Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

xovicka
12. led 2013

@vlnka81 Koupila nakonec totéž, co mám já, tedy Topline S. Nemohla si moc vybírat, neboť dítko čeká za měsíc. Takže na objednání čas nebyl a ani na prodejnách toho moc neměli. Nicméně já ji na to upozorňovala, ale měla pořád čas... Prostě zajela do Kolína (asi jediná prodejna, kde něco bylo) a vzala, co vypadalo nejpoužitelněji. Vím jen, že má nějaký šedý a brala k němu tu velkou korbičku a ta velká neotáčecí kola. Já teď na nové dítko ke svému hartanu přiobjednávala ještě sluneční clonu a rukávník (emitex se nějak neosvědčil).

mochenkaa
12. led 2013

@vlnka81 šedou nebo černou bych brala hned. Bohužel hnědou neužiju

sussie259
12. led 2013

@xovicka ta slnecna clona je super vec mam tiez 🙂

sussie259
12. led 2013

@vlnka81 super za navod,, tiez som rozmyslala ako tam napojim nanoznik 🙂

sussie259
12. led 2013

ajojky kocky.. mala bude mat za 2 tyzdne rok a pouzivam hartan racer GT denne a denne ho skladam/ rozkladam do auta a stale je taky super 😀 a boli sme cez sviatky na lyzovacke a zvladol aj ten hnusny technicky sneh co bol pod lanovkou a nezabaral sa 🙂 takze keby som druhykrat mala kupovat kocik zase idem do hartanu 🙂 mala je v sportaku a nikde inde sa mi nevyspi 🙂

xovicka
12. led 2013

@vlnka81 Docela jsi mne zmátla. Jsem si celkem jistá, že nánožník od začátku připínám tamtéž, co ty. Tedy po bocích stříšky. Jen při použití nánožníku navíc ještě oddělávám madlo, aby tam nezavazelo. Myslím, že to tak dělají všichni. Se sporťákem teprve začínáš, takže problém s místem mít nebudeš, nicméně uvidíš, že jakmile dítě vyroste a dáš ho do úplného sedu, tak už tam nánožník prostě nepřipevníš. Pokud si nebudeš chtít přiškrtit dítě. Obzvláště pokud navíc budeš chtít mít v kočáře i fusak. Každopádně, nechci dávat marné naděje, ale před týdnem jsem dělala generální údržbu kočáru, včetně praní a nejsem si jistá (bohužel kočár uvidím až zítra večer) jestli nejsou nějaké cvočky i přímo na sedačce po bocích. Tam někde na té kovové tyčce, jak je kolem ní obtočená ta látka. Jestli by ten nánožník nešel chytit i tam... Kdyžtak na to mrkněte, nebo mrknu zítra já. Asi to bude blbost, ale kdyby náhodou, bylo by to super.

ptjj
12. led 2013

ahoj, tak já jen hlásím, že malému je 6 měsíců a 3 týdny a bude muset už do sporťáku, mám ho vypraný a příští týden bude premiéra 🙂

vlnka81
12. led 2013

@alemari ja som hroznaaa! prepac! na bakanicky sme nic nevymysleli len smrtonosny pohlad pre panov psickarov. predvcerom som zazrela aj na chalana co mal dva velke buldogy co prave se*kali na chodnik. nuz ale nic nepomohlo. radsej som pridala do kroku aby ma jeden z nich nekusol do zadku 😀
stale ked pridem z prechadzky a citim hovinko tak pred domom zoberiem nejaku vetvicku a odhovinkujem to takto, pripadne papierovymi utierkami. a ak je to fakt zle tak ho necham stat na chodbe a ked pride mm tak zoberie flasu s vodou, poradnu kefu a ide pred dom ocistit (ten moj mm je poklad)
uz dva dni mame sportak, juchuchuuu, a doma som si nechala korbicku kt pouzivam ako kolisku na uspanie poobede. takze sportak nechavam dole na chodbe, takze je to OK 🙂 kym teda to hovinko nebude prilis viditelne a hlavne cititelne 😀

vlnka81
12. led 2013

@xovicka v kvetnu na str 32 si suhlasila s popelkou ze sa ten nanoznik zapina nasledovne "...jediný cvoky do kterých by to připadalo v úvahu - na boku, že se musí odepnout jakoby ten potah co je na korbičce a místo toho tam zapnout nánožník," ale odvtedy uz si mozno prisla aj na ten system tych umelohmotnych cvokov ktore su na klbe ktorym sa otaca strecha kociara. ja mam VIP, ak mas iny typ kociara tak to mozno bude trosku ine. a stym ze sa v sede bejbino do nanoznika nevmesti - v tom mas asi pravdu, uz som to totiz pocula skor ☹
tak daj vediet ako dopadlo patranie po novych cvokoch 😀

alemari
12. led 2013

@vlnka81 ahoj, já si beru domů kočárek každý den, vozím ho po domě, malou v něm, je spokojená. Kola vycvaknu v předsíni, je to otázka pár vteřin, ve kbelíku je umyju a hotovo😉. Už jsi je zkoušela vycvaknout? Je to fakt chvilinka, krásně by jsi je umyla😉. Mě ti pejskaři taky vytáčejí, ovšem víc když do toho šlápnou kluci a já v předsíni pśtrám po příčině smradu😀. Zatím jezdíme v hlubokém, malá je sice hodně dlouhá, ale ještě má na sporťák čas😉.

miracle
12. led 2013

@sjuzocka
Ja som sa snazila zohnat skejtik na Vip, ale nakoniec som to nechala tak, lebo ma dost nizko rucku a neviem si predstavit, ako by sa tam Jednotka napchala a svoju chodzu s takym kociarom si fakt neviem predstavit. O.i. mi skejtik skaredo niekto vyfukol, takze mi nezostavalo nic ine, len zurit a chodit napeso

vlnka81
12. led 2013

@alemari aj ja som si bravala kociar domov pretoze to bol jediny sposob ako ho uspat cez den 😀 len teraz sa mi tam uz nevmesti obleceny. kola som nevycvakavala lebo mam dost problemy s prstami a klbami a nejako to nezvladaju. ledva vladzem aretovat. to musim zabrat oboma rukami 😀 ja som taky kripel 😀 ale ak bude smrad vychadzat z pod toho blatnika tak nainstruujem mm ako to urobit.
juj tvoja malinka tiez uz asi poriadne rastie. co mate noveho? a co chlapci? ako to zvladaju? experti malinki 🙂

xovicka
13. led 2013

@vlnka81 Jé, tak to bude asi chyba v porozumění, ano na tu zmiňovanou stranu jsem se včera schválně dívala, co jsme tam napovídali. Jsem přesvědčená, že obě myslíme tytéž cvočky a určitě je myslela i popelka. Máš prostě tu boudičku, ty říkáš stříšku, popelka tomu říká korbičku. Na boku, jak ty říkáš na kloubu jsou cvočky. Nevím, zda i u novějších modelů, ale u toho mého do těch cvočků byla zapnuta ta látka, která jde přes stříšku. Do toho se nacvakne nánožník. A pokud chce být člověk extra pečlivý, tak jelikož nánožník má cvoky z rubu i lícu, dá se ještě přes to nacvaknout i ta látka stříšky. Nicméně opravdu mi vrtá hlavou, jak jsi tomu porozuměla ty, a kde jsi podle těch příspěvků ze strany 32 ty cvočky hledala. Jestli chceš, tak to nafoť, ať pro příště až zas budu chtít radit, tak zpřesním své vyjadřování. 🙂

alemari
13. led 2013

@vlnka81 malá ještě vleze, má kočárek ráda, ale taky zítra doju koupit impregnaci abych nastříkala sporťák kdyby náhodou😉. Ten tvůj VIP sporťák koukám je jiný než ten můj! Jak se ti jezdí? To je blbý když tě prstíky neposlouchají☹.

vlnka81
13. led 2013

@alemari a cim je iny tvoj vip od mojho?

alemari
14. led 2013

@vlnka81 no že já nemám VIP 😀 ale GT. . Né, že ten sporťák má jiný tvar😉, a souhlasím, prodloužení je super, pro děti narozené v zimě by stačil sporťák, prodloužení a pořádný fusak, co myslíš? 😉.

vlnka81
14. led 2013

@alemari 😀 😀 😀 to suhlasim, GT je ina kara mercedesova 🙂 my mame take VIP volvino 😉 to predlzenie je super, uz mi ho dve kamosky okukavali "vsak to nie je tvoja hlboka korbicka" 😀 ma tam kopec priestoru, moze sa cely natiahnut a este aj rozhadzovat rukami nohami 😀 ale kedze ja som velky teplomil tak by som asi pre malilinke bejbino odporucila skor korbicku v ktorej je predsa len lepsie kryty zo stran pred vetrom - je mensia a male babatka to maju radsej. a korbicka je vyssie polozena takze si blizsie k babatku . a okrem toho ta korbicak vyzera uplne super , normalne mi je za nou trosku smutno. hehehe. ja so pipi. ale kazdopadne ak je nizsi rozpocet na kociar tak sportak + predlzenie + super teply fusak urcite staci aj pre male bejbino. radsej takto ako nejaka lacna trojkombinacia ktora je neprakticka a este sa potom aj rozhega (som zvedava ci vies co to slovo znamena 😀 ). vy ste kupili ten super teply fusak kt si mi odporucila? ako si snim spokojna? mys me nakoniec kupili obycajny Fusak Lodger pretoze aj tak v belgicku je v zime okolo 10 stupnov, vcera vynimocne bolo pod nulou ale taketo pocasicko je tu len par dni. tak v tom muckinovi by sa nam vasik asi uvaril 😀

alemari
14. led 2013

@vlnka81 ano, pokud není vysoký rozpočet fusak a priloužení do sportáku stačí😉, ale máš pravdu zme korba je výš a pro miminko je to přizozenější😉.
Jo fusak!!! No máme medvěda! Fialového, někde jsem ho tu i fotila😉. Ty by jsi s ním vypadala u vás jako před výpravou na Klondajk😀. Ale aspoň bys ukázala kolegyním s Bugaboo že ti tam vleze nejenom dítě ale i fusak 😀 😀 😀 .

vlnka81
14. led 2013

@alemari 😀 😀 😀 😀 😀 ja som ten fusak uz uz mala kupeny. strasne sa mi pacil, je fakt krasny a aj teplulinky. Ale moje bejbino sa v jednom kuse poti - asi bude po tatinkovi, kt miluje zimu. a ja si musim zvykat zacat ho menej obliekat 😀 do toho fusaku by snad siel len s plienkou 😀 😀

alemari
14. led 2013

@vlnka81 ted je venku -5 a malá spí venku ve fusaku a na sobě má punčošky a kabátek 😀 , nepotí se protože je ten fusak právě tak udělaný aby se dítě nezpotilo 😉 . To třeba kamarádka v Emitexu má dítě bud zmrzlý nabo spocený 😒 .

mata.g
17. led 2013

@margarita ahojky, a s internetovym obchodom mas ake skusenosti? Vsetko prebehlo v poriadku? Ako budete v pripade poruchy reklamovat? mata

vlnka81
17. led 2013

@alemari nuz momentalne mame uz druhy den v bruseli -7 stupnov, brrr, zisiel by sa nam te fusak mucki jednoznacne - a to aj mne nielen malemu 😀 ked sme boli na strbskom plese tak bolo sice -10 stupnov ale nadherne svietilo slniecko a tak nam bolo vsetkym teplucko. to slnko mi fakt chyba, bez neho je pocit chladu o 300% silnjesi.

margarita
17. led 2013

@mata.g
obchod bol v pohode, kupovali sme to cez ten babyonlineshop.de
dorucil to kurier az mne do vytahu 😀
reklamovat sme ho nepotrebovali, takze neviem 😎

ebbinka
17. led 2013

Ahoj, chystám se kupovat Hartan Racer gt a chtěla bych se zeptat těch, co uz kočárek mají, jestli se korbicce da pridelat slunecnik nebo jestli jde jen na sportovní sedacku. Mimco čekám červnu, tak bysme ho přes léto asi dost využili 🙂

santron
17. led 2013

ahoj holky, tak se vám jdu pochlubit s kočárkem..už ho používám skoro 3 měsíce a jsem maximálně spokojená. Akorát jsem potkala ve městě slečnu, která má úplně stejnou barevnou kombinaci ...vrrrrrrrr 😀
jezdíme každý den i po lese a včera se ten sníh trochu lepil🙂)

santron
17. led 2013
lubiduch
17. led 2013

@ebbinka ahoj, ja mám racer gt, ale bez slnecniku. Bábätko sa mi narodilo v lete a riešila som to tak, že som na vanicku dala plienku bavlnenu tenucku. Sem tam lietala, ale kúpila som take tazitka na obrus, pripla som ich na roku plienky a potom už neutekala 🙂
Bolo to fain aj ked trochu fukalo, tiež ked bolo veľmi horúco plienku som namocila vo vode 🙂 a osvedčilo sa mi to aj proti hmyzu....
Slnecnik budem riešiť asi až na sportak

ebbinka
17. led 2013

@lubiduch Ta plenka mě taky napadla jako možný řešení. Ale ten slunecnik se mi moc líbí 🙂 Chci si radši koupit rovnou i tyhle doplňky jako prodlužovací díl, nanoznik a tak, aby mi mezitím nezměnili barvu 🙂 Moskytiera proti hmyzu je asi až na sportak, že? To by byla asi taky šikovná vec.

ebbinka
17. led 2013

@santron Krásný kočárek, můžu se zeptat co je to za barevnou kombinaci, číslo? 🙂

elana
18. led 2013

@ebbinka
@lubiduch holky, nevím jaké budou Vaše děti, ale to moje by na sporťáku slunečník nenechalo ani vteřinu, myslím, že to jsou vyhozené peníze. Pro to malinké miminko jsem to taky řešila plenkou případně přehozením rukojeti (prcek je červnový a mám Topline S) a rok na to (tj. letošní léto co bylo) už to fakt nebylo potřeba, dítě v kočárku sedí, do očí mu tudíž stejně nesvítí, to musí být jó blbý úhel, je stejně celé namazané a na hlavě má čepičku. Samozřejmě je to každého věc, ale za mě zbytečnost.

Ebbi, moskytiera naopak-jedině na vaničku...novorozenec a dítě co jen leží je jediné dítě, co pod ní dobrovolně vydrží.