Kočárek G-mini grand, máte už některá?

zu_za
29. dub 2015

Máte už některá? Nenašla jsem žádnou recenzi a moc se mi líbí 🙂

svobodka86
7. pro 2016

@halyinka áha, tak to je asi lepší, nehrozí že by si člověk okopal špičku boty....a ještě se zeptám, pokud se složí na sporťák a dal by se do polohy ležmo, je lehatko v rovině? U Lordu.

palka82
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
palka82
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
halyinka
7. pro 2016

@svobodka86 Proto jsem Lord volila, protoze jsem zkousela jet s Grandem u kamaradky a okopavaka jsem si boty. Asi delam dlouhe kroky...
Kdyz se da do lehu, tak je jak napr. Bugaboo. Nozicky v uhlu. Ale tak to ma i Grand. Dite proste nelezi uplne cele rovne.

svobodka86
8. pro 2016

@halyinka A jaké s tím máte zkušenosti? Já čekám teprve své první dítě, tak aby s tím pak nemělo problém, že nebude ležet na rovině :/ děkuji moc za rady a informace 🙂

spencr
9. pro 2016

@halyinka ja mam grand a da se udelat tak aby dite uplne lezelo. nahore mate tlacitko kterym se da cela korba sklopit na lezato a podle toho se da upravit i část pod nozicky. jestli chcete ja ty všechny polohy vyfotim a poslu sem.

halyinka
10. pro 2016

@spencr Tak mi to prosim vyfotte, protoze kamaradka ma Granda a neni to uplne nalezato. Jako zada jo. nozky jo ale kolenou je pokrceny v 90 stupnovyn uhlu.

halyinka
10. pro 2016

@svobodka86 Ted moc nerozumim dotazu. V korbicce lezet bude. Ve sportaku bude taky lezet ale nebude mit natazeny nozicky.

halyinka
10. pro 2016

@spencr Lord to ma takhle. Protoze spodek se secvakne, zejo a tim se vyzvori ta sedaci cast a i kdyz se to sklopi do lehu, tak dite nelezi s natazenyma nohama.

spencr
10. pro 2016

@halyinka ale vy to můžete zase odcvaknout a budete mit znova rovnou korbu.

spencr
10. pro 2016

@halyinka me dite spi tak jak mate na obrazku a úplně v poradku. Tim ze v tom usne jednou maximálně dva krát za den na necelou hodinu si zada nezničí.

halyinka
10. pro 2016

@spencr Ale ja se nebavim o tom, zda je to pro dite v poradku nebo v neporadku. O tom me prispevky vubec nejsou. Jen rikam, ze nektere typy kocarku lze dat uplny rovny leh napr. Britax, Oyster, ale Grand a Lord ma zrovna tento typ lehu. Maji to jako Bugaboo. Cybex apod. Kazda maninka at si vybira podle sebe. Ja jsem taky vzdy to vycvakla a udelala z toho korbu, kdyz spi. Dite vetsi ale do korby uz taky nevleze, tak tento postup nelze aplikovat ve dvou letech trebe, ze...

medulinek
10. pro 2016

holky necetla jsem to tu cele,mohl by mi nekdo zmerit delku korbicky prip i sirku? dekuju

mia1204
1. led 2017

@zu_za můžu kontakt na 733305036 měla bych zajem

erikababula
30. led 2017

Ahoj maminky potrebujem poradit mame kocik G-mini Grand mame vyblednutu striesku tak som objednala novu viete mi poradit ako sa to vymiena dakujem☺

bibisk
21. bře 2017

@ganci22 ahoj, prosim ta kolko mesiacov ma malicky v tom športiaku? dakujem velmi pekne

bibisk
21. bře 2017

@spencr ahoj, prosim ta u granda sa neda nastavit ručka, mohla by si mi zmerat v akej vyske je? bola by som ti velmi vdacna. dakujem velmi pekne

spencr
22. bře 2017

@bibisk ahoj. Rukojet se neda nastavit. bohuzel vymerit nemuzu, mam ho uz ve sklepe pevne zabaleneho. zkus se poptat ve facebookove skupine, tam urcite ti vymeri vysku.

sona892
4. kvě 2017

@waisinka mozem poprosit fotku ako to vyzera na tych uchytkach s o bag?

barbarites
10. kvě 2017

@petbry prosím vas a jak velkoeho mate pritele kdyz neni nastavitelna rukojet ? ja ze mám pritele co ma 186 tak zda dosahne a nebude ohnuty nevite nekdo dekuji ?

sofie333
11. kvě 2017

@barbarites můj má 185cm a dobrý, je to akorát. Ale zkuste radši někde na prodejně, ať jste si jistí...

susn
11. kvě 2017

mate taky u kocarku to madlo rozklizene?

sofie333
11. kvě 2017

@susn
Jak myslíš rozklížené?😲

jullli
12. kvě 2017

Ahoj holky kdyby jste nektera potom prodavala lorda, dejte mi prosim vedet nejlepe piskova barva mela bych velky zajem dekuji hezky den ;)

susn
12. kvě 2017

https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/1... toto je fotka od jedne pani a ja to mam jeste vic

sofie333
12. kvě 2017

@susn
Tak to se musim na to podivat! A to je grand, nebo lord?

monchen
12. kvě 2017

Ahojte, prosím Vás je tento kočík odpružené? Dá sa s ním ho mať?

evka1409
12. kvě 2017

Ahoj holky, chci se zeptat, kdo máte kočárek, kupovali jsme do něj ještě nějakou podložku/matraci navíc? Nebo opravdu stačí dno kočárku, které není tak pevné? Děkuji

halyinka
13. kvě 2017

@evka1409 Staci to ale ja jsem koupila Cuddle z pametove peny do korby na zimu a perfektni. Do sportaku jsem firemni vyndala aby se lepe vytvarovalo sezeni.

ribelina
28. kvě 2017

@erikababula prosim ta odkial si objednala novu strechu?