Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

elana
5. pro 2015

mě Topline S jde taky do úplnýho lehu. Nesmí v boudě vzadu nic být, ale jde mi to (už teda nevyužívám, když náááhodou malá usne, tak je jedno, že nemá totální leh), ale u syna, co začal sedět až ve 12 měsících jsem to používala bohatě, dokud neseděl, neposazovala jsem, tak ležel a vím, že to šlo.

asi je to kus od kusu nebo nevím.

janaosm
6. pro 2015

Popruhy máme taky na pohodu. Syn je v kombinéze a je to v pohodě. Má sice jen 12měsíců, ale máme velmi velkého syna:D Do úplného lehu taky dáme.

kekelka
8. pro 2015

Pokud by jste některá ještě sháněla vyteplený nánožník na kočárek, napište. Nechala jsem si šít u paní Moniky - TUNÍME S RADOSTÍ, ale nevyužijeme ho. Je úplně nový, černý vyteplený s bílým lemováním a zipem uprostřed. Sedí hezky na kočárku, zájemci pošlu fotky. Dostali jsme krásný fusak a nánožník je pro nás už zbytečný🙂

izzybickerstaff
17. pro 2015

Ahoj, máte někdo model VIP? Čtu tady jen o samých Racerech nebo Topline 🙂 Jak jsou "použitelná" ta malá přední kolečka? Máme opravdu malé auto a Racer by se nám tam už asi špatně skládal. Budu jezdit hlavně po městě (pražské kočičí hlavy...). Je něco, co se vám na VIP líbilo/nelíbilo ve srovnání s ostatními modely?

vanilkacka
18. pro 2015

@izzybickerstaff Neporadim,máme Racer GT a jízda po kočičích hlava není moc prijemna ani s ním.

izzybickerstaff
18. pro 2015

@vanilkacka děkuju i tak. Škoda, že to nejde vyzkoušet, po koberci na prodejně se jezdí vždycky hezky 🙂 Kočárek sice dostaneme darem, ale i tak mě při té ceně děsí, že si pořídíme něco tak drahého a pak nám to třeba nebude vyhovovat...

vanilkacka
18. pro 2015

@izzybickerstaff Mne se ten VIP taky líbil,ale to jsem ještě neměla v ruce Racer.Byli jsme na prodejne, kde měli všechny podvozky,takže se to dalo dobře porovnat. I když nakonec jezdíme převážně po městě a max.po zpevnene lesní cestě,tak jsem za Racer ráda už jen kvůli tomu prostornemu kosiku a místu nad ním.Jinak se kočárek vejde do klasické Octavky,k tomu tam naskladame ještě naše kufry a věci dcery aspoň na týden.A viděla jsem teď,ze kamarádka má nějaký Britax (už 2 roky) a velmi si chvalila,že se dá sportak složit do takové podoby jakoby to byl golfac.

miskadovci
31. pro 2015

Holky, jaky jste porizovaly skate na hartana?

llela
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
elana
4. led 2016

SOS poraďte mi prosím, jak složit naplacato tu korbičku? prodávám ji a už si vůbec nepamatuju, jak se to dělalo, skládali jsme ji snad jen 1x (před 4.5 lety), pak jsme zjistili, že do auta se vejde úplně normálně tak, jak je. Ale pro balení bych to potřebovala co nejskladnější. Boudu jsem přeprala, ale jak prolomit ty boky, to už nevím 😖 @ptjj nevíš náhodou? (ale kdokoli další prosím)

ellisabet82
4. led 2016

@elana ahojky, pod tou latkou jak jsou po stranách takové ty plastové tyčky nebo jak to popsat tak trošku zaber,jako bys je chtěla podtrhnout směrem k prostředku korbičky. Nevim jak to popsat. Zítra bych případně nafotila.

z_kopretinka
4. led 2016

@elana nevím jak starší modely. Já mám z roku 2014 a u té je u hlavičky a nožiček takový plastový díl co se vytočí do boku a pak to jde složit.

z_kopretinka
4. led 2016

@elana aha, tak asi po stranách. Mám jí už zaklizenou a špatně si to pamatuji, také jsme skládali asi jen 2x

ellisabet82
4. led 2016

@llela koukněte na stranky bazos.cz tam jich bylo celkem dost 😉

elana
4. led 2016

@ellisabet82
@z_kopretinka děkuju moc. Tak já jdu zkoušet 🙂

elana
4. led 2016

tak sláva, hlásím vítězství ducha (vašeho 😅 ) nad hmotou, hotovo! Díky. Na to bych v životě nepřišla, myslela jsem, že to jsou pasivní výstuže.

ptjj
4. led 2016

@elana tak jdu pozdě, snad už se zadařilo ☺

ptjj
4. led 2016

@miskadovci já mám takovou tu klasiku Láska Buggy Board Maxi se myslím jmenuje ... sedí dobře

ptjj
4. led 2016

@miskadovci... Lascal..., nikoli Láska, omlouvám se 😁

miskadovci
5. led 2016

@ptjj diky 😀

llela
6. led 2016

@ellisabet82 bolo ale vsetko v kombinacii s ciernou farbou, alebo potom starsie:(

z_kopretinka
7. led 2016

@ellisabet82 je hezký, ale ta cena... uf. I když paní píše, že není skoro použitý - pro mě znamená použitý takže za tu cenu co ona chce, bych si už koupila rovnou nový nepoužitý se zárukou někde v obchodě co mám poblíž a vyšel by mě na stejné peníze.

janaosm
7. led 2016

No má tam originál doplňky, což cenu dost zvyšuje.Ale obávám se, že za tuto cenu za pouzivany kocarek bohuzel 25 000kc nedá.My mame Hartana v tehle cene, kdyz sectu vsechny dodatecne dokupovane doplnky ( Quad system, prodlouzeni na sportak a proklaty nanoznik na sportak :D).Ale je námi kupovaný, novy, prostě náš.Za použitý není duvod dávat stejné peníze.

llela
7. led 2016

@janaosm ano presne ako pises, za pouzity sa to naozaj neoplati a ked pripocitam este postovne na Slovensko som zase na inej sume
Ty nemas v plane predavat?🙂 Inak vsetky v ponuke su cierno biele? to bol nejaky trend v cechach? u nas vobec niesu tieto farby🙂 cierno biela mi nevadi len ta cela cierna vanicka ano

janaosm
7. led 2016

@llela O trendu v černé barvě nevím.Ale taky by mi černá barva vadila.My máme šedý:DV našem malém městě potkávám pár Hartanů a černý je jen jeden.Prodávát budu až po druhém dítku, to naše první ještě ani nechodí 😀 ale mám kolegu z práce co bude prodávat Teutonii v top stavu v brzkých dnech.A Teutonka je brácha Hartana:D.Tak kdyby jsi měla zájem o nějaké podrobné info,není problém.

llela
7. led 2016

@janaosm dakujem teutoniu nechcem, je na nej nizko strieska..hartan mam uz odkusany pri prvej len som ho predala a teraz musim zhanat🙂

janaosm
7. led 2016

@llela no jak si nekdo z zvykne na Hartana je to laska na porad🙂

janaosm
7. led 2016

@janaosm zkuste skupinu Kocarkomanie na Facebooku.Treba budete mit stesti 🙂

anette1
7. led 2016

Holky budu prodavat kočárek teutonia bee you,je lepsi jak hartan,mela jsem oba