Kočárek Hauck Malibu XL, kdo s ním jezdil?

mandella
22. únor 2017

Ahojte, na první pohled jsem se zamilovala do kočárku Hauck Malibu XL All in One - https://www.feedo.cz/hauck-kocarek-multifunkcni... Nez nám ale nikoho, kdo by ho měl, natožpak žádný kamenný obchod, kde by se dal "ošahat". Prosím, kdo ho má, pište zkušenosti. Nejvíc se bojím, že nemá nafukovací kolečka a tím pádem že bude "kostitřas". Pak se mi taky cena deset tisíc zdá až moc pěkná na to, aby vydržel. Na druhou stranu - jsou to Němci, co jsem projížděla německé testy kvality, tak se umisťoval slušně, kolem 4. a 5. místa v konkurenci mnohem dražších kočárů.
Budu s ním jezdit po městě, potřebuju něco skladného, kombinovatelného (autosedačku na podvozek atd.) a praktického. První dítě jsem vozila v Jané Slalomu z druhé ruky a teď si chci udělat radost, když už mám představu, co od kočárku čekat. Díky za info 🙂

78marcela
22. únor 2017

Mne se moc libil. Cekat holku, uz ho mam doma. Asi to nebude zadny zazrak, ale ja nejswm narocna.
Segra mela jen sportak a byla spokojena, byl prostorny. Mela twn v horni rade uprostred, hnedomodry.

mandella
autor
27. únor 2017

Díky za reakci @78marcela. Ten sporťák, o kterém píšete, má nafukovací kolečka nebo ne? Z obrázku to nejde poznat.

78marcela
27. únor 2017

@mandella nemam tuseni. Uz je to nějaký ten rok, byl to segry kocar a ja to tehdy coby bezdetna moc nezkoumala.