Kočárek i na polní cesty

michaelalad
25. dub 2019

Ahoj holky chtěla bych se zeptat s jakým kočárkem jste opravdu spokojené?Já si vždy nějaký vyberu pak hledám recenze a bum samá stížnost. Chtěla bych kočárek i na polní cesty,aby šel do úplného lehu ,aby šel otočit atd. Naposledy se mi libil Moon scala, ale teď všude čtu že se rozvyklá 🤨😔

miba10
25. dub 2019

@michaelalad já měla Tako warrior. Jako terén zvládal skvěle, ale upřímně je podle mého dost těžký. Ale pokud ho každý den xkrat neskladas a nenakladas do auta tak paráda

ev.ka
25. dub 2019

Mám zkušenost s Teutonia Cosmo. Kvalitní německý kočárek, který jde do úplného lehu, sporťák jde otočit i směrem k rodiči a na polní cesty jsem k němu pořídila výměnnou osu s pevnými koly. Má spoustu vychytávek a detailů.. kšilt, prodloužení sportovní sedačky do velké korby atd. Spokojení jsme byli... mám v inzerátech, mládě už hodně ťapká a už nevyužije.
Bohužel se nové už do čr nedováží a tak je mamči nevídají na prodejnách, ale je to škoda, kočárky jsou to opravdu vychytané a kvalitní.

anna0306
25. dub 2019

Já měla trojkombinaci DorJan Danny Sport 2017 a byla jsem moc spokojená. Bydlíme na vesnici takže 3/4 cest jen polňačky. Za mě nejlepší kočár

jirovapa
26. dub 2019

Mám zkušenost s kočárkem Tako Acoustic, Neonato Puro Urban a Joolz Hub. Celkově kočárky Joolz jsou lépe odpružené do terénu. Koukám na druhého prcka, protože s Hubem se mi jezdí perfektně i po polních cestách apod., i když má malá přední kolečka, jen jediný Hub má polohování do lehu z kočárků Joolz. Tako Acoustic byl super terénní kočárek, ale zjistila jsem, že je opravdu spíš do terénu a vytočit se s ním v menším prostoru (třeba pekárna, řeznictví apod.) je problém a váhově na nakládání do auta je těžký (prodala jsem ho po 3 měsících používání). Neonato Puro Urban se mi líbil designově, ale je tvrdší na jízdu, ale terén taky byl v pohodě. Časem pérování lehce povolilo a bylo to ok, ale nemá polohování do lehu. Kamarádky mají super zkušenost s kočárky Britax Go Next, Britax Go Big, Venicci, Adamex, Thule nebo CAM. Všechny jsou spokojené i s jízdou v terénu. Jen kočárky Britax Go Big a Britax Go Next jsou těžší na nakládání do auta.

barbora1616
30. dub 2019

Dobrej,mám kočarek DorJan a mam problém s brzdou!Jelikož bydlím v kopcovitém terénu tak používám brzdu dost často.A niní mi prestavá brzdit.Buď se tycka do ozubení vůbec nezapustí nebo už v něm přeskakuje.A jelikož jsou ty zuby plastoví tak už mají dost za sebou.....a z vnitřku kolečka při zabrždění vylejzají.Měla jste s tim nekterá taky problém? Je to na reklamaci nebo ne????