Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

maximka33
31. srp 2013

@alemari a netušíš, z jakého je roku? te´d už korbu nechci, ale tuto musím prodat ☹(( paní si ji nechce vzít zpět..

alemari
31. srp 2013

@maximka33 jejda to nevím, ale vím že když jsi scháněla tak jsem ti právě psala že určo potřebuješ se dvěma čudly☹ taky jsem měla možnost koupit starší, ale neseděla by mi na GR😉

m_d
31. srp 2013

@maximka33 bude to rok 2008, možná 2009

maximka33
31. srp 2013

@m_d a nevíš, na jaké typy hartanu tahle korba funguje? paní psala topline x, ještě nějaký?

m_d
31. srp 2013

@maximka33 já bych řekla že na všechny, ale na podvozky z toho roku...ale fakt netuším...zrovna koukám na bazary a vždycky to vidím jen na VIP

m_d
31. srp 2013

@maximka33 http://deti.bazos.cz/inzerat/25803920/Kocarek-H... tady to sedí...takže může být i na jiné typy než VIP ale musí to být asi stejný rok výroby...

maximka33
31. srp 2013

@m_d díky moc!!!

vavrenka
3. zář 2013

@javyb ahoj, pozerala som, ze si do soft tasky davala kombinezku a zavinovacku od emitexu. bola to ta zimna zavinovacka? a ako hruby overalik? maly sa ma narodit v novembri a zvazujem, co do softky. viem, ze lodger fusak sa tam zmesti, ale nechcem investovat tolko do fusaku.. dik za odpoved

teegreen
4. zář 2013

@vavrenka
Len Lodger využiješ oveľa dlhšie tú zavinku máš len do 1/2 roka, tá investícia sa ti oplatí, je super 😉

vavrenka
4. zář 2013

@teegreen ja viem, len ja mam doma dva fusaky - len sa mi nezmestia do vloznej tasky. a este z tej vloznej sa da potom urobit fusak, tak s ami zda byt luxus a zbyytocne kupovat dalsi fusak, preto uvazujem takto. a na lodgeri sa mi nepaci, ze spodna cast nie je umyvatelna. viem, ako mi mala spinila haratanovsky fusak, ked zacala chodit. takze lodger by som tiez asi nevyuzila, ked maly podrastie a zacne chodit - to bude prave na zimu...ak by som zvazovala este jeden fusak (4. v poradi 😀 ), tak skor emitex deluxe 3v1, ten je o polovicu lacnejsi a vyhrevny a splna moje poziadavky pouuzitelnosti aj pre chodiace dietatko.

javyb
4. zář 2013

@vavrenka jj, je to zimní emitex, používala jsem to asi do 4m a potom tenhle https://www.modrykonik.cz/bazar/kocarky/c9e3/ch... - krásně se tam vešel a je dost teplej🙂 Ona sama o sobě je dost teplá i ta taška, takže podle mě není nutný kupovat nějakej hodně teplej fusak... Pokud byly holky v tom fusaku, tak jsem oblíkala jen body s dl.rukávem a flis.mikinu a punčošky s tepláčkama a fakt to stačilo i v mínus 🙂

vavrenka
4. zář 2013

@javyb ten fusacik vyzera super, aj ta cena 😉 , a da sa stiahnut okolo hlavicky?len to postovne sa slovensko.. normalne by som ho hned brala a mam pokoj, i ked fusakov mam cely kopec, ale nezmestia sa do tej tasky. ten fusacik je bielej farby?
takze do 4m si pouzivala do vloznej tasky zimnu emitex zavinovacku - a babo si davala do zimneho overalu este? a potom tento fusak od 4m a len tensie oblecko? pre novorodenca sa ten fusak nehodi?

javyb
4. zář 2013

@vavrenka stáhnout se dá, barva je taková šedá s bílou, hodí se i pro miminko, já jsem to měla až později, tak proto - je leší než ten emitex - u toho nezabalíš u většího mimina pořádně ručičky, u tohodle zakryješ až pod bradu - napadá mě, naši jedou zítra na Slovensko - budou v nízkých tatrách a potom od soboty v detve

javyb
4. zář 2013

@vavrenka tak bych je mohla poprosit ať to pošlou se Slovenska. kdybys chtěla

vavrenka
4. zář 2013

@javyb jej, to by sa mi hodilo.. zobrala by som ho, a mam to vyriesene. aj farba sa mi hodi 😉 , ostatne, si pisne do IP, ok?

javyb
4. zář 2013
martasek84
4. zář 2013

v pátek si jdeme po 10 týdnech od objednání vyzvednout Hartánka 🙂

maximka33
4. zář 2013

holky, jak dlouho jste měly miminka ve vložné tašce?

anika142
4. zář 2013

@martasek84 ahoj, super, ja cakam uz 13ty tyzden a zatial nic,

vavrenka
4. zář 2013

kocky, este idem s dalsimi otazkami
ako je to s tymi adaptermi? budeme mat autosedacku romer baby safe plusII. a uz som z toho zamtena. budem potrebovat hartanovske adaptery a este nejaky romerovsky protikus, ci ako?
a dalsia otazka - citala osm, ze viacere si impregnujete potah kocika. cim?
dakujem

teegreen
4. zář 2013

@vavrenka
Existujú návleky na topánky, tak nie je problém lodger využiť aj potom 😉, to sa nedá s Emitexom ani porovnať...
@vavrenka
Ak to nie je model SHR, tak áno

arrowka
5. zář 2013

@vavrenka Máme tuhle autosedačku http://www.autosedacky-romer.cz/images/large/wa... a k tomu jsme koupili příslušný adaptér http://www.babyonlineshop.de/shopart/1006020131... Nic víc není potřeba.
Ohledně impregnace stačí zakoupit normální impregnační sprej, kterým se stříkají boty, stany, batohy... Je k dostání třeba v obuvi.

vavrenka
5. zář 2013

@arrowka jej, si velmi mila za typ, velka vdaka. len neviem podla toho obrazka zistit, aky je to typ romerky. vedela by si mi napisat?

vavrenka
5. zář 2013

@arrowka uz som to zistila, je to SHR II

palesandra
6. zář 2013

Baby,prosim vas,rozmyslam kupit kocik hartan pouzivany,v bazaroch je ale dost s tou bielou kozenkou co ma dost znepokojuje.kozenky sa hrozne nicia a este k tomu biele.... a ked su osuchane tak kocik vyzera ako spred 100 rokov🙂 ake mate skusenosti s tumi bielymi kozenkami? Stretla som na ulici jednu mamicku s hartan biela kozenka a vyzeral dost odveci,preto mam obzvy kupit cez bazar lebo nemam ani moznost osobneho pozretia....

vavrenka
6. zář 2013

@palesandra ja osobnu skusenost nemam, ale vcera som stretla jeden biely kozenkovy a tiez zubozeny 😝 .. ale jeden taky hartanik v mojom okoli je stale pekny, asi to zavisi od udrzby

javyb
6. zář 2013

@maximka33 já mám obě holky v září a byly tam do konce dubna , takže cca 7 měsíců. Vešly by se tam i dýl, ale to už začiínaly sedět, tak se šlo do sporťáku🙂

javyb
6. zář 2013

@palesandra s koženkou zkušenosti nemám, ale prodávám Hartana po 2 dětech a je jen lehce vybledlý🙂 Mrkni tady https://www.modrykonik.cz/bazar/kocarky/4mr7/ha...

maximka33
6. zář 2013

@arrowka jak často je dobré impregnovat? vezmu to sprejem na boty.
@javyb tak to je prima, mám srpnové miminko, tak aspoň do jara tam vydržíme. syna jsem měla v cortině rok 🙂 měl tam polohovací záda, takže byl v polosedu. stejně sám seděl až v 10 měs.

aneriska
6. zář 2013

Ještě naposledy nabízím svůj hluboký Hartan, za týden ho kdyžtak odvezu do charity, aby se mi nezničil v kůlně. Přes zimu bych se bála, že chytne plíseň. Nemá tedy někdo zájem? Je výborný i na zimní mimi, protože má pevnou hlubokou korbu.. Na ceně bychom se domluvily, pokud byste byly v nouzi..
https://www.modrykonik.cz/bazar/kocarky/0w4r/ha...