• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Bugaboo Cameleon. Jste s ním spokojené?

5. dubna 2017 
Já jsem celou minulou sněhovou zimu odjezdila jen s malými koly, jezdila jsem s otočenou rukojetí (velkými koly dopředu) a bylo to v pohodě.
Jinak bydlíme ve větším městě a do terénu se dostaneme občas, BGB je pro mě ideální. Zkoušeli jsme i les, také bez problémů. Teď v létě jsme využili i to, že se dá z kočáru udělat jakoby kára (oddělají se úplně ty přední kolečka), a to jsme projeli i tam, kde to kamarádka s x-landerem vzdala (ale byla to teda fuška) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky vzhledem k teto diskuzi jsem se chtela zeptat koupila jsem na cameleon hluboke luzko a nemam tam zip na ten deklik nahoru jakoby nanoznik nevite jak to?
26. led 2013 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kdyby jste věděli o někom kdo shání trošku starší bgb at se mi prosím ozve. Prodávám rok jetý, limitovanou edici černou s modrozelenou stříškou, se zimními koly, s bílou letní stříškou… ježděný společně s x-landerem, v perfektním stavu.
10. zář 2013 v 08:11  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hylmara dobrý den, mohla bych se zeptat, z jakého důvodu kočárek prodváte, eventuelně na nějaké bližší info. Uvažujeme o koupi Bugaboo Cameleon. Děkuji
12. zář 2013 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “diksuse neslouží na prodej”
12. zář 2013 ve 12:01 • hylmara
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “prodej v diskusi, patří na bazar. ”
8. říj 2013 ve 21:26 • jogamama
@hylmara - dobrý den, je to stále aktuální?
19. říj 2013 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry den, kocarek se minuly tyden prodal
19. říj 2013 ve 21:25  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Příspěvek obsahoval neférovou reklamu, proto jsme jej odstranili.”
7. říj 2014 ve 22:08 • barabv
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Příspěvek obsahoval neférovou reklamu, proto jsme jej odstranili.”
12. říj 2014 v 18:33 • editmu
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od miskammm.
15. říj 2014 ve 21:57 • miskammm
@miskammm Já Bgb cameleona mám skoro dva roky a jsem moc spokojená. Především velká korbička a přehazovací rukojeť je k nezaplacení. Mám k tomu i pár doplňků a různě střídám stříšky a fusaky apod. Já kupovala starší, takže o cenách nového kočárku nemám úplně přehled, ale za cca 25 tis máš základ - pdvozek, hluboká korba a sporťák. Pak se k tomu dají dokoupit adaptéry k autosedačce (cca 1000 Kč) a autosedačka např. Maxi cosi. Nebála bych se koupit ani použitý kočárek, je to kvalita a všechno se na tom dá vyměnit (brzdy, lanka, kola,....) Prohlédnout můžeš např. tady: http://www.vandastore.cz/cs/detske-hracky/bugaboo/
15. říj 2014 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od miskammm.
20. říj 2014 ve 14:52 • miskammm
@miskammm No jasně, o tom ten kočárek je, pokaždé může být jiný. Dají se vyměňovat stříšky, ale i vložky. Letní stříšky mají úplně nejlepší, http://www.vandastore.cz/cs/detske-hracky/bugaboo/bugaboo-cameleon-prislusenstvi/bugaboo-cameleon-prodysna-striska-ice-blue-7474.html

Dají se koupit terénní kola, takže vpředu jsou velká. Dá se koupit putlík na pití, různé organizéry,...

Kupuju většinou všechno pooužité. Doplňky ztrácí cenu minimálně, takže jde hodně měnit, prodávat, kupovat.
Hodně se k bugaboo hodí doplňky elodie details, jak vložky, tak fusaky.
Na facebooku jsou dvě skupiny bugaboo maniaček, prodávají si mezi sebou doplňky, radí si apod. Bugaboo manie a Bugaboo czech.

Ten odkaz, co jsi sem dávala, je ale na jiný kočárek, na Stokke.?.
20. říj 2014 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. říj 2014 v 19:44 • editmu
Tenhle kocarek bych uz za nic nevymenila.:slight_smile: dlouho jsem nad nim premyslela, a znovu bych jej koupila.:slight_smile: Vynikajici vajcko, korbicka a moc se mi libi ze maji velke mnozstvi produktu na dooupeni a i vymena strisek.:slight_smile:
3. lis 2014 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chtěla bych se zeptat, do kolika let se dítě vejde do sporťáku bugaboo cameleon. Zdá se mi, že je to o dost menší než normální sporťáky... díky za info
9. lis 2014 v 08:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahojky holky, prosím jaké jsou znaky original kočárku? vím, že to jsou detaily, a někde jsem je už četla ale nemuzu dohledat:frowning2:
28. pro 2014 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hylmara
@hylmara
Ja shanim bugaboo bufalo pouzity;)
5. dub v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek