Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

alemari
8. říj 2012

@ptjj Já si myslím, že to bude právě naopak vypadat dobře 😉 , proč mít kočárek jako každý jiný 😉.
Malá měla v šesti týdnech 59 cm...za týden jdeme na 2,5 měsíční tak uvidíme 😉 . Kolik má malý?

ptjj
8. říj 2012

@alemari taky v šesti týdnech 59 🙂, ve třech měsících ho pak doktorka změřila 61, ale já jsem ho měřila doma a myslím si, že měl 64

suzan1111
8. říj 2012

@jika10 ku kociariku je dana farba konstrukcie ale da sa vybrat vanicka lubovolna..ja som chcela bielu konstrukciu,ale vanicku som si zvolila inu..takze sportak mame iny a vanicku inu 😉

jika10
8. říj 2012

Tak me se z nove kolekce libi 510 a 533. Oranzovou konstrukci ja brat urco nebudu, jsem konzerva a nerada vycnivam z davu, takze bud standard nebo bila nebo cerna 😅

alemari
8. říj 2012

@jika10 😀 to já konzerva nejsem 😀 krásné obě, 510i533, jen ta bílá lemovka, ta by mě zničila 😀

mochenkaa
8. říj 2012

@alemari mimochodem, nebylas to ty, kdo mě odrazoval od bílé lemovky? Jestli jo, tak až zas budu něco vymýšlet, tak mi řekni, že jsi zasloužilá matka a já totální blbec, jo? 😀 Budeme s mamkou pitvat stříšku a našívat tam jeden zip aby šla stříška vyprat. Ta lemovka je totiž jako neskutečné prase 😠 Takže s tebou jdu kočárkovat až po vyprání, jo? 😀

mochenkaa
8. říj 2012

Ta oranžová konstrukce se mi moc líbí. Z nových barev bych brala 504, 516, no a jinak se mi kolekce 2012 líbila víc. I když nejvíc barev bych si vybrala v kolekci 2011 😀
Naše GTčko je vlastně barva 535, akorát místo proužků má puntíky

vacek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
elana
8. říj 2012

@alemari kde máte k vidění ty barvy konstrukce? Koukám na ofiko hartanových stránkách a našla jsem jen sporťáky, už ani vaničky a ty konstrukce už vůbec ne 😝 a jsem zvědavá 😉

alemari
8. říj 2012

@elana no na Hartanových německých! www.hartan.de v produktech 😎 když klikneš na sporták tak vyskočí všechno od oné barvy, korba, taška, prostě vše 😉

alemari
8. říj 2012

@mochenkaa jak bych to řekla, abych neřekla , já jsem Ti to říkala 😀 😅 😀 .... už si asi dovedeš představit jak bude ta lemovka vypadat na tom sportáku mezi nožkama 😎 i když, to prostě sundáš a vypereš...pohoda 😎.
Takže se ti líbí jen ty s oranžovou konstrukcí? Já bych brala fakt 523, hezká kombinace, myslím že bude i prakktická 😉 . Kočárkovat půjdem tak i tak, já kočár ještě neprala, jen ten vnitřek, proč už sis asi přečetla o stránku dozadu... 😀 😀 😀 😀 😀

alemari
8. říj 2012

@vacek hmmm, určitě krásný 😉

mochenkaa
8. říj 2012

@alemari 😀 😀 😀 jo, mělas pravdu 😅 Jenže to asi budu prát denně nebo nevím. Ta stříška je jako to čuně a to stíhám zašpinit sama, co bude až bude špinit Davča mám obavu jen přemýšlet 😖 😀
Jo, letos bych šla do 504, ale M se oranžová konstrukce nelíbí, prý bílá je hezčí. No co, mám kočár za 20 000,- a stejně nejradši nosím Manducu 😀 😀
Jo, to jsem si četla 😀 Nemáš se chvástat 😀 😉 s malým dítětem a luxusním kočárkem 😀
S tím kočárkováním jak budeš chtít. My jsme s Davčou ve Zlíně často a nebo, když máš véélké auto bys pro nás mohla přijet 😎

alemari
8. říj 2012

@mochenkaa no mi neříkej, že se ti ta 523 nelíbí 😲 krásná kombinace 😉 , ten bude i praktický 😉. Ten bych ti schválila 😀 my manduku nemáme, kočárek zatím stačí, jsem zvědavá, kdy vytáhneme sporták, i když @alena vozila malého až do března 😉 a to je červnový, naše je až srpnová 🙂.
Já mám bílou lemovku jen na stříšce, na korbě i sportáku. Zatím je bílá...

mochenkaa
8. říj 2012

@alemari jo, ta je moc hezká. Asi kdybych vybírala znova loňské barvy, tak jdu po té tmavě fialové (měla jsme v užším výběru) nebo po černé s puntíkama.
Já netuším, jak dáme do korbičky Davíse i s fusakem. Ale vaše malá je větší, ne? Kolik měří? My máme sice červencátko, ale teď má 60cm a 5,5kg 🙂
Jak to děláš, že máš bílou lemovku? 😕 😕

elana
8. říj 2012

@alemari no tam právě koukám...ale prostě barvy konstrukce nevidím 😒 a nemůžu najít ani barvy vaniček, jen "dessins" těch sporťákových sedaček.

no, to mě zaujalo, že už s Ptjj plánujete pomalu ale jistě přesun do sporťáku. Ale tak já měla fakt ležáka, žádný obracení a prostocviky, prostě jsem uložila, zavřel víka a dvě hodiny v kočáru spal, to se pak korbičkovalo snadno.

alemari
8. říj 2012

@mochenkaa mám bílý pruh látky ve stříšce 😉 ale je čistý 😉 . Ty bys šla do černé? 😲 Měla v šesti týdnech 59, ted nevím 😉

alemari
8. říj 2012

@elana dej zubeher racer gt, pravý roh, pak klikni na kočárek a uvidíš celé příslušenství 😉

mochenkaa
8. říj 2012

@alemari no, šla. Jsem fakt hrozné prase a jestli bude po mně... 😅 😠
A su blboň, Davís je pochopitelně červňátko 😀

alemari
8. říj 2012

@mochenkaa já vím že je červnátko, jako já 😀 ale přece tě nebudu opravovat 😝. Já jsem s tou mojí barvou fakt spokojená, kdyby to byl kluk, šla bych do té tmavě modré z bílou , to jo, ten tu jezdí , uauuu! Já tu černou, no prostě mám blok ☹

mochenkaa
8. říj 2012

@alemari mě se taky černá nelíbí, ale pro čuníky 😔 každopádně ta fialová by byla asi lepší řešení

alemari
8. říj 2012

@mochenkaa to by asi byla 😉 jen by ti pan bledla, to si nevybereš 😉

alemari
8. říj 2012

@elana už to máš?

mochenkaa
8. říj 2012

@alemari to je fakt

elana
8. říj 2012

@alemari mám, díky 😵 Ale jo, tak ta oranžová se k těm vybraným prostě hodí, je to hezký. Ale však mě taky znáš, konzerva jsem, takže já hezky stříbrnou konstrukci, tmavomodrou látku, polstrování sporťáku alá hartanský kapesník (jak to tu tehdy někdo nazval) a jsem spokojená 😅

alemari
8. říj 2012

@elana kapesník je obávám se taky můj výraz 😀 a dej na těch stránkách Lite XL, no to je jako co? 😲 jsou tak ui celé limetové, modré....vidíš to?

alemari
8. říj 2012

@mochenkaa no koukáš na ty Lite Xl? 😲 😲 😲 co to jako je? Oni mají jiné čísla!

mochenkaa
8. říj 2012

@alemari náhodou, mě se ty barevné líbí 😀 akorát to nevypadá tak luxusně nebo jak to říct

elana
8. říj 2012

@alemari no, tak abys začala mužíčka přemlouvat na další dítě ne? přece jim tam tu limetku, oranžádu, tyrkys...nenecháš 😀

alemari
8. říj 2012

@mochenkaa no mě se taky líbí, ale jsou jen u toho Lite XL, vidíme obě to samé? 😀