• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Britax Affinity, Britax B-Motion, máte zkušenost?

1. května 2017 
holky, jde na konstrukci britax b-motion dát autosedačka cybex?
27. led 2015 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, neprodáváte některá hlubokou korbičku britax affinity barva - hnědá, černá, zelená, modrá - pro kluka? díky za info!
2. únor 2015 ve 14:13  •  čeká miminko, termín má v květnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukala jsem se na tento kočárek a chci se zeptat, jestli dětem nevadí, že ve sportovní korbě nejde položit úplně do lehu, ale nohy má výš než zadek? Nejdřiv jsem byla unešená z B-Motion, protože je lehký, ale tomu nejdou nohy zvednou skoro vůbec. Už začínám z toho vybírání být trochu zoufalá :slight_smile:
10. únor 2015 v 19:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikola_007 - v poho malá je velká dítě a půl roku korba určitě vydrží... :slight_smile:
10. únor 2015 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, na B-motion jedině sedačka romer, bohužel jiné nesedí:frowning2: Zrovna tu svou po 1 dítěti prodávám i s korbičkou na B-motion - černá barva. Kdo má zájem pište. Vše je zachovalé, malý byl obr, takže užíváno jen 5 měs :frowning2: Jinak korbička vydrží určitě déle.
24. únor 2015 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěla bych se zeptat jestli do kočárku B motion 3 nepasuje jiná korba než od britaxu ? Myslím úplně jinou značku.. ty co k tomu nabízejí se mi nezdaji .. ta jedna mi přijde strašně úzká a ta druhá zase není vůbec chráněna před větrem
6. bře 2015 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
SLEVY na KOČÁRKY a dětské zboží na www.baby-centrum.cz emoticon JEN DO NEDĚLE 15.3.2015
13. bře 2015 v 00:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aký je rozdiel vo vaničke zo série Motion a Affinity?
Ďakujem!
17. bře 2015 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj chtěla bych se zeptat majitelek britax affinity na jejich spokojenost, rozhodujeme se pro dcerku 10m pro nějaký sportáček, chtěla jsem aby aspoň zadní kolečka byla nafukovací, s těmi malými plastovými nemám dobrou zkušenost - chtěla bych se zeptat jestli ty zádíčka jdou do úplného sedu? Všude to vidím jen naklopené, ale naše malá je Kelišová a potřebuje vidět , jak jí naklopím záda hned se stejně narovná nechci aby se pak hrbila když bude sedět bez opěrky, potom jestli je zádová opěrka dost široká? Aby se tam pohodlně vešla v zimě s fusakem a nemačkala se? Zvláídnou ty kolečka mírnější terén? (myšleno sem tam štěrk, nekvalitní silnice atd.) Rozhodujeme se ještě mezi s xlanderem xq, samozřejmě ten je mnohem těžší atd ale zase působí prostorně. Affinity jsme ještě naživo neviděla ale na fotkách vypadá úžasně. Díky moc za reakce
6. dub 2015 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od rencatupa.
Ahoj, jedna moje známá kočárek Britax Affinity má, a vím, že k němu má sportovní podvozek, který má právě ty gumové nafukovací kolečka, které ty chceš. Chodí s ním po parku i do přírody.
Jinak sedačka se dá naklonit do více poloh, ale nejsem si jistá, jestli až úplně do sedu. Ale miminka už v tomto věku sedí sami, ne? Kdyžtak jí tam dej malý polštářek a je to :slight_smile:
17. dub 2015 ve 14:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@farkash ahoj řekla bych že motion je větší, dnes jsem se byla podívat na affinity chtěla bych celou trojkombinaci a ta vanička mě docela odrazovala je docela úzká, ale naštěstí paní mi nabídla že tam můžu klkidně nacvaknout i britax smile vaničku a ta je krásně prostorná, ještě o něco větší než motion
18. dub 2015 v 18:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@havlice1 sedačka jde do úplného sedu i lehu bych řekla, dnes jsem zkoušela sporťák dcera má 19m a vešla se tam hezky, pěkný rozhled je z toho kočárku, škoda že jsem ho neobjevila dřív bych jí ho určitě pořídila, tak ho aspoň koupíme pro naše druhé mimi..akorát teda v zimě s tím fusakem nevím no, určitě se tam vleze ale nějak moc prostoru mít nebude, ale zas jí bude aspoň teplo :slight_smile:
18. dub 2015 v 18:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bruise ano jde, viděla jsem to tak v obchodě :slight_smile:
19. dub 2015 v 19:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janysa69 To je super zpráva! Díky!
19. dub 2015 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janysa69 Super, ona je prave hodne podobna te originalni, jen ma hezci barvu :slight_smile:
19. dub 2015 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bruise jo jsou podobné, barvička je krásná a určitě hezčí než motion,ty smile se mi asi líbí designově nejvíc a výhoda té smile je že je ještě o trochu širší než motion, já viděla na živo jen černou a stříbrnou, černá je klasika a ta stříbrná vypadá taky moc pěkně, já si objednala modrou tak jsem zvědavá
20. dub 2015 v 07:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od ema_s.
Jo jo, jsou to moc hezké kočárky. Kamarádka má Britax Smile v té červené barvě, a je s ním moc spokojená. Na této barvě vůbec nejde vidět žádná špína, dobře se ovládá, korbička je myslím dost velká, protože v něm vozila mimčo až skoro do 1 roku :slight_smile:
27. dub 2015 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, byla jsem affinity také omrknout. Váhám mezi brotax go next a affinity. U affinity mi prodavačka řekla, že je užší sporťák, jenže mě se líbí víc designově než go next. Naproti tomu go next je dokonalý pojezd, terén prý zvládá lépe a je prostě takový...no lepší kvalitově se mi zdá. Máte někdo pocit, že je užší sporťák u affinity?? Díky.
23. kvě 2015 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosim aký fusak máte do affinity?A neviete či nan nepsasuju predne kolieska nafukovacie napr. z motiona?
16. čer 2015 v 11:04  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
rozmyslam nad kupou kocika Britax Afiinity. Mate niektora skusenost so sportou castou v zime? Zmesti sa mi tam 1,3 rocne dieta aj s fusakom?
18. čer 2015 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@julianahanusova to by mě taky zajímalo =o)) :slight_smile:
19. čer 2015 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, včera jsem si dovezla z Brna B-motion a jsem z něj hotová :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: fakt je skvělej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jen jsem se chtěla zeptat, jakej přesně nánožník od Emitexu jste na kočárek pořídily??
22. čer 2015 v 17:09  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od rencatupa.
Hm, ty se máš :slight_smile: Britax B-motion je na mém seznamu, tak uvidíme, pro který se nakonec rozhodneme, musíme to s přítelem ještě probrat :slight_smile:
23. čer 2015 v 08:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eriska ano dá, přes adaptéry X-Lander
23. čer 2015 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od ema_s.
@rencatupa A který máš ještě na seznamu? Tento Brtiax B-motion má kamarádka, a je s ním maximálně spokojená....
24. čer 2015 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
@ema_s Nakonec jsme si pořídili tento http://www.funbaby.cz/eshop/kocarky/kombinovane/cam-kocarek-linea-2015-col-372 je sice dražší, no dostali jsme ho jako dárek od obou rodičů protože se nám hrozně moc líbil :slight_smile:
29. črc 2015 v 11:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zvažujeme koupi kočárku Britax B-motion a docela nám vadí smutné barvy. Nicméně bych se chtěla zeptat, jak to má Britax s černou barvou? Bledne, máte zkušenost? Máme právě ABC design a je poměrně vybledlý a vypadá to nevzhledně, děkuji za jakýkoliv komentář :slight_smile:
31. črc 2015 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slosinkaa co jsem hodně od holek slyšela, že ten černý právě rychle bledne :frowning2: my koupili červený a jsem spokojená :slight_smile: můžeš si k tomu nechat došít tuning v různých veselých barvách :grinning:
31. črc 2015 v 10:45  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek