Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

alemari
19. bře 2012

@mochenkaa hohoooo, to je Macek! To by vám vyhovoval Mutsy! Ten ma přídavný ooobrovský košík🙂 613 tu je vyfocený, krásný. Ten fialový je ale holčičí, ne? A na něm ty chlupy vidět budou ☹

mochenkaa
20. bře 2012

@alemari kocourovi by Mutsy možná vyhovoval, ale já mám 150 cm 😀 a nebyla jsem přes něj ani vidět 😀
Ta fialová je holčičí jen na fotce, ve vzorníku je hodně tmavá takže by mohla být i pro kluka, právě nevím co je horší, jestli světlá látka a furt ji čistit, nebo tmavá a furt ji odchlupovat 🙂

alemari
20. bře 2012

@mochenkaa Jo, Mutsy je vysoký, mě byl akorát, ale synové ho nemohli zvládnout, ta teleskopická rukojet se dětem špatně ovládá.
Tmavý budes i čistit i odchlupovat, to je jedno. Světlý aspon nevybledne-můj názor. 😉
Kde ve Zlíně maji Hartany? Já viděla jen Jané a Brio.

alemari
20. bře 2012

@mochenkaa jakou ti nabídli cenu? Kdy budeš objednávat? Mimi čekáš v červnu tak to je už tak akorát, ne?

mochenkaa
20. bře 2012

@alemari chtěla jsem dnes nebo zítra, ale počítali jsme s přispěním M rodičů (slíbili to) a ví, že to potřebujeme objednat teď a prý nám možná někdy něco dovezou. Takže teď vůbec nevím co udělat 😒

alemari
20. bře 2012

@mochenkaa No,to je špatné. Záloha se plati u vás kolik? Já dávala 5000,00. Ono to trvá docela dlouho jak jsem tu četla. Já jsem objednala minuly týden, mimi bude v červenci, tak to bude i s 😖 rezervou.
Tak ted budes muset bud nechat zálohu a pak doufat že vám něco přidají nebo začít shánět, máš na to 12 tydnu 😉 , a nebo nějakou jinou levnou variantu kočárku?

mochenkaa
20. bře 2012

@alemari já zatím zálohu nezjišťovala, ale myslím, že bude podobná. Právě nevím jestli do toho nového kočárku jít. Jiný levnější se nám nelíbil nebo mi byl velký/těžký. No, dnes to musíme vyřešit. Večer se ozvu s verdiktem 😉

alemari
20. bře 2012

@mochenkaa koukni na Bazos, je tam VIP použity ale hezky.

mochenkaa
20. bře 2012

@alemari já se právě VIP bojím, nikde jsem ho neviděla naživo 🙂

mmacko
20. bře 2012

@mochenkaa sestra mala VIP, je to super kocik, spratny po zlozeni, siroka otocna sedacka, co je rarita, super odpruzeny...odporucam 😉

adulik23
20. bře 2012

@mochenkaa ja predavam sedy VIP. kukni moj bazar. 😉

alemari
20. bře 2012

@alemari Já jsem VIP zavrhla jen díky tételeskopické rukojeti, jinak se mu líbí.

elana
20. bře 2012

@alemari tak my jsme se včera rozloučili s korbičkou 😅 , to už bylo fakt trápení zvířátek (velkého i malého). Ale jelikož jsem blbec neobjednala ke sporťáku loni nánožník, na podzim a v zimě se na to vyflákla (nadšena tím, že ho mám v korbě ještě pořád), tak samozřejmě už nám neudělají tu 723 z loňské kolekce 😝 Naštěstí podle vzorníku se shoduje s letošní 627, akorát má trochu jiný vzor polstrování zad sporťáku, ale to tělo zvenka, takže i nánožník, je barvou i kvalitou stejný. Tak teď už jen čekat, kdy dorazí (a zatím ho mám v X-lander sporťáku, který koupila tchýně na chalupu).

jinak k tématu, VIP se mi nelíbí, přijde mi takový nevyvážený na oko...veliká rukojeť, nízký podvozek...divný pro mě. A taky jsem okukovala v obchodě tu bílou konstrukci (měli tam Racer GT). A moje líná duše okamžitě usoudila, že do toho bych taky nešla, bo na tom bude vidět každá kapka z louže.

ptjj
20. bře 2012

@mochenkaa válečkem to odchlupíš za minutku, Gábi

alemari
20. bře 2012

@elana aaa, takže uz jste velcí! To je velký den! Ten nánožník je potreba, jinak jedině fusak. To ti přijde az někdy v létě, ne? 😉
Já jsem z té bílé konstrukce měla taky strach, ale kočárek co jsem si vybrala jí měl....řešila jsem to, konzultovala a naáhodně jsem ve měste potkala maminku co má modrý sOliver s bílou konstrukci. Chválila to, u starších děti měla klasiku stříbrnou. Ted kdyz někde skrábne, tak vezme bílý lak na nehty a je po závadě! A špína, ta je stejna jako u jiných , to u těch černých konstrukcí to špinavé vypada podle mě jako poskrabané. Stejne se to musí umývat at je to jakékoli. 😉
A ten VIP, těžko říct, máš pravdu že je neobvyklý, ta teleskopicka rukojet je pro mě nepohodlná, ale kočárek funkčnosti asi super. Hodně si ho maminky v recenzích chválí.

elana
20. bře 2012

@alemari nestraš, že v létě 😀 , no tak kdyby, tak blbý, ale v čem jezdit máme, jinak samozřejmě doufám, že se nebudou flákat a když vyrobili kočár za 6t, tak nánožník snad stihnou dřív 😝 Ale kdoví, zas to není takový kšeft, žejo. Tak do podzimu, než ho opravdu budem potřebovat, se snad dočkáme🙂

no vidíš, to mě nenapadlo s tím lakem na nehty, dobrý 😅

alemari
20. bře 2012

@elana kdyz jsem kupovala prvni kočárek tak byla docela novinka stříbrná konstrukce, jestli si vzpomeneš tak byly kocarky z modrou trubkovozu konstrukci, já si koupila se stříbrnou, všichni mi říkali že to bude poskrabané, špinavé atd. A navíc, jedny z prvních nafukovacích kol, další odrazování ode všech! A nakonec chválil kdo viděl 😎
S tím nánožníkem, tos docela podcenila! 😀 Škoda že to máš daleko do Valmezu, tam ten modrý maji na prodejně, třeba by ti ho prodali! A prodlužovací dil máš? To by ti stačilo jen malého do deky s prodloužením a třeba fusak. Já to objednala všechno najednou. Kdy to dojde by mě taky zajímalo! Tobě za 6 tydnů?
Jo, a či X lander?

elana
20. bře 2012

@alemari no podcenila, trubka jsem 😀 kdepak prodlužovací díl, ten jsem si taky nechávala "na potom", jestli bude potřeba. Jo, kočár mi došel za 6 týdnů, nestačila jsem se divit, objednávala jsem na konci února a v půlce dubna byl tu 😲 Tak snad mají ty nánožníky nějak našitý bokem a nedělají každý zvlášť...tajně doufám, že ty nejprofláklejší barvy (což tmavomodrá asi je) mají trošku rezervy na skladech. Ale uvidím, pak napíšu.

alemari
20. bře 2012

@elana ooó, tak to i mě že by došel dřív? Mám to vypočítané že v půlce června bude doma a termín mám od 14 července do 1 srpna 😵
Já myslím že by tě to loni i vyšlo levněji kdybys to vzala všechno najednou, ne? Ale ta modrá, to je stálice, ta bude 😀 .
No ale co ten Xlander! To je rozdíl, co? 😅

mochenkaa
20. bře 2012

@adulik23 díky, mrknu.
@ptjj to jo, ale když bude parkovat v bytě tak se nedoplatím za odkočkovací válečky 😀 😀
@alemari tak jak jsem slíbila tak hlásím, že zatím stejně nic nevím 😀 Napočítali nám ten Racer GT s hl. korbičkou na 17 700,- tak uvidíme

alemari
20. bře 2012

@mochenkaa hm, tak co to objednat a zaplatit z porodného ? Ani nevím kolik to ted je? Já myslela s tím "bazošem"že lepší starší kočárek kvalitní nez nový polský křáp 😖

alemari
20. bře 2012

@mochenkaa jo a ta cena, ta je slušná, ještě jde ušetřit-vzít jen ten sporták a koupit univerzální tašku za 900kc. 😉

mochenkaa
20. bře 2012

@alemari a kde bych vzala porodné? 😕 😀

ptjj
20. bře 2012

@alemari na porodné dneska jen tak někdo nedosáhne 😀

alemari
20. bře 2012

@ptjj To je nějak limitované?

ptjj
20. bře 2012

@alemari no jasne, prijmem, tusim, ze prijem rodiny musi byt max 2,4 nasobek zivotniho minima, abys ho dostala

alemari
20. bře 2012

@ptjj aha,je vidět že se orientuju v úplně jiných oborech 😀 Ještě že tu na to téma došlo, to by byl trapas v porodnici kdybych se dožadovala formuláře! 😅

ptjj
20. bře 2012

@alemari 🙂 no jo, stane se, ono se to dost casto meni

alemari
20. bře 2012

@ptjj v mem případě to ani moc často být nemusí! Už máš kočárek doma?