Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

terezz870
31. bře 2018

@niklo ja mela koupeny z druhe ruky hartan vip belly buton z roku 2011. Byl jezdeny cca ty tri roky a vysisovany byl :(
https://www.kidsroom.de/de/bellybutton-by-harta...
Ale treba to uz nejak vymakali za tu dobu.

sviva
31. bře 2018

@niklo ano, to jste trefila přesně náš kočárek, jen to máme na podvozku GTS, tenhle je asi používaný o něco více než náš, ale přesně takové sisovani a změnu barvy náš kočár postupuje. Dceři jsou dva roky, už většinou jezdíme s golfkama, a od narození jede kočárek na střídačku s šátkem a nositkem. Skoro bych i řekla fifty fifty, takže v úplně mega nasazení není. Korba do šesti měsíců používání prošla takovou změnou barvy, že jsme byli za tu cenu trochu naštvání a zkoušeli reklamaci...zaslali nám informace, že je to naše chyba, že kočár nemá být vystavován mytí, čištění, dešti a slunci... 😂 No taková reakce mě nastvala víc než samotné sisovani. Na druhou stranu nám poslali novou korbu s informací, že je to jejich dobrá vůle, ne z oprávněnosti reklamace. Sporťák jsme už neřešili.
Kdo jezdí s klasickým Hartanovskym textilem, tohle neřeší, jednou si paní moc chválila koženku a to měla bílou. Nevím, jak je to třeba v létě s teplotou uvnitř kočárku. Tahle bavlna je na to zase super a je to příjemný materiál. Co bych vybrala znovu, to nevím. Možná bych koukala po něčem světlejším. Jinak kočár máme rádi. Recenzi mám v profilu.

sviva
31. bře 2018

on se asi každý kočár chtě nechtě vyšisuje, ale třeba u našeho to šlo tak rychle, že jsem si to, co přišlo za 6m, vlastně ani ne, tak jsem počítala, že přijde za ty tři roky 😂

market1512
31. bře 2018

My ho mame uplne presne 3 roky a barva na korbicce (pouzivana 2x - 6mesicu a 8mesicu, nebot mame deti po roce) neni vysisovana vubec, korbicka je jako nepouzivana a sportak to same. To jste museli narazit na hodne spatne kusy. Ale jelikoz to obsahuje UV, tak by se nemelo prave sisovat. Na par miniaturnich skrabancu od skladani do auta, je ten kocarek jako novy a to je pouzivany cca ze 70% (z 20% Britax, nebot je lehci a 10% dvojkocar).

sviva
31. bře 2018

@market1512 ten tmavý je klasický textil z Hartanovske řady? Oni totiž právě mají skvělou pověst dobře barevně stálých, jenže (alespoň v našem případě) jsme chtěli z kolekce Belly Button a bavlna je prostě po této stránce naprd. Bavlna+slunce...no mohlo mě to napadnout, ale právě kvůli vychválení barevné stálosti mě o tom asi ani nenapadlo přemýšlet.

niklo
31. bře 2018

tak belly button to teda nebude. Taký tmavý som povodne nechcela, ale potom som začala rozmýšlať, aby na ňom nebolo rýchlo vidieť špinu, tak som vybrala tie ďalšie farby tmavé. Čistia sa ľahko tie poťahy? Hlavne ten prvý diel z búdičky, ktorý nejde dať dole a oprať. Keď by som vybrala svetlejší, tak či by nebolo moc vidieť tlapy mojich rúk na búdičke, keď s ňou budem manipulovať

market1512
31. bře 2018

@niklo omlouvam se, ale nevim co je "belly button", tohle jsem pred 3,5 lety pri vyberu neresila. Ony se kazdy rok castecne obmenuji vzorniky latek, takze to muze byt zase nejake nove znaceni r.2018. Potah z korbicky jde sundat krasne cely, jak.z vanicky, tak ze strisky (tam je zip uvnitr). Na sportaku jde odepnout zadni cast ze strisky, vyjmout potah, kde se sedi, ale z te strisky prave nejde sundat ten ptedni dil strisky (viz foto), to treba sousedka davala do pracky vcetne zelezne obruce cele.. to bych si netroufla. Ale treba se zlepsili a za ty 3 roky tento nedostatek vylepsili a vlozili tam rovnez zip jako do latky na korbicce. Ja cistim vlhcenym ubrouskem nebo vodou s jarem. Ale tam neni moc duvod znecisteni, proto asi neni koncipovano jako sundavaci. Nejvic se plocha spini na tom sedacim potahu. Ten predni dil strisky cistim jen z toho duvodu, ze tam o rukojet zapru motorku ci firstbike a uspini se to od kola, kdyz je treba po desti... Sedaci potah lze sundat nadherne, ja treba po Kubikovi NIKDY nemusela prat, a po Kristynce co chvila, rada jedla krupky a bylo to neustale upatlane od jidla. Brzdu jsem myslela tuhle nozni.

market1512
31. bře 2018

Tento zadni dil jsem myslela.

niklo
31. bře 2018

@market1512 belly button je nejaká kolekcia, látka má trošku iný materiál jako tie ostatné. Som práve myslela, že keď by som zobrala svetlejší šporťák a hýbala so strieškou, tou časťou, ktorá sa nedá odopnúť, že sa to časom ohmatá 🙂. Ale ono na to člověk zas tak často asi nešahá, čo? Ale asi sa teda nechám prekvapiť a vyberiem svetlejší. No, v najhoršom prípade budem čistiť.
Super, moc ste mi pomohli, baby, ďakujem

niklo
31. bře 2018

@market1512 ešte prosím ťa, jako zvládajú terén zaaretované predné koliečka? Príde mi, že sú väčšie jako na Topline S. Chcem si dokúpiť aj quad system, tak či je to nutné

market1512
31. bře 2018

@niklo a nebyla ses na ten kocarek divat nekde v realu do obchodu? Mivaji tam vzorniky, je to sice maly kousek latky, ale I tak pro predstavu. A divala jsem se ted a libi se mi ten 766 (cos psala prvni z tech trech), ale me se libi bily podvozek, je luxusnejsi a tento ma cerny podvozek a ty zbyle dva sedy ☹ Obavam se, ze to ale bude ta spina videt mnohem driv na tom svetlem, jak na tmavem. Kazde kapnuti caje (cervena barva), banan zabarvuje do tmave hnede, kdyz ti tam bude jest ovoce, ktere tece (manadrinky, broskve atd.), blato kdyz ti tam dite vyleze samo a bude skakat v botach a to na tom tmavem vesmes vubec nevidis, jen ty pitome kukuricne krupky byly videt furt 😀 Kolecka jsem ti tez vyfotila. Aretaci prednich kol jsem pouzila 1x, vadilo mi to. Nevim co povazujes za teren, my jsme v takove obrovske okrajove casti Prahy, a s kocarem jsme jeli jen nekolikrat po lesni ceste a nic moc. Jelikoz mam jeste ten dvojkocar Easywalker, kde jsouse skutecne velka terenni kola vepredu I vzadu, tak rozdil je neskutecny, s takovym kocarem projedes I po oranem poli bez mrknuti a namahy 😀 A Topolino se mi naprosto nikdy nelibilo, chapu ze to ma prehazovaci rukojet, ktera me osobne prijde uplne zbytecna, ac sousedka si to velice na Teutonii chvalila, jelikoz to pouzila asI 10x za celou dobu, kdy na maleho posvitilo.. ale za ty silene penize vzhled podvozku hrozny ☹ Ale zase kazdemu se libi neco jineho, to respektuji 🙂
Ale treba uzasny je vysouvaci podnoznik, na to jsem prisla asi az po pul roce pouzivani sportaku.

niklo
31. bře 2018

@market1512 chcela som sa ísť pozrieť na kočár, ale na predajni ho nemali. Najbližšie máme Hartana v Prahe a tam so mnou manžel len kvoli obhliadnutiu kočára nepojde. Takže musím objednať z netu. Terén som myslela lesnú cestu, polné cesty, vyjazdené lúky. Radšej teda dokúpim tie veľké vymenitelné predné kolesá. Podvozok som chcela platinový, biely mi prijde dosť výrazný a čierny sa mi moc nepáči. Platinový mi prijde taký stred. Inak čo som pozerala, tak cena Topline S a Racer Gt je teraz už rovnaká. Korbičku vyberiem asi nejakú svetlejšiu, aby sa mi mimčo v lete neuvarilo a šporťák tmavší. Ešte, že sa to dá vybrať samostatne 🙂. Ale je to fakt peklo

niklo
31. bře 2018

@market1512 ta farba 765, čo sa ti tiež páči, je z kolekcie belly button a práve strašne vyšisovala, tak ten som zavrhla

veronika3112
1. dub 2018

Děvčata,když jsme byli v Kolíně vybírat barvu,mají tam vzorník látek,chtěli jsme barvu z kolekce Belly Button a přímo pani majitelka nám řekla,ať si ji nebereme,ze jediné šisují.Že by nám to prý neměla říkat,ale že si chrání dobrou pověst prodejny.Jinak zatím Racer Gts ježděný 3 měsíce a naprostá spokojenost ve městě i terénu.

ellisabet82
4. dub 2018

Jéééé jak já vám závidím, že ještě vybíráte a užíváte kočárkování. Já si nechala na podzim nově pošít celý sporťák a moje malá dáma usoudila, že už je na vození moc velká, takže jsme asi dojezdily :(

teerulka
30. dub 2018

Chtěla bych vás poprosit o radu, mám Hartan topline a chci si k němu dokoupit quad systém. Na bazaru jsem našla quad systém na Racer, bude mi to sedět i na topline? Případně neprodává někdo z vás? Mám bílý podvozek. Děkuji

ssandy
10. kvě 2018

@teerulka nebude to sedet, jsou 2typy podvozku a kazdy ma jinou roztec.

teerulka
10. kvě 2018

@ssandy Děkuji za odpověď, už jsem sehnala kolečka ke topline🙂

llela
23. črc 2018

dievcata posuvam hartan racer gt z roku 2016, kupovany novy farba 223, mam v bazariku...viem sa dohodnut

deina
16. srp 2018

Baby, akú buginu ste si kupovali po Hartanovi? (nejaký malý sportak, nie golfac, spojená rúčka) Mne prídu všetky tak tvrdé a hlučné, náš VIP ide krásne mäkko a ticho (ale po zime by som rada niečo menšie).

maiwa
17. srp 2018

@deina já mám hartan i mini z 2016 a nemohu si ho vynachvalit podvozek stejne dobry jako nas vip

deina
17. srp 2018

@maiwa, aký mini? City Mini?

babanci
17. srp 2018

Hartan jsem měla už před hromadou let, tenkrát se považoval za luxus a opravdu byl báječný.

niklo
13. zář 2018

ahojte, mám 2 mesiace používanú hlbokú korbu a už na nej vyšisovala farba, mám farbu 725 z tohoto roku. Keď dám nánožník na hlbokú korbu, je to trochu vidieť, rozdiel je hlavne na strieške, kde je suchý zips na uchytenie vetracej časti. Máte s tým tiež niekto takúto skúsenosť? Za tie peniaze som čakala, že sa to nebude robiť, resp. nie po 2 mesiacoch, ale tak po 2 rokoch. Trošku sa desím, jako bude vyzerať šporťák, ktorý sa používa dlhšiu dobu

blanka5709
7. bře 2019

Dobrý mám taky kočárek Hartan Lite jsem spokojená jen nemohu dojít na to jak se skládá konstrukce kočárku ☹

betelges
26. srp 2019

Holky, doporučily byste prosím, jakou koupit vložku (jaká značka) do kočárku Hartan Topline S, sporťáku, aby seděla?

maiwa
26. srp 2019

@deina nikoliv Hartan i mini, nyni se prodava jako hartan i mini rs

teerulka
26. srp 2019

@betelges nechávala jsem si ušít na míru od paní na MMB, jmenuje se miroslava001, mužu doporučit, podložka je kvalitní.