Kočárek Espiro Next Manhattan 205 2017, máte zkušenost?

elisabethturnerova
26. bře 2017

Ahojte, máte někdo zkušenost s kočárkem Espiro NEXT MANHATTAN 205 2017? V prodejně nevypadal špatně, ale zajímá mě zda už s ním má někdo zkušenost. Jak se s ním jezdí, zda má nějaké slabiny atd. Děkuji Hanka

leenncca158
17. črc 2017

@mari_g Když vydržíš do 2.8. tak ti můžu poslat fotky různých barev z prodejny. Taky ho máme vybraný a pojedeme omrknout barvy 😉

petkatn
17. črc 2017

@janoce
Ahojky, našla jsem v příspěvcích, že jste si pořídili kočárek espiro manhattan....taky něm uvažujeme. Bylo by možné mi poslat fotečku kočárku v reálu? díky Peťa

ivetaa94
17. črc 2017

@petkatn taky můžu poslat reálnou fotku. Ale zkoušeli jsme nasadit jen hlubokou korbu

petkatn
18. črc 2017

@ivetaa94
Děkuji za fotečky, on je právě na trhu espiro next style, next avenue a next manhattan - ten má právě korbičku na půl s koženkou a nikde jsem ho neviděla, tak mě zajímalo jak vypadá naživo ten. Každopádně moc pěkný kočárek, jeden z nich určitě vyberu.

ivetaa94
18. črc 2017

@petkatn Aha, tak to jsem si nevšimla, že koukáte po manhattanu 🙂 Tohle je avenue no.

00stepanka00
18. črc 2017

@petkatn Máme manhattan (hnědo šedý- 207) ale je zatím u prarodičů.. nafotit mě to pěkně nejde.. ale je o něco světlejší než na internetových fotkách 🙂
já jsem z něho uplně nadšená 😍

leenncca158
18. črc 2017

Posilam par fotek,co jsme fotili pri hledani a taky z fb stranky

petkatn
18. črc 2017

@00stepanka00
My půjdeme asi do 210 🙂, jsme teď 28.tt, tak aby mi ještě stihnul dojít 🙂 doufám, že se barevně bude líbit 🙂

petkatn
18. črc 2017

Jinak děkuju za fotečky holky! pořád brouzdám a moc toho na internetu z reálných fotek není

safarovaedita
25. črc 2017

Ahoj, tady budoucí tatínek 🙂 pochazime kousek od polských hranic a kočárek jsme se tam snažili sehnat levněji. Kočárek byl na některých místech v polsku i dražší... Když vyhodnotím situaci +/- stejná cena jako v CR. Dneska jsme ho koupili a věřím, že pokud bude potřeba reklamace bude to pro nás jednodušší.

petkatn
26. črc 2017

@safarovaedita
Fotečku náhodou nemáš? 🙂

lussa505
26. črc 2017

Pripojim sa k debatke 🙂 som v33tt a uz sa neviem dockat kedy vytihneme ten nas kocarek.my sme sa rozhodki pre espiro next avenue.sive prevedenie a myslim si ze je uzasny.na youtube su videa sice v polstine a tak isto recenzie.presne vdaka tymto videam sa mi velmi pacil.kupovala som ho v polsku v targu (babyboo) a cenovo to vyslo na 520eur.kedze je to dvojkombinacia ktomu vajicko a adaptery za dalsich 100e.cenu vsak nelutujem lebo je to presne to co som hladala.ked tak pozeram ceny asi je jedno kde si ho kto zakupi.

lussa505
26. črc 2017
safarovaedita
27. črc 2017
safarovaedita
27. črc 2017

@petkatn
@petkatn to víš že mám,v prodejně jsme nafotili ale vyzvedavat Budem až se malej narodí.

petkatn
30. črc 2017

Děkuju za fotečky!!!

leenncca158
2. srp 2017

Posilam slibovane fotky..😉

petkatn
3. srp 2017

@leenncca158
Děkujííí 🙂 už ho máme objednaný, myslím, že nezklame. Vypadá moc pěkné 🙂

paulettetomes
25. srp 2017

Ahoj holky 🙂 nemuzu se rozhodnout mezi avenue a manhattnem...chtela jsem svetly kocarek. Dnes jsem videla vzornik latek a jsem zklamana jak je tomu ve zkutecnosti o proti fotkam z webu. S rozdilem jsem pocitala ale ne s tak velkym. Libil se mi next avenue dove gray ale odradila me ta kapsicka na nanozniku u hluboke. Tak zvazuji manhattan graphyte. Jeste k tomu ladim fusak od elodie..poradíte? 🙂

peacev
28. srp 2017

@paulettetomes to je kráása ten fusak do toho, akorát ty ceny! My máme taky vyhlídlý tento kočárek, pořád to ještě rozmýšlíme.

fbj
3. zář 2017

Kočárek funguje dobře. Jen spodní jezdec zipu nákladového košíku má nedomyšlené držátka protože se často stává že se zaseknou a nejdou "narovnat". Ostatní jezdci na celém kočárku mají ještě mezičlánek (kroužek), který je OK. Je možné, že výrobce to již upravil. Jinak s kočárkem jsme spokojeni.

paulettetomes
4. zář 2017

@fbj Jakou ma tento barvu? Dekuji 🙂

paulettetomes
4. zář 2017

@peacev Určitě do něj půjdu, taky jsem se stále rozhodovala ale už je rozhodnuto 🙂 Nabízí velkou výbavu a vychytávky, design, má kladné recenze, byla jsem si ho osahat, prostornou korbu a mohla bych pokračovat 🙂 Kam se hrabe mutsy které mu je dost podobné 🙂 budu vybirat z řady manhattan 🙂 i když džínovina mě zaujala u avenue myslím že nebude tak praktická včetně plátnové látky u opěrky hlavy u sporťáku a u hluboké na nánožníku. Škoda jen že na něj není nějaká sleva. A co se týče cen v polsku výchází to stejně jako u nás. Mít tak známou na prodejně 🙂))

peacev
4. zář 2017

@paulettetomes my jsme taky rozhodlí, někdy tento týden objednáme - a taktéž Mahattan 🙂 Líbil se mi na první pohled, není to žádný výstřelek, ale je to sympaťák, dobře se mi s ním jelo ... není nějak těžký nebo mohutný...

ivetaa94
4. zář 2017

@paulettetomes v Polsku jsme ho dokonce viděli ještě dražší než u nás 😫

fbj
4. zář 2017

@paulettetomes je to Espiro Next Manhattan 2017 213
kupovaný https://www.detskyraj.cz/kocarky-a-doplnky/espi...

Mají velký výběr kočárků, ale tento byl nakonec favorit

Kočárek má výbornou kapsu na mobil v části, která je přes nohy dítěte, velká kola, pěkný a praktický design, korba jde jednoduše a podle mého bezpečně sundat, zvedací "podlahu" korbičky na jedno zatažení pásky, odvětrání matrace, integrovanou síťku proti hmyzu (ta jde trochu složitěji vrátit do kapsy kde je schovaná, ale není to zase tak strašné), prodlužovací stříšku, a větší reflexní proužek.

Jen tady je ten popisovaný problém s jezdcem 🙂

mmmisule
5. zář 2017

Ahojky 😊 Tak my kočárek máme. Naší berušku už v něm od června vozime. Houpe krásně a nějaký ten terén taky zvládne. Jediné co mě mrzi, je ta taška na kočárku je krásná ale neprakticka do deště. Když prší promokne 😐 jinak naše barva kočárku vypadá ve skutečnosti úplně jinak než na netu. My jsme si ho vyhlidli na veletrhu 😉 Máme tento :
https://www.detskyraj.cz/kocarky-a-doplnky/espi...

peacev
5. zář 2017

@mmmisule děkujeme za recenzi 🙂 Ta barva to je teda síla ten rozdíl, člověk to fakt musí omrknout ve skutečnosti. Jinak taška se snad schová pod deštník, ne? 🙂

mmmisule
5. zář 2017

@peacev já teda chodím radši bez deštníku a ikdyž se schová jak stejka voda po pláštěnce tak se tomu nezabrání, ale to je jediné malé mínus. Jinak jsem s kočárkem maximálně spokojená. 😊 a tašku vyřeším tak že si poridim nějakou nepromokavou 😉

paulettetomes
7. zář 2017

@mmmisule Ty jo 😍 a na netu je spis cervena ze? No ja byla taky prekvapena ze vzorniku 😂 A s tou promokavou taskou jste me dostala takze kdyz nebude na kocaru plastenka promokne i kocarek? A to jsem si rikala ze u nextu a manhattnu je kocarkovina narozdil od avenue riflovina...no tak to budu mit dilema 😂