Kočárek Implast bolder

nastenka1
10. čer 2007

Ahojte holky, koupili jsme si tento kočárek a doporučuji ho www.kocarky.medplus.cz, má vše co potřebujeme a cena cca 11tis

dedulka
27. črc 2009

hatakaspi: v každé cykloprodejně! 😉

jituskak
3. srp 2009

ahojky, tak ač nerada, mám první problém s kočárkem. je vyglajdaný jedno kolečko. respektive jak se sundává a nandává, tak se to musí zacvaknout a to už nejde. prostě to kolo je navolno a nebo si s tím člověk musí delší dobu hrát. přišla jsem na to včera, tak se na to zkusím kouknout, jsou tam jen dva šroubky, tak upřímně doufám, že to půjde spravit. na reklamaci se mi nechce a už jsem s tím obchodem měla takový problémy...

klubo
3. srp 2009

jituskak: tak tento problém jsme měli s kočárkem i my, ale asi Tě zklamu, já to musela reklamovat, manžel to celé rozbral, promazal, ale nacvaknout zpět už prostě nešlo. Bála jsme se jezdit s nedocvaknutym kolečkem (sice vcelku drželo).
Tak držim palce!

jituskak
3. srp 2009

a vyreklamovali ti to?

klubo
3. srp 2009

jo, jo, já tedy raklamovala celý podvozek plus to jedno kolečko - trvalo to přesně těch 30 dní, ale vše uznali. Ono se dost dobře nedá jezdit s nedocvaknutým kolečkem. Jen, když přišel nový podvozek, tak mi na něj zase nešlo to jedno staré - já holt měla na Implast smůlu 😒

jituskak
3. srp 2009

no, tak manža to pořádně promazal (já to chtěla udělat už dávno, ale nemohla jsem najít WD😀) a je to ok, tak uvidím, jak to půjde dál.

klubo
3. srp 2009

tak to je dobře, ty reklamace jsou otrava 😝

jgro
5. srp 2009

Ahoj holky,poraďte prosím,kde se dá sehnat originál slunečník Implast Bolder?

beruska2x
5. srp 2009

vetsinou vsude tam kde prodavaji i kocarek ...

jgro
5. srp 2009

My ho máme z Plzně a tam nám řekli,že neprodávají a ani neobjednávají..

f.miracle
6. srp 2009

jgro - my slunečník máme a použili jsme ho dvakrát. Pokud ti jde o praktickou stránku (tj. aby ti na prcka nesvítilo), potom mu za těch 600 pořiď radši něco jiného, protože slunečník (a nejen k tomuto kočárku) je prakticky jenom estetická záležitost 😒

beruska2x
6. srp 2009

tak ja loni slunecnik pouzivala porad, pokud je ditko male a lezi v kocarku a neclouma ti s nim tak myslim ze je super,....

zkus teda kocarkov ale meli by ti ho objdenat kdyz dodavaji sortiment...

juja2
7. srp 2009

Ahojte kocky. Rozhodujem sa medzi Implast Bolder 4 a Roan Maritou. Viete mi niektora poradit, ktory je vacsi. Na nete som nenasla rozmery. Teda rozmerovo, myslim vanicku a a rozmery sportovej sedacky. Dakujem pekne! 🙂

ilci
8. srp 2009

juja, já je viděla vedle sebe a hluboká korba mi přišla tak na stejno, jen mají trošku jiný tvar, a i prodavačka mi říkala, že jsou rozměrově stejné
sportovní netuším

mkr
11. srp 2009

ahoj, prala jste některá, vložku do hluboký korby, mně se nějak ten molitan v tý látce zvětšil, tak nevím co teď s tím, stalo se vám to taky?

beruska2x
11. srp 2009

prala jsem to v pracce na 40 a v poho, trosku to bylo pokroucene ale pak si sednul ..

fifa79
12. srp 2009

jituskak: tak stříška jde úplně lehce dolů, měla jsi pravdu.Jen přijít na ten fígl.Molitan jsem taky prala a taky se trochu pokroutit, ale hned jsem ho setřepala a při vložení do kočárku se zase narovnal.

jituskak
12. srp 2009

fifa 😉
tak já peru celej kočár. vnitřek v pračce a to ostatní v rukách ve vaně. uvidím, no. bílá barva teda nic moc😀 ale to jsem věděla i před tím. a taky jak je tam nějakej malej šmouh, už to čistím...

beruska2x
12. srp 2009

jitu tak vydrz 😉 sportak stahnes celej a hodis do pracky 😀

jituskak
12. srp 2009

jeslti se nám tam vleze ten náš obřík🙂

beruska2x
12. srp 2009

to vis ze jo.. kdyz se vleze nas... ted ma 10,8kg a 81 cm 😉

jituskak
12. srp 2009

náš má 7,5 kg a 65 cm. je to tíha, tahat ho🙂 už se na ten sporťák moc těším🙂

beruska2x
12. srp 2009

me malej taky ze zacatku rostl co tyden to 1cm ale ono se to pak uklidni 😉

jituskak
12. srp 2009

to doufám, jinak más sežere😀

beruska2x
12. srp 2009

hm tak to se ale nevylucuje 😀 😀 😀 to znaaam 😉

lucijeje
12. srp 2009

Holky, poraďte prosím kde v Brně či blízkém okolí omrknout na živo kočárek Implast Bolder 3 nebo 4??? Nějak na něj nemůžu narazit. Díky moc Lucijeje

jituskak
13. srp 2009

beru😀
myslíte, že můžu nánožník a boudičku naimpregnovat?

beruska2x
13. srp 2009

no, proc ne, to fleky nedela, to me ani nenapadlo 😀

jituskak
13. srp 2009

ono se to pak i líp čistí. a pláštěnku netahám pokaždé🙂

jituskak
14. srp 2009

já nechápu, proč třeba tu boudu a nánožník nedělají z lepšího materiálu, třeba softshell, už tak jsou ty kočárky drahý, tak by aspoň bylo za co. jo a jinak, nevíím, jak dlouho se mi tam obr vleze. už nám zbývá slabých 10 cm... jde dát sporták do lehu? jako úplně?