Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

janixa
20. říj 2014

@z_kopretinka no, bylo to dilema 🙂 ale dneska pro neho jedem!!! Moc se těším, tak kdyžtak pak zkusím přidat foto, ať se tady ten vzorník rozšíří 😀

janixa
20. říj 2014

@z_kopretinka a jakou barvičku máte vy? Ty puntíky?

z_kopretinka
20. říj 2014

@janixa jj šedý s puntíky 😀 jsem z něj nadšená - nejen tedy vzorem ale i jízdou. Včera jsme jezdili v parku po lesních cestičkách a pohoda.

monty2
20. říj 2014

Dobrý den, prodávám kočárek Hartan Topline S ( 2013 ) a pán co by ho koupil vznesl dotaz, jestli jde na kočárek přikoupit a namontovat ruční brzda. Máte s tím někdo zkušenost ? Děkuji

xovicka
22. říj 2014

@monty2 Nejde, buď ji tam dají už při výrobě, nebo smůla ,dodatečně nelze.

radushka1
23. říj 2014

@katarina_g nepostřehla jsem, jestli ti někdo odepsal, nánožník pro sporťák si nech třeba ušít od holek na fleru, jsou v tomto úžasné... nebo kup univerzální, mám origoš Hartan a škoda peněz, ten se jim fakt nepovedl, je to takový hnusný neforemný pytel, takže ho vždycky stejně pod kočárkem popravuju a dle mého moc pěkně to stejně nevypadá. Jak je kočárek a různé doplňky úžasný, tak nánožník a fusak (ten nemáme naštěstí) stojí za nic.

radushka1
23. říj 2014

@monty2 ať nevymýšlí a bere 🙂

arrowka
23. říj 2014

@radushka1 S nánožníkem souhlas (ošklivý neforemný pytel), ale originál fusak So-Wi mám a je moc pěkný Je to tvarově pěkný zateplený nánožník i s podložkou do kočárku. Využívala jsem ho hojně loni a letos využiju také. Dokonce si troufám tvrdit, že bez něj sporťák vypadá tak nějak neúplně.

kekelka
23. říj 2014

Ahoj holky, poradíte mi prosím, kdo šije hezké a kvalitní nánožníky na kočárky Hartan? Moc díky, Ester

radushka1
24. říj 2014

@arrowka Ono my s holkami porovnáváme hodně Hartan s kočárkem Geisslein , oba jsou úžasné, ale každý má své plusy a mínusy, a fusak u Geissleinu je více praktičtější. Přijde mi, že Hartan je v tomto spíše na ozdobu a hodně do něj táhne, takže na zimu ne, spíš jaro, podzim. Ale to je můj názor, jestli ty jsi spokojená, neberu ti to. Kámoška ho měla, zkoušely jsme ho. Já na zimu kupovala Kaissera a tam byla spokojenost maximální, malé šla z fusaku vidět jen hlavička 🙂 .

@kekelka Kukni na fler a přímo někoho oslov 😉 nebo třeba holky prozradí, já tím, že už koupila originál, jsem to nezjišťovala.

xovicka
24. říj 2014

Nu mám originál fusak i nánožník a nestěžuju si. Fusak mám jenom takový ten lehčí, co se dá složit z pevné vložné tašky (kombitasche). Ano je to podzimní fusak a víc od něj nečekám. Na zimu používám obyčejný emitex. Ale předpokládám, že kdybych pořídila originální polartech hartanový fusak, tak na zimu poslouží taky geniálně. Jen tím chci říct, pozor, neházejte všechny fusaky do jednoho pytle, on jich hartan nabízí více druhů. Teď k nánožníku... Sama jsem z něj byla docela dlouho rozpačitá a nešlo mi do hlavy, že na ležící dítě funguje a na sedící nikoliv. Až u druhého dítěte jsem došla na to, že sedícímu dítěti se nánožník nemá zapínat cvočkama k boudě, ale má se obepnout zipem kolem madla, potom vše funguje naprosto bez problému. Ano je to spíše lehčí nánožník, jehož funkcí je pozze ochrana proti sněhu a větru, nikterak dítě nezatepluje. PS: Doufám, že nepíšu příliš zcestně, přecijen nemám letošní ani loňský model, ale snad se tolik nezměnilo.

arrowka
24. říj 2014

@radushka1 No ano, však taky píšu, že to je více zateplený nánožník, než fusak. Je rozhodně vhodný více pro sedící a běhající dítě a maximálně na mírnou zimu, úplně zabalit do něj dítě nelze. Jmenuje se to sice fusak, ale v podstatě klasický fusak to není. Klasický teplý fusak na velkou zimu mám Odenwälder.

radushka1
24. říj 2014

@arrowka s tím bych souhlasila, možná bych ho brala namísto nánožníku 🙂

arrowka
24. říj 2014

@radushka1 Akorát ta cena je trochu jinde, než jiné nánožníky, bohužel. 🙂

radushka1
24. říj 2014

@arrowka ...to jo ☹ škoda

elana
25. říj 2014

mě nakonec celý nánožník přijde dost naprd (to nemluvím jen o hartanském, i když ten teda vede 😝 , ošklivý, neforemný a předražený). Když zima není, obejdu se bez něj, když zima je, tak podle toho jak velká, když taková normální (jako teď), bohatě stačí třeba ten 2v1 flísovo-bavlněný fusak od Emitexu, chodícím dětem lze nechat nožičky venku, nechodící jsou pevně zabalené jako v teplé dece a až přijde mráz, tak běžný zimní fusak, bez něhož se stejně nikdo neobejde (mám taky Odenwälder Mucki L). Tak kdy nánožník...snad jen když mrholí a ten flísový Emitex by navlhl...no, ale kolikrát do roka to je. Když prší, stejně se musí dát slída. Takže když si vzpomenu, jak jsem o nánožník stála, objednávala ho dodatečně (kvůli změně kolekce mám navíc s jinou lemovkou než se hodí ke kočáru), čekala na něj 7 neděl a kočár nepoužívala a měla půjčený jiný (protože přece bych bez nánožníku nepřežila) atd., tak bych si nafackovala, neb jsem ho použila asi 2x (kočár mám od r.2011).

nellyverca
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janixa
26. říj 2014

@z_kopretinka Tak tady je ten náš, fotka z mobilu a večer za umělého světla, takže nic moc. Krásně šeďučká barvička, už se těším až taky vyjedeme 😎 taky u nás máme docela "terén", je fakt, že odpružení je parádní!! Můžu se zeptat ještě jakou máte tašku ke kočárku? Ta origo se mi moc kupovat nechce....

z_kopretinka
26. říj 2014

@janixa Tak ten je také luxusní 🙂 Určitě budeš pak s jízdou 100% spokojená. Tašku jsem si pořídila od babymoov - fotka je o stránku zpátky.

janixa
26. říj 2014

@z_kopretinka jj, moooc pěkná, už jsem se dívala i na jiný varianty, ale dívala jsem se na fotky, kde ji mají maminy přes rameno, přijde mi strašně velká...

z_kopretinka
26. říj 2014

@janixa v albu Maruška budu mít i fotku s kočárkem z boku a tam tu tašku mam. Zase tak moc velká mi nepřijde.

dadule777
27. říj 2014

Zdravím dámy.Minulý týden jsem se stala majitelkou tohoto krásného sporťáku. Poslední kousek VIP model 2013. K němu je pouze plášťenka. Tzn ze potřebuji dokoupit:
- nánožník
- tašku
- pravděpodobně i clonu na stříšku protože mi přijde vcelku krátká.

Poradíte mi prosím buď univerzální doplňky, které dobře drží popř. kde se dá levněji sehnat originál na Hartan?

Do Hartana jsem se naprosto zamilovala když jsme šli s manželem vybírat. Cena byla tedy nad naše předpokládané výdaje, ale když jsem po Hartanu zkusila jakýkoliv jiný sporťák tak to najednou byly nuly.

dadule777
31. říj 2014

Uff tak uz 5 dni ctu poctive po vecerech diskuzi. Je toho tolik! Mimo jine jsem zjistila ze muj fusak od Emitex 3v1 je zimni a povrchova uprava je vodevzdorna. Tzn. ze bych asi nanoznik nemusela na sportak resit? Hlavne aby mi tam pak dite nesklouzavalo.
Mam termin porodu 2.2.2015, pres tu horsi zimu bych jezdila v hluboke korbe kocarku "obyc. znacky" a z jara bych chtela jezdit uz s Hartankem narovno plus Emitex fusak.Pani v obchode mi rikala ze bych nemusela dokupovat zadnou vloznou tasku ze Hartan ma pevna rovna zada a ze mi bude stacit ten muj fusak.

JInak jsem okukovala tasky zatim jen an eshopech a prijde mi ze Hartan ma strasne skosene postranice madla a ze ty tasky tam snad ani nemuzou drzet. Nebo to zachrani taska ktera ma patentky na prichyceni anebo je treba mit dokoupeny ty uchyty na madlo?
Zatim by se mi docela zamlouvala tato taska babymoov

xovicka
3. lis 2014

@dadule777 Mám emitex fusak a můžu tě ujistit, že bez nánožníku sjíždí. Třeba máš nějaký lepší. No však si sáhni na ten vnější materiál a sama poznáš, jestli to bude nebo nebude klouzavé. Respektive naležato ti to pochopitelně klouzat nebude, ale za rok až budete jezdit vsedě, tak ano.

monihart
16. lis 2014

Ahoj, chystáme se prodávat náš Hartan Racer, kolekce 2013. Je v perfektním stavu, jelikož náš malý v něm byl jen 4 měsíce, pak absolutně odmítal kočárek a teď se taky nechce vozit, maximálně kousek v golfáčích. Takže ho máme nevyužitý. Kdybyste některá měla zájem, tak se ozvěte.

maudn
16. lis 2014

@dadule777 skvělá volba, my tašku nemáme k vůli skate pro sourozence

z_kopretinka
16. lis 2014

@xovicka mám také fusak emitex, zatím jen v korbičce v leže, ale na zadní části jsou gumové ťapičky, i tak to klouže?

maudn
16. lis 2014

@xovicka mám emitex 3v1 a nic nám neklouze

spiritty
17. lis 2014

Ahojky chci se prosím zeptat jak vozíte nebo včem vozíte pláštěnku? Nechci aby mi v košíku zabírala zbytečně místo tak přemýšlím kam ji dát? Myslím ted u varianty kočárek s hlubokou korbou, máme hartana topline s. Nechali jste si třeba někdo něco šít, myslím tšku či kapsičku na tu pláštěnku s možností upevnění na konstrukci-podvozek kočárku? Díky za info a rady 🙂

maudn
17. lis 2014

@spiritty máme sice sportovní verzi, ale i tam v kapse na pláštěnku to dost překáží, uvažuji nad nějakou zavesnou tastickou na bok kočárku