• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Jané Slalom Pro. Máte zkušenost?

6. února 2017 
Apollo já si koupila ten svůj za 1000,- a je skvělý. Byl vyšisovaný, tak jsem jej celý obarvila na černo a super. Manžel spravil padající brzdu a parády nadělá ažaž. :slight_smile:
26. dub 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den,
můžu se Vás zeptat, je to trošku mimo ale snad mi poradíte. Koupila jsem kočárek Jane Slalom Pro verze 2006 po jednom dítěti. A bohužel se mi začalo viklat přední kolečko a celá konstrukce se tak divně viklá, je možné to nějak spravit nebo je to časové opotřebení. Nevím jestli máte někdo tak dlouhou zkušenost. Moc děkuji.
7. kvě 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, nevim, jestli ten dotaz tu uz padl. Nevi tu nekdo, jestli jde nejak rozumne sundat na korbicce slalomu (2009) to, co tu korbicku prekryva, s tim zipem? Ten zip je dvojcestny a ja na to doted nedosla, jak to sundat. Je teplo a neni to tam potreba. Diky.
15. čer 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmk ....jde to odepnout,normálně to na konci odzipuj :wink: pak to jde zpět normálně.
Já mám zase problém s korbičkou,nevím jestli se mají všechny viklat nahoru a dolů po nasazení,nemáme ji napevno,tak nevím jestli to tak má být a nebo máme vadu,je koupený nový.Můžeš mi napsat,jestli se ti ta korbička taky houpe nahoru a dolů?Díky.
7. zář 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janina7 Jo, na to odzipovani jsem dosla asi druhy den pote, co jsem sem napsala ten dotaz :grinning:
Ta korbicka se vikla normalne. Kdyz prizvednes takovou tu stribrnou tycku vpredu (ve sportaku to bude podpera nohou). Ja to obalila jeste kouskem molitanu v cerne latce, aby to neklepalo a drzelo to pevne :wink:
7. zář 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmk ....díky :wink: no ona ta podpěra noh jde vyzvednout jen rukou,ale nedrží v té poloze aby to podpíralo korbu.Buďto to jde zdvihnout výš než korba a nebo ještě níž,ale do roviny jak bych potřebovala né :unamused: taky to tak máš?Prostě to polohování nožiček jde jen do asi 3 poloh ale ani jedna není ta správná.A jak myslíš obalit?
7. zář 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, máme Slalom 2007 - nevíte, zda půjde nasadit autosedačka Strata 2010?
9. zář 2010 v 00:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím :wink: Koukám, že už tady nikdo dlouho nepsal.... :unamused: Ale stejně to skusím ! :dizzy_face: Moooc prosím o radu. Vybírám si mezi kočárkem Jané Slalom (použitý,pořizovaný v roce 2006) ale moc hezký a mezi novým Firkon Verano. Poradíte který koupit? Jedná se mi o používání ve městě, žádný terén, ani lesy....
PS: foto v albume

Děkuji :dizzy_face: :slight_smile:
27. bře 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duppe co se týče kvality tak 100% Jané. V roce 2006 vyráběli prostornou korbu i sporťák a patřil k nejlehčím kočárkům.
27. bře 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinatrnkova A myslíš, že je dostatečně velká pro miminko narozené v létě? Byla bych ráda kdyby se mi tam přes zimu vešel. :zipper_mouth:
27. bře 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duppe Pokud je to i korba z r.2006 tak je dostatečně prostorná, aby se do ní vměstnalo díte průměrové velikosti v max. 6měsících. Na delší dobu to určitě není, protože je omezená i váhou 9kg. Stejně by tam mimčo nechtělo být dýl, rači bude koukat do světa :slight_smile:
Když se to tak celkově shrne co je na trhu, tak 90% korbiček nevydrží na tak dlouho, na jak by mělo.
27. bře 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, prosím o radu. Vybírám ted mezi použitým kočárkem Jané slalom pro z roku 2006 a novým 2009. Jde mi pouze o sporták. Jsou tam nějaké změny, nebo úpravy které by byly důležité? Nebo má nová verze něco co stará neměla?
Díky moc za odpověd.
17. dub 2011 v 05:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karmenta Myslím, že hlavně lepší materiál potahu, jinak nevím. A to okénko na stříšce je u starší verze možná po celém obvodu (což je asi dost nepraktické), u 2009 je jenom po stranách.
17. dub 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apollo11 aha, děkuji, podívám se na to :slight_smile:
17. dub 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karmenta U 2009 je jiná nožní brzda a už nepadá jak u dřívějších kolekcí
18. dub 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, prosím vás, jde taky připnout jiná taška na Jané než origoš?
19. kvě 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy, také mám dotaz na tento kočárek. Mám 2008, a ze zkušenosti s první dcerou mi vadilo, že sportovní verze je otočená tak, že na mimčo nevidím, to mi docela vadilo. Dostala se ke mě informace, že už u novějších jde sporťák otočit po i proti směru jízdy?? Je to tak????
Díky
19. kvě 2011 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duppe jsem si všimla tvého dotazu.., možná už máš vyřešené. Jen mě zaujalo to, že se rozmýšlíš mezi jané a Firkonem :confused: :confused: . To je jak když by jsi vybírala mezi trabantem a BMW :grinning: . Jané má neuvěřitelně kvalitní jízdní vlastnosti, ovládám ho jednou rukou jak nic, jednou rukou ho vytlačím i do kopce s oběma holkama (mám na něm přidělaný skejtík). S tou velikostí hluboké korbičky nevím nevím..., naší bude 6 měsíců a má to tak akorát, s fusakem by byl asi problém.... .

@power700 tašku často ani nepřipínám a mám jí jakoby přehozenou přes rukojeť, potřebuji jí často sundávat a nandávat, přijde mi to praktičtější než jí mít připlou na patenty. Tudíš se domnívám, že pokud nelpíš na připnutí, bude ti pasovat i jiná taška :wink:
19. kvě 2011 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dagina :grinning: tak nakonec mám doma BMW :wink: , na firkon jsem nečetla žádné mínusy tak proto. A šlo mi především o velikost korbičky jelikož rodím v létě, tak nevím jak dlouho mi tam to dítě vydrží resp.jak dlouho se tam vejde, když uvážím že korbu užiji hlavně přez zimu. :confused: Nicméně Jané už je doma zaparkovaný a teĎ už jen doufat :slight_smile:
20. kvě 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dagina mně spíš vyhovuje, když je připlá na kočárek, ale to neva, díky za názor :slight_smile:
20. kvě 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duppe a z jakého roku jsi nakonec koupila??? Pokud ten novější.., jde opravdu sportovní verze otočit po a proti směru jízdy????

@power700 jj :slight_smile:
21. kvě 2011 v 05:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dagina a nejde otočit ten poslední model 2010? reverse nebo tak nějak je název? Nebo se pletu? :confounded:
21. kvě 2011 v 05:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@power700 no já právě vůbec nevím...., budu se muset potom pídit, malá se nám do korby už skoro nevejde, idkyž chci v ní vydržet co nejdéle, a to, že na sebe neuvidíme mě teda štve.
21. kvě 2011 v 05:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dagina Já jsem včera malou přendala do sporťáku, mám 07, a koukám na ní teda tím okýnkem, jde o zvyk. Ale malé se tam moc nelíbí, musí si chudák asi navyknout. Ale v korbě se furt zvedala a chtěla koukat a plakala tam, byla nespokojená už. V korbě se nedá připásat, když sedí, že ne, to musím mít kšíry?
21. kvě 2011 v 05:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@power700 Mě jde o to, že je omezená komunikace mezi mnou a prckem. Koukala jsem v rychlosti na Reverse a je to tak, jde otočit pravděpodobně jen tento typ. To manžel asi nerozdýchá :sweat_smile: ..., ale když prodám celou tu naší sestavu, tak bude skoro na nový kočár :grinning: .
21. kvě 2011 v 06:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dagina já koupila starší model, ten nejde přetáčet po i proti směru :unamused:
21. kvě 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si dneska objednala Slalom Pro reverse 2011, měla jsem na dcerru 2007 a fakt mě štvalo, že nejde otáčet, a jí asi ještě víc :grinning: . Další, co mě vytáčelo, že měl krátkou střechu, takže sluníčko tam pralo fest a kvůli každé kapce se musela nasazovat pláštěnka. To tady bude super. Je pravda, že je malinkej, ale zase od 2 do 3 let ty děti rostou jen na výšku, takže se tam snad vejde :grinning: . No jsem na něj zvědavá. Jinak u mě Jané Slalom jasně vede, nejlepší podvozek co znám.
24. kvě 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak je to prosim s velikosti sportaku rok cca 2008 slalom ci nomad? Jsou stejne velke? Vi nekdo?
27. črc 2012 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dá se sundat potah ze Slalom Pro 2007 kvůli vyprání? děkuji
6. zář 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhranolka Ahojky Káťo, my máme model 2011, ale slalom pro je stále stejný. Moje švagrová měla 2007 a byl velikostně stejný, jen jiné barvy. Je to nejlepší a hlavně největší sporťák. Naše malá ho miluje a hlavně se tam může všelijak zkroutit, protože má stále dostatek místa. Někdy ty její kreace nepobírám :grinning: Fakt je to super sporťák a nedám na něj dopustit. Minulý týden jsme s ním zvládli Nízké Tatry a naprosto v pohodě :slight_smile:
Jo a má známá v něm vozila dceru ještě ve 4 letech, když třeba měla odpoledne spinkat :wink:
6. zář 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek