Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

thalia
25. lis 2017

Holky, mám dilema 🙂. Prodávám Hartana Racer GT 2012 dvojkombinaci a píše mi paní, zda bych neprodala jen korbu. Myslíte, že samostatného sporťáka pak prodám třeba snáze než dvojkombinaci? Nemůžu se rozhodnout, zda komplet dělit nebo ne. Děkuji za případné rady.

maiwa
25. lis 2017

@thalia pokud jsou stejného vzoru, doporučuji zachovat jako komplet, protože samostatně už jí nekoupí nebo jen s velkými obtížemi. Pokud paní nenabízí cenu odpovídající skoro nové, tak nedoporučuji

terezz870
25. lis 2017

@thalia taky jsem prodavala Hartana a prodala jsem to zvlast. I financne to bylo pro me vyhodnejsi.

market1512
25. lis 2017

Tak predevsim se ji zeptejte, zda ma novy kocarek ci to chce take na starsi typ. My mame Hartan Racer 2015 a od roku (tusim) 2013 je jine upevneni (nasazovani), nejsou tam ty hrozne zeleza vycvakavaci, ale je to v plastu a neni to kompatibilni stara korba x nova verze podvozku.

market1512
25. lis 2017

@thalia pro upresneni. Stara a nova verze korbicky
Znama take prodavala kocarek na komponenty a rikala, ze prodala mnohem vyhodneji nez jako celek. Ale to je vzdy sazka do loterie.

betelges
26. led 2018

Holky, jak snadno se sjedou kola tohoto kocarku? Sjede se vzorek?

majkylove
26. led 2018

@betelges ted ho budu mit na treti dite a kola sjety jsou,ale ze by to melo nejakej vliv na neco,jsme nezaznamenali

betelges
27. led 2018

@majkylove diky za reakci! A nevis zda lze priadne vymenit, maji nahr.dily predpokladam.

majkylove
27. led 2018

@betelges no jelikož ty zadní nejsou sundávaci tak pochybuju.vim že jsme to řešili u druhýho dítka,ale nějak jsme nic nenašli,tak jsme se na to vyprdli a fakt je vpohode.ale zkuste si brnknout normálně do prodejny,tam by to vědět měli 😊 horší jsou třeba kloubky u rukojeti,ty asi budem muset měnit už podruhé a že to není levná záležitost :-/

betelges
28. led 2018

@majkylove nejsou sundavaci jo :( ale zase rikas ze pouzijete i na treti dite. Ja mam nabidku od kamaradky, ale kocar nemuzu sama shlidnout, je dost daleko a ja na rizikovym, napadlo me prave jeste toto, zda je ok, jinak vypada dobre i cena, mel by byt takto v poradku, ale samozrejme pokud chci usetrit tak nechci koupit kocar, aby tam nasledne bylo potreba neco dokupovat. Do nejake prodejny zkusim zavolat. Kloubky vyjdou napr.nakolik prosim Te? Dekuju

market1512
28. led 2018

@betelges proc by nebyly kola sundavaci? My mame Hartan Racer GT (2015) a kola jsou vyndavaci predni I zadni a to velmi snadno. Myslim, ze na vetsine dnesnich koracku jsou uz kola sundavci. Me se naopak kola libila na Hartanu vic jak u Teutonie, protoze maji hodne hluboky vzorek, ktery se tak brzo neojezdi uz od pohledu, narozdil prave od zminene Teutonie (stejne kvalitni nemecka znacka jako Hartan). Mame totiz tuto Teutonii u rodicu a po jednom diteti kola uplne sjeta!!! Na Hartanu po 2 detech kola jako nova.

majkylove
28. led 2018

@market1512 my máme racer 2014 a fakt bych řekla že ty zadní sundávaci nemáme.to máte taky vycvakavaci jak přední,nebo se musí nějak odmontovat?

thalia
28. led 2018

@majkylove mám racer 2012 a zadní velká normálně vycvaknu. Malá otočná přední jsem nikdy oddělat nezkoušela.

majkylove
28. led 2018

@betelges kloubky stojí cca 1000kc,ale ono záleží jak budete kočárek využívat.nas opravdu není setřeny,chodíme hodně túry a dost náročným terénem takže člověk byl hodně o madlo zapřeny a ono se to holt časem strhlo,ale znám lidi co za celou dobu měnit nemuseli

majkylove
28. led 2018

@thalia tak my opacne,zadní velká na pevno a přední vycvakavaci,ty měníme za pevné když jdeme do terenu

betelges
28. led 2018

@majkylove diky za odpoved. Tak asi zalezi, ze ktereho roku kocarek je. Ten, co mam moznost koupit, je 2012. Logicke by mi prislo, ze kola nejsou na pevno, ale jeste se pozeptam v prodejnach nebo zavolam primo na Hartana ☺️

thalia
28. led 2018

@majkylove tak mi to nedalo a ta přední jsou taky vycvakávací a jde tam dát ten quad system, nebo jak se to jmenuje. Tj. jdou oddělat všechna kolečka, resp. ta přední otočná se oddělají celá i s tím blatníkem.

betelges
28. led 2018

Ty predni (brano na opacne strane od madla) sem brala, ze by u Topline S meli jit urco vycvaknout, i u Raceru, kdy mala kola se nahradi velkymi do terenu-quad system. Ale nevedela sem co zadni velka (tedy ta u madla)...ale tobe @thalia vycvaknou u raceru jdou. Supr

thalia
28. led 2018

@betelges jj určitě jdou, nedávno jsem je myla, neboť prodávám. A mám racer gt 2012.

llela
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
niklo
30. bře 2018

ahojte, nemáte niektorá z vás skúsenosť, či sa Topline S zmestí do Fabie combi? Chcela by som Topline S, ale práve kvoli rozmerom asi budem musieť objednať Racer GT. Na stránkách českých obchodov som našla iné rozmery v zloženom stave jako na oficiálních stránkách hartanu

ewinka64
Autor odpověď smazal
Zobraz
z_kopretinka
30. bře 2018

@niklo já mám GT a ten se vleze Topline má přehazovací rukojeť a já teda v případě nutnosti zvládala přehodit korbu i sporťáka ručně i s dítětem. Ono když přehodíš madlo na druhou stranu a máš pak ty otáčecí kolečka jakoby u sebe, tak se jezdí i hůř. Aspoň mě to v obchodě přišlo a je ještě i další kilo těžší.

niklo
30. bře 2018

@z_kopretinka o GT som čítala, že by mohol byť problém s ťažiskom pri nájazdoch na obrubníky a podobne, keď dieťa leží v úplnom ľahu v šporťáku, preto som chcela radšej Topline S. Ale kvoli rozmerom to radšej nebudem riskovať. Si s GT uplně spokojná, alebo bolo niečo nie úplně ideálne?

z_kopretinka
30. bře 2018

@niklo trvalo mi akorát u sporťáku si zvyknout na stabilitu když je dítě po směru jízdy, lehčeji se naklápí při tom nájezdu na obrubníky, tak jsem ze začátku vždy moc zabrala a div ten kočár neotočila. Ale řídil se perfektně jednou rukou i naložený. Je to spíš o zvyku. Mám ho teď i pro druhé.

market1512
30. bře 2018

@niklo my mame taky Racer GT (2015), je to super kocar, ale ma I sve nedostatky .. napriklad kosik je skutecne hodne nizko, pri najezdu na patnik se mi nestalo, abych s nim byt jednou nedrhnula. A kstz je hodne snehu, uz ho po nem tahnes. Ale jedina opravdu silena vec na tom kocaru je brzda!!!! To asi zapomeli odzkouset v praxi, kdyz ho vyrabeli. Jelikoz mame celkem 4 kocary (Hartan, Teutonii, Brirax a dvojkocar Easywalker), tak zde je brzda vskutku propadak!!!

niklo
30. bře 2018

@market1512 myslíš ručnú, pribrzďovaciu brzdu alebo tú druhú? Chcem ho hlavne kvoli ručnej brzde, ktorú nemá Gesslein F6. Chcela som Topline S, ale ten sa mi pravdepodobne nezmestí do auta, tak som sa rozhodovala medzi Gesslein F6 a Racer GT.

niklo
30. bře 2018

prosím, ešte mi poraďte 🙂. Mmentálne niekolko hodín rozmýšľam a pozerám na farbu kočárku. Vobec sa neviem rozhodnúť, príšerné 😀. Rozhodujem medzi belly button 765, 725 a 741. Najviac sa mi páči belly button, ale neviem, či nebude hneď špinavý. Tie ďalšie dve farby sú dosť tmavé, ale asi budú viac praktické. Nevyšisujú sa? Termín porodu mám v červenci, takže keď začne dieťa chodiť, tak bude pravdepodobne vo fusaku. Ale neviem, či by tomu světlému kočáru nevadilo blato z ulice, prípadne ošpliechania od okoloidúcich áut

sviva
30. bře 2018

@niklo nevím, jaké mají konkrétní modely Belly Burton materiály. My kupovali šedý bavlněný a opravdu hodně se sisoval. Dcera je březnová, a v létě byla šedá do hněda... pořád pěkná barva, ale jak se někde něco odklopilo, ten pruh děs. Ale zase na léto příjemný.

niklo
30. bře 2018

@sviva http://www.hartan.de/de/downloads/hartan-kinder... na strane 48 je vidieť materiál. Neviem, čo to je, ale ten typický hartanovský materiál to asi nebude. Predtým som na nete našla fotky belly button kočára https://www.mamikreisel.de/kinderwagen-und-bugg... predpokladám, že nejako takto vyzeral aj ten tvoj, že? To som si ale myslela, že bol hoooodne dlho používaný 😕