Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

jandzi1
29. srp 2014

Ahoj holky,

tak jsem se taky rozhodla pro Hartan Racer GT a protože jsem úplně nezkušená tak se chci jenom zeptat, stěhuji se na Vysočinu, kde je v okolí dost lesů tak jestli je to opravdu správná volba a i když nemá nafukovací kolečka tak to zvládne? a ještě jednu otázku jsem drobnější postavy tak jestli na mě nebude moc těžký? MHD moc jezdit nebudu....díky moc

arrowka
29. srp 2014

@jandzi1 Pořídila bych výměnná přední kolečka (quad system), která jsou stejně velká, jako ta přední. Jo a Hartan sice nemá nafukovací kolečka, ale ani žádná plastová. Ta technologie kombinuje výhody nafukovacích kol s plastovými. Takže do terénu super a nemůže se stát, že bys píchla. Jinak Hartan je sice těžší, ale při jízdě to znát není. A do MHD ti snad vždy někdo pomůže kočárek vynést.

arrowka
30. srp 2014

Koukám, že jsem napsala blbost, výměnná kola jsou samozřejmě stejně velká jako ZADNÍ kola.

agne
2. zář 2014

@jandzi1 dobra volba, idealni terenni kocarek, jezdime jak mhd, tak polnackami, obcas i po lesnich cestach a fak v pohode 😀 overeno 😉 . Ma i aretaci prednich kol pokud potrebujes projet treba pres hodne zarostlou nebo kamenitou cestu. Urcite se daji sehnat lehci kocarky, ale tenhle je fakt stabilita a kvalitni, takze kilo sem kilo tam.

z_kopretinka
26. zář 2014

Zatím jsem se svým Racer GT absolvovala 3 krátké vycházky a musím říct spokojenost. Jezdí parádně. Akorát si říkám, že ta korbička je taková na zimu dost otevřená. Dávali jste tam něco, aby tam případně moc netáhlo?

jika10
26. zář 2014

@z_kopretinka Malá byla ve fusaku a přes to měla tu slídku od korbičky a bylaplně v pohodě. V tom fusaku jsou děti zababušený

z_kopretinka
26. zář 2014

@jika10 Ke korbičce byl jen takový ten kryt na vršek s malou clonou. Myslíš ještě něco jiného?

jika10
26. zář 2014

@z_kopretinka Tohle je naše korbička a myslela jsem tu slídku, to co kryje tu korbičku

z_kopretinka
26. zář 2014

@jika10 se mi to právě zdá málo 😀 myslela jsem jestli se nedělá ještě něco do toho volného prostoru. Nejradši bych malou zakuklila jak mumii a aby na ni nikde ani nefouklo. 😀

jika10
26. zář 2014

@z_kopretinka Tak si ještěmůžeš asi dokoupit takovou tu kožešinky kolem boudičky, Ale fakt tam na mimčo nebude foukat ani mu nebude zima

arrowka
26. zář 2014

@z_kopretinka Já teda hlasuju pro volný prostor, myslím, že se k mimču má dostat i čerstvý vzduch a není na tom nic nezdravého, naopak. 🙂 Vídávám hluboké kočárky Bugaboo a všimla jsem si, že tam jde bouda úplně sklopit přes mimino, to se mi nelíbí a ani bych to nepoužila.

leni36
30. zář 2014

Prosim nema nekdo na prodej vymenitelna predni kolecka, tzv. Quad system na kocarek Racer GT?

katarina_g
3. říj 2014

Maminky viete mi prosim poradit, aky nanoznik na kocik Hartan, pretoze doteraz sme mali tasku soft, ktora sa dala pouzit aj ako fusak. Ked objednam nanoznik....bude dlha dodacia doba a uz netrafim, ten isty vzor. Nemamte skusenost s nanoznikom Emitex - univerzalny?
Vdaka za pomoc

stazie
4. říj 2014

@z_kopretinka Ahoj, mě se taky zdála ta korba dost otevřená, hlavně ten otvor jak je to madlo,některé kočárky tam mají takový kšilt. Tak jsem tam dala na zimu kožešinu, mě se to líbilo a vzduch tam šel taky v pohodě. H

romala
6. říj 2014

@jandzi1 ahoj hartan racer mám a u nás jsou dost šílený terény, takže ty přední kolečka máme a sem za to moc ráda;) ty přední menší jsou super tak do města nebo nákupy ale drncaky to nedá, malá se tam klepala když jsme to na
nich zkusili.Takže pokud mužů radit,tak kup;)

vec01
8. říj 2014

Mamky, zkusim se zeptat jeste zde, nebudete nektera prodavat Hartanka do terenu? Mam Teutonii Spirit, je skvela, prcek uz je starsi batole a dalsi ditko jiz mit nebudeme a chtela bych preci jen vyzkousek jeste Hartana, ale inzeratu je pomalu a kdyz, tak prilis vysoke ceny a do noveho se mi na ten rok jezdeni investovat nechce. Pokud ano, budu rada za zpravu.

agne
14. říj 2014

@z_kopretinka Já nic nedávala, akorát když už hodně foukalo jsem použila letní clonu od Emitexu.
Při vydatném sněžení máš stejně pláštěnku...
Prckovi tam stejně bude teplíčko a čerstvý vzduch je zdravý, takže si spíš pořiď rukávník pro sebe 😀

z_kopretinka
14. říj 2014

@agne pláštěnku mám zatím jen ke sporťáku, jaká je ideální pořídit na korbu? Materiál lehčí déšť vydrží, ale říkala jsem si, kdyby nás někde chytl větší nebo pak v zimě větší sněžení, tak by se hodila pláštěnka i na tu korbičku. Dívala jsem se na pláštěnky od emitexu, ale nevím jakou vybrat.

jika10
14. říj 2014

@z_kopretinka Sice to nebyl dotaz na mě. Já měla na hlubokou korbu taky pláštěnku od emitexu

z_kopretinka
14. říj 2014

@jika10 oni mají hodně variant ☹ jaká se hodí na Racer?

agne
14. říj 2014

@z_kopretinka pokud máš originál pláštěnku na Racer GT, tak ti pasuje jak na hlubokou korbu tak na sporťák. Je univerzální 🙂 a víc jich nepotřebuješ 😉 . Jinak je potřeba si akorát dokoupit nějaký nánožník ke sporťáku, k hluboké korbě je v ceně.

z_kopretinka
14. říj 2014

@agne díky za info. To mě vůbec nenapadlo. (nevybírala jsem kočárek podle pláštěnky 😀 ) a když jsem se na to ptala v obchodě, tak prodavačka říkala, že na sporťáka se dodává automaticky a na korbu není potřeba, že ten materiál je voděodolný. Pošlu manžela do sklepa ať jí vytáhne a odzkoušíme.

janixa
14. říj 2014

Ahoj všem šťastným majitelkám Hartanu, je fakt SUPER!!! Tento kočárek mi padl do oka hned při prvním pátrání po vozítku pro naše dítko. Čekáme v březnu 2015. Kdyby náhodou někdo uvažoval o prodeji modelu VIP XL tak bych byla ráda, kdybyste se ozvaly 🙂 Díky moc! 😉

jandzi1
14. říj 2014

Ahoj holky, díky moc za rady už máme doma Racer GT 🙂 a ještě mám pár dotazů poradíte jaký si mám ke sportáku koupit nánožník a jakou přebalovací tašku,aby to pasovalo, když si nechci kupovat originál, díky moc 🙂

z_kopretinka
15. říj 2014

@jandzi1 já si koupila originál nánožník od Hartanu, tašku Babymoov. Jsem s ní s pokojená. Sice nemá moc vnitřní členění, ale mě stačí pár kapsiček, zbytek tam vždy nějak naskládám. Jakou máš barevnou variantu Raceru?

lussy_tt
17. říj 2014

Ahojte 🙂 chcela som sa spytat ake mate mamicky skusenosti s kocikmi od znacky HARTAN. Velmi sa mi paci HARTAN racer GT VIP v bielej kozi. Je nadherny ale vanicka sa mi zda byt mala a hlavne ta cena je podla mna neskutocne vysoka nasla som ho na jednej predajni okolo 1350€ Co sa mi zda naozaj vela. Citala som si tu uz niektore komentare a kedze je to nemecka znacka pravdepodobne v Nemeku stoja odost menej. Neviem sa teda rozhodnut.... Mate nejake rady kde ho zakupit za vyhodnejsiu cenu? Dakujem ;)

janixa
19. říj 2014

Ahojte, především chci poděkovat všem přispívajícím maminkám za bazva rady. Nám to nakonec nedalo a na hartánky jsme se jeli podívat. Původně jsme měli vybraný VIP XL, v obchodě jsme však dostali do ruky i Racer GT a bylo jasno. Takže máme objednáno a už se moc těšíme na jaro až vyjedem 🙂

z_kopretinka
19. říj 2014

@janixa jakou jste vybrali barevnou variantu?

janixa
19. říj 2014

@z_kopretinka rozhodovali jsme mezi 407 a 409. Jsou oba šedé, ale nakonec vyhrála 407 tak jsem zvědavá, jaká bude v reálu. 409 jsem viděla naživo, ale 407 z katalogu...

z_kopretinka
19. říj 2014

@janixa 409 jsem viděla také v reálu - na veletrhu a tak mi učaroval, že pak už mě moc jiný vzor nezajímal 😀 ale 407 je také pěkná - viděla jsem jí ale také jen v katalogu.