysoký. Díky
13. dub 2012 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 Já mám 164 cm a Viper jsem si zkoušela jako trojkolku a přišlo mi to úplně v pohodě. Myslím, že problém s výškou rukojeti mívají spíš vysocí lidi.
13. dub 2012 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 já mám 165 cm a je to v pohodě,,, myslím, že ta teleskopická rukojeť je víc variabilní než ta kloubová
14. dub 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 Ještě mě napadlo, jak jsme si psali o te verzi golfáče, že se mi nelíbí ta korba v poloze lehu, když sedí, tak ta korba se nějak vzadu sepne?
14. dub 2012 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. dub 2012 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tertery zrovna včera jsem to zkoušela,,, jde to trochu zastrčit, ale nepovedlo se mi to udělat tak, jakto mají na fotkách, tak nevím,,,
15. dub 2012 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, uvažujeme taky nad viper 4S a zajímalo by mě, jak dlouho jste vozili dítka v hluboké korbičce. Mi čekáme mimčo v červenci a nevím jestli nám vydrží přes celou zimu nebo budeme muset jít v zimě i do sporťáku.
15. dub 2012 v 17:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margitkari musím říct, že korbička je spíš z těch menších, náš Lukášek byl teda už od narození větší a byl v korbě zhruba pět měsíců pak jsme bohužel museli kočárek prodat, i sporťák mi přišel úzký, ale jinak jsem s ním byla strašně spokojená, jen ta velikost......
17. dub 2012 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernalu děkuji moc za zkušenosti :slight_smile: .......... já jsem viděla jen nějakou starší verzi od ABC design myslím, že to byla COBRA a přišel mi strašně rozvyklaný a velice těžko se šlo domluvit s tím tlačítkem na madle, aby se dal složit. Tak mám obavy jestli to nebude to samé i u viperu. To by mě jinak zklamal a hledala bych něco jiného. A můžu se ještě zeptat jaký jste koupili ten druhý kočárek?
17. dub 2012 v 17:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margitkari tak já teda můžu říct že rozvyklaný nebyl a šel bezvadně zkládat, hodně jezdím tak to jsem si vyzkoušela pořádně :slight_smile: My jsme koupili použitý zn. Bebetto (vůbec jí neznám) ale je hodně velkej, tak ho máme teď třetí měsíc a právě vybírám pořádný sporťák, když tak koukni v albu mám dva finalisty :slight_smile: a mezi kterými se ty rozhoduješ?
17. dub 2012 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernalu Ahojky :slight_smile: , tak velice se mi líbí ten Gesslein F4 co máš vyhlídnutý, sice je jeden z těch dražších kočárků a musí se k němu ledaco dokoupit,ale o to by měl být kvalitnější. A u tohoto by jsme asi nemuseli ani dokupovat golfky jak tak čtu. :slight_smile: Moc děkuji za tip, byla jsem fakt už zoufalá.
18. dub 2012 v 18:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemáte náhodou někdo do Viper 4S vyzkoušenou nějakou vložku do sporťáku. Zatím jezdíme v korbě, ale už uvažuji, že pro pohodlí dítětě pořídit ze začátku vložku. Do korby ho zatím dávám do jarního fusaku. Díky za tipy.
27. dub 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandik My máme Pinkie - a jsme spokojení
30. dub 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můžeš prosím poslat nebo vložit fotku jak sedí. Moc děkuji.
30. dub 2012 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kasparci Prosím a vybledla. Na diskuzi na Emiminu se to řešilo, že od Pinkie blednou. Z jaké kolekce jí máš. Loňská, letošní?? díky
1. kvě 2012 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandik no,o blednuti bych mohla napsat az po lete:slight_smile: mame v kocarku od zimy.
1. kvě 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kasparci A jak prosím sedí? Máš s bočnicemi nebo bez? díky
2. kvě 2012 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, my Vipera máme ale 3S. Jsem s ním maximálně spokojená, je krásně stabilní, bez problémů zdoláváme i terén. Teď už jezdíme ve sporťáku a koupila jsem si podložku od Emitexu. Sedí tam pěkně.
2. kvě 2012 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandik My jsme jinou neměli, takže nemůžu porovnávat - podle mě sedí dobře. Ono na fotkách asi nic vidět není:slight_smile: Máme bez bočnic.
2. kvě 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnies A jakou konkrétně máš od Emitexu? Máš univerzální s bočnicemi? Nemohla bys sem vložit fotku? Moc děkuji .
3. kvě 2012 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kasparci Moc děkuji, vypadá to super. Já chtěla nějakou barevnou, když máme celočerný kočáre + jsem chtěla do barvy popruhy na pásy. Tak uvidím.
3. kvě 2012 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnies Mně se líbí tato včetně deky do barvy, ale mají různé střihy...
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=54350321&tab=4
3. kvě 2012 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandik mám tu Uni Moby a je s bočnicemi. Z jedné strany bavlna, z druhé fleece.
3. kvě 2012 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnies jé to je snad ta samá nebo hodně podobná. Před chvílí jsem špekulovala a říkala jsem si, že ta modrá, asi nebude do světlého vnitřku kočárku OK a ono je to moc pěkné. Ten spodek u nožiček je šusťák? jsem to na foto neviděla.
3. kvě 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnies Jsem otravná, vím :wink: omlouvám se, ale je to ta barva AQUA?
3. kvě 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandik v pohodě, ano, je to barva AQUA a u nožiček je šedý šusťák...myslím, že to vypadá celkem dobře :slight_smile:
3. kvě 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnies jak to, že to na fotkách při prodeji podložky není vidět? Máš to z nějakého eshopu nebo z obchodu?
3. kvě 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek