• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Babypoint Mark Q 2011. Jak se s ním jezdí?

22. dubna 2013 
@em_ka no to poznam, to byva to najhorsie :grinning: :grinning: :grinning: u nas zabralo hlavne to, ze je taky skladny. mali sme golfac Chicco a ten mal zolzeny dlzku vyse 100 cm :confounded: tento je sice zase sirsi, ale to je v pohode :slight_smile:
15. čer 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mvranka to ide na placku alebo ako dazdnik?
15. čer 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@em_ka nie ako dazdnik, v polovici sa prehne (no ale zas ani placka to nie je :grinning: )
15. čer 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mvranka mozem sa ta spytat kde si kocik objednavala?da sa do neho kupit aj vlozka?diky
15. čer 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mvranka presne tak.aj ja mam golfac chicco a zaberie v aute dost miesta,tak chcem vymenit.sice rucky su golfacove,ale do stredu sa da dat taka kratka tyc na spojenie rucok.
15. čer 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
do albumu som dala foto ako vyzera zlozeny, kto chce vidiet.
15. čer 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
pridávam svoju skúsenosť-je super praktický i dizajnovo krásny - no najmä skladný :wink:
ja ho mám momentálne v kufri auta :grinning: čierny, veľmi málo používaný...
a chystám sa ho predať len preto, že som zamilovaná do žltej, takže chcem aj žltý golfáč :dizzy_face:
ak by mal niekto záujem, nech mi napíše do IP :slight_smile:
18. čer 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vanesa77 nie je v tom ciernom moc horuco?ja rozmyslam nad cervenym.zlty ti bude pritahovat muchy.
19. čer 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@franziska2010 Tá farba je univerzálna - mám v ňom žltú podložku Pinkie s čiernou opičkou a v kontraste s čiernym kočíkom je to veľmi pekné... mňa láka žltá nuna na leto... a možno budem banovať.... lebo tento kočík fakt nemá chybu... uvidím (skôr sa bojím, že sa bude viac špiniť)
My sme už dosť veľkí a chodíme s vytiahnutou strieškou - kvôli výhľadu :slight_smile: občas sa chránime slnečníkom a VŽDY klobúčikom alebo šiltovkou :wink:
20. čer 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vanesa77 ja sa zas obavam,ci v ciernom nebude horuco taraz v lete.ja zijem v severnom taliansku a tu predsa teplejsie ako na sk.mne sa tiez paci zlta,mam zlto-ciernu 3kombinaciu.nad nunou som rozmyslala aj ja,ale kupila si ju teraz kamoska a zdaju sa mi moc male kolieska a aj dietatko tam sedi dost nizko.a spinu vidiet viac na tmavom,takze neboj.
20. čer 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ak by mal niekto zaujem my ho momentalne cierny budeme predavat za take 2-3tyzdne...za 100eur...
22. čer 2011 ve 22:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vanesa77 ahojky.predavas baby point,alebo baby jogger?
23. čer 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@franziska2010 babypoint MarkQ - čierny, ale práve sa rozhodujem či si ho nenechať - lebo čakanie na žltú nunu ma dosť znechutilo... a predať ho značne pod cenu (je pekný, praktický, v bezchybnom stave) - no, neviem...
23. čer 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky.pozri si bazar.vcera tam bola zlta nuna.:slight_smile:
23. čer 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, budem zaciatkom jula predavat nas Mark Q... cerveny, ma uz nejake kozmeticke chyby, ale vsetko je funkcne..za 70 eur (kupovala som ho novy za 139).spolu s dokupenou plastenkou..ak ma niekto zaujem, pisnite IP,poslem detaily, nestihla som este nahodit inzerat (nemam vsetko pofotene). Teraz som ho pouzivala uz len v obchode ale malinka chce sediet uz len v nakupnom voziku.
23. čer 2011 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kubinkov aj ja mam vybratý tento kočík prečo by si ho už nekupila? ak to nechceš písať sem napíš mi prosím do IP diky
16. srp 2011 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denduska chcem sa spytat ci uz je predany ten mark Q
22. lis 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maru1453 ahoj, ano uz je predany.
25. lis 2011 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maru1453 Ahoj!Náhodou som sem pozrela,ja mám na predaj espiro magic 3 so spojenou ručkou,je to skoro to isté ako mark q,ak máš záujem,mám to od včera v bazári. :wink:
25. lis 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lovacska mohla by si mi poslat fotky kociara na mail nejako to tam neviem najst maru1453@azet.sk
29. lis 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maru1453 Ahoj,dala som to do bazára,zmazala som predtým,ani neviem prečo, teraz som ti tam dala. :wink:
30. lis 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
neviete niekto kde sa da kupit ten kociar v polsku?bo na trhoch take nepredavaju nejaky obchod a kde je ak by ste vedeli
3. pro 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
neviete niekto kde sa da kupit ten kociar v polsku?bo na trhoch take nepredavaju nejaky obchod a kde je ak by ste vedeli
@em_ka
3. pro 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mvranka neviete niekto kde sa da kupit ten kociar v polsku?bo na trhoch take nepredavaju nejaky obchod a kde je ak by ste vdeli
3. pro 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maru1453 ja ho predavam, mala sa uz nevozi a mensia vyuziva trojkombinaciu teutoniu. ak by si mala zaujem, je este v zaruke asi 1,5 roka, je ako novy, mam tu aj inzerat.
3. pro 2011 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuliq ahoj chcem sa spytat dokedy alebo ci este používaš tento kočik-teda mark q? zaujima ma dokedy sa tam maly v pohode zmesti...dakujeem
2. srp 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzejnina maly bude mat v septembri tri roky a este v pohode sa tam zmesti (a to ma uz 99 cm), teraz ho berieme aj na dovolenku aby si v nom mohol aj zdiemnut. Takze vyuzitie maximalne :wink:
3. srp 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuliq dakujem za odpoved si ma potesila:slight_smile:mala som z toho trosku obavy:slight_smile:
6. srp 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky máte prosím ještě někdo tento kočár? děkuji.
7. bře 2013 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosim Vas kde sa da u nas kupit cez net tento Mark Q .. novy?... poslite mi link... dakujeeeem
22. dub 2013 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek