Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

ewinka64
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ewinka64
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
veff
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ewinka64
7. dub 2017

@veff sz

miskadovci
7. dub 2017

Ja uz jsem fakt nastvana, uz jsme meli kocar na reklamaci pred dvema roky kvuli te praskle tyci, co melo spousta z nas a ted ji mam prasklou znovu. Samozrejme po zaruce...

ewinka64
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ewinka64
7. dub 2017

@miskadovci mohu se zeptat jaká tyč ? jsem tu nová, děkuji

miskadovci
7. dub 2017

Tyc, ktera spojuje pravou a levou cast podvozku, kdyz zalistujes zpatky v diskuzi, urcite jsou tu i fotky. Tyka se to hlavne serie 2014

z_kopretinka
8. dub 2017

@miskadovci sakra :( jakto ze jim to praska. Ja mam take opravenou. Rok a pul pouzivani. Ted uz lezi v komore a ceka az jednou vyjede nekdy s druhym. Ale platit opravu se mi fakt pak nechce.

miskadovci
8. dub 2017

@z_kopretinka no sakra! Dnes jsme se byli zeptat, samozrejme po zaruce dava obchod ruce pryc. Dostali jsme pouze kontakt na dovozce. V pondeli budu volat. Hartana miluju, ale tohle me teda zklamalo!!!!

veff
9. dub 2017

To jsem taky kdysi něco četla, že to praskalo... :( I tak sme ho pořídili od paní, která ho kupovala v Německu a u nás to bylo úplně bez problému, a to jsme kočárek jó namáhali terénem... Jinak řekla bych, že lepší kočárek jsem v rukou ještě neměla.

radunkau
10. čer 2017

Ahoj holky,chtěla bych se zeptat,nevim jestli to tady uz bylo nebo ne...jde uplne sundat bouda na sportaku? Hutne ji potrebuji vyprat...😉 mam racer gt

skalicanka
11. čer 2017

Já jsem to sundat nedokázala, takže jsem prala v ruce i s tou konstrukcí.

veronika3112
6. črc 2017

Ahojky,znovu rozviřuju debatu okolo Hartanů 🙂.Jezdíte někdo s modelem Topline X 2017? Je kvalita stále skvělá?A kde jste ho popř. kupovali?Byli jste pro něj někdo v Německu nebo ho máte z německého e shopu? Díky za odpovědi,V.🙂

petra86zn
16. črc 2017

Ahoj, koho by zajímalo, založila jsem skupinu Hartan, viz odkaz
https://www.modrykonik.cz/group/7953/
😉

mutuli
7. srp 2017

Ahojte chcem sa spýtať či tu niekto riešil nový poťah. jedno leto mi ho strašne vyťahalo slnko a hlavne sa roztrhala lemovka. som z toho nestastna kedze sme ho mali v plane pouzivat aj pri druhom ale teda vyzera to skarede. Otazka teda znie zohnali ste od vyrobcu novy alebo ste si dali usit? dakujem

mutuli
7. srp 2017
ssandy
10. srp 2017

@mutuli Mám původní i nový. Chtěla jsem si ten starý nechat přešít, ale byla zima a nemohla jsem poslat boudu pryč. Nový jsem koupila v Německu a stál skoro 6 tis.☹. V ČR mi nabízeli, že mi ho dodají, ale jako náhradní díl s čekací dobou 3 měsíce! Kdybych na to měla čas, tak určitě volím variantu přešití.

olik77
22. srp 2017

Ahoj, zajimalo by me jak je kdo spokojeny s kocarkem Hartan Topline S? Je to nas favorit, ktery jsme si nasli na netu, jelikoz jsem na rizikovym a zatim nemuzu nikam cestovat, by me zajimalo, kde nejblize bych si mohla kocarek vyzkouset, kde ho maji skladem? Jsme z Trutnovska. Dekuji za rady.

skalicanka
22. srp 2017

Skvělé je to prehazovani rukojeti. Když svítí miminku do očí slunce, nebo když silně fouká vítr, stačí během dvou vteřin přehodit rukojeť a tím změnit směr jízdy. Parádní vychytavka, která mi bude u dalšího kočárku moc chybět. Nicméně jsem si vybrala raději jiný a tento prodávám. Přestože se velmi snadno sklada, je na mě pro davani do auta a ven moc těžký. A cestuji s ním hodně.

olik77
23. srp 2017

@skalicanka Moje podminka kocarku je, aby mel prave prehazovaci rukojet, vim ze je to velice prakticke a manzelovi se zase libi, ze se da prehodit predni naprava. Ja jsem drobnejsi postavy, hm takze tyha nic moc. Ja prave taky budu asi dost cestovat.

majkylove
23. srp 2017

Vidíte a nám topline s nevyhovoval právě kvůli té rukojeti,jako když je rukojeť přehozená u těch malých předních otáčecích koleček tak do nich člověk kope a ještě se s kočárkem blbě manipuluje.vymenili jsme ho za racer gt a spokojenost největší,korbu mám proti směru přehozenou taky hned,skládání super a my hodně jezdíme po túrách a co ten kočár už zvládl,no nevěřila bych.ale těžší je,to je fakt,ale pravé zas stabilní

olik77
23. srp 2017

@majkylove dekuji za uzitecne informace, asi bych vice používala nápravu s velkyma kolama

ptjj
1. zář 2017

Ahoj, už jsem tu dlouho nebyla, jsem jsem tu chtěla zmínit, že mám na prodej svůj tmavohnědý Hartan Racer GT s doplňky, kdyby měl někdo zájem. Vše je popsáno v mém inzerátu: https://www.modrykonik.cz/market/kocarky/8p9dix... Mějte se a krásné ježdění s Hartany 😉

fajas80
29. zář 2017

Holky,prosím jaký nnánožník používáte? Originální nebo máte jiný? Četla jsem kdesi, že ten originální není nic extra.Díky!

petra86zn
30. zář 2017

Ahoj, neprodá tu některá adaptéry na maxi cosi pro nový typ Hartanu?

suri97
4. říj 2017

Ahoj sháním hlubokou korbu na kočárek Hartan v neutrálních barvách. S novým uchycením od roku 2014. S matrací a nánožníkem. Mám sportovní kočárek model z roku 2015. Jen v hezkém a neponičeném stavu, cenu nabídněte.

majkylove
7. říj 2017

Holky existuje stupátko k hartanu?nic mi to nechce najit

makima
7. říj 2017

@majkylove My máme Lascal Buggy maxi a v pohodě 🙂

moniquue
9. říj 2017

@fajas80 Mám originál a neřekla bych vyloženě nic moc ale je to jen pevnější látka u hluboké korbičky jsme využívala hodně ale na sporták to bylo horší jelikož syn už byl větší a ještě s fusakem sem měla problém nánožník zapnout :/ ale s jiným zkušenost nemám...letos už na zimu nevyužiju ...