• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Jané Slalom Pro. Máte zkušenost?

6. února 2017 
Ahoj . Měla bych dotaz ohledně Jané slalom Pro. Je možné že kočárek zatáčí doprava ? Máte s tím někdo zkušenost? Dá se nějak seřídit ,nebo je to normální? Děkuji za odpověd :slight_smile:
8. zář 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zatáčí mi i doleva :slight_smile: Zkusila bych reklamaci, má ject jen tam, kam chce ten co řídí.
26. zář 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Nemáte někdo zkušenost s úpravou sporťáku - vylepšení sedu? Objednala jsem si na MMB vychytávku - takový popruh a nevím teď co s ním. děkuji... :wink:
29. říj 2012 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mohu mít prosbu. Nezměřil by mi někdo jaká je vzdálenost mezi předním a zadním kolečkem v místech , kde se dotýkají země. Máme při nastupování do vlaku mezi vlakem a peronem děsnou ďuznu. A jane slalom mi přijde, že tu vzdálenost mezi kolečky má celkem velkou, že by s ním šlo najet.
Diky
5. dub 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monalis Mohla bych se zeptat jestli jste pořizovali na boudičku sluneční clonu nebo prodloužení boudičky? zatím máme hlubokou korbu, ale do měsíce přejdeme na sporťák a zdá se mi docela otevřený...
16. dub 2013 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili_h Sluneční clonu jsme nepořizovali, ale kamarádka ji má a moc si ji chválí. Sporťák oproti jiným není moc otevřený. My s ním jezdili i v zimě a malá tam byla pěkně schovaná. V létě je super, že se tam dítko může pořádně rozvalit a tolik se nepotí. Clonu bych možná pořídila, ale my jsme ji neměli. Když malá spala, dali jsme ji tam na boudičku plínku a bohatě nám to stačilo :wink:
17. dub 2013 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monalis Tak uvidím jak s ním vyrazíme. Malá se narodila v srpnu a to jí plínka na kočárku nevadila. Teď ji mám ještě v hluboké korbě a když na ni svítilo sluníčko a nespala, tak se hrozně vztekala a řvala, že tam tu plínku má.
17. dub 2013 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monalis A nevíte prosím kde kamarádka clonu kupovala (odkaz ne net) nebo značku clony? Děkuji :slight_smile:
17. dub 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili_h Kamarádka ji kupovala v jednom kamenném obchůdku tady v Hradci. Mrknu se ještě na net, jestli najdu tu samou a pošlu Vám odkaz :wink:
18. dub 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili_h Mekněte na handypraha.cz Tam mají doplňky na Jané :wink:
18. dub 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ada22 uz jsi dostala odpoved rozchodu mezi kolecky?
18. dub 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadlen
Jé diky ještě ne, ale tuhle jsem potkala kamarádku co má jane a poměřili jsme to s kočárkem co mám teď a došla jsem k zjištění, že teď mám rozchod koleček o chlup větší. Nastoupím s ním , ale je to teda akrobacie (-:

@lili_h Koukni na minibazar spoustu holek tam šije clony, které lze třeba i přidělat na zip a vypadá to fakt super. Teda viděla jsem to na quinny speedi. Zkusím dohledat. Třeba moje dítko je celkem živé a nějaká clona na gumičky by u nás neobstála (-:
18. dub 2013 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili_h http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=48198977&tab=1

tady je třeba udělaná na x-lander. Ale paní dělá i na quinny , tak by asi uměla i na jane a bylo to fakt super.
18. dub 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ada22 Jane je nastesti lehky,da se lehce odnes/prenest i s ditetem na jeho palube.presne tenhle problem jsme meli taky,ja do toho tehotna a zvedala jsem na nastupistich kocarek,ochota lidi pomoct byla nulova.,
18. dub 2013 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj chtěla bych se Vás zeptat zda nevíte kde mají v kamenném obchodě jané salome pro v okolí Ostravy, Olomouc,Brno…chtěli bychom ho s manželem omrknout,děkujeme :slight_smile:
28. kvě 2013 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@formelina brno asi baby direct
13. čer 2013 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prosím nevíte jestli jde na kočárek Jané slalom pro 2012 nasadit autosedačka z roku 2009?? moc děkuji :wink:
24. čer 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boban jdou všechny od roku 2007 i z concorda
27. čer 2013 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja sháním korbu na jane nevite o nečem?
27. čer 2013 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy náhodou jsem zahlédla, že sháníte korbu Jané. Mám doma po dcerách skoro nepoužitou, oranžovo-hnědá kombinace, u každého dítěte používaná vždy cca půl roku. Mám ji schovanou v komoře v bytě a jen mi tam zabírá místo. Budu ji prodávat zároveň se sporťákem trojkolku s celou konstrukcí, ale můžu i samostatně. Je po podzimní generální prohlídce a výměně plášťů a duší (každé kolo stálo více než 500Kč). Na zimu už jsme pak ale ani sporťák nepoužili, dcerka je chodec, nechtěla se vozit. Jedná o model, který byl nejprostornější ze všech, následující korba už byla o mnoho menší. Na sporťáku je samozřejmě používání víc, ale není flekatý ani děravý. Vše jsem minulý týden vyprala a umyla, chystám se ho nafotit.
Příslušenstvím pro soupravu sporťák, konstrukce a korba je taška na kočárek, přebalovací podložka, vložka do sporťáku pro malé děti, i pláštěnka. Budu ráda, pokud se ozvete. O víkendu se chystám dát ji na MMB do inzerce. Kdybyste měla zájem pošlu Vám foto do IP. Zdravím, Dana
27. čer 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eyael sporták mám sháním jen korbu a vajičko,ale zrovna ta oranžovo hnedá:slight_smile:tech je tolik,a zrovna jedina barevna kombinace co se mi nelíbí:slight_smile:a za kolik hccete korbu prodat ja shanim neco do 1000,.
27. čer 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ok, to nevadí :wink: ona ta oranžovo hnědá je totiž velmi praktická a univerzální - jak pro kluka tak holku. V létě se v tom dítě nepaří a nelítají na ní mouchy - kámoška má tu tyrkysovou, sice vypadá pěkně, ale rvala si vlasy, kolik much a dalšího hmyzu pořád nalítávalo na kočárek :wink:
27. čer 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eyael my máme barvu etna oranžovo hnědá a taky jsem byla naprosto spokojená, skoro nešisne a je univerální pro obě pohlaví :slight_smile: (akorát my už jsme dokočárkovaly :frowning2: , celou zimu byla mladší dcera nemocná a teď už do kočárku nechce)
28. čer 2013 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, četla jsem všemožné recenze a doporučení a 100% chci jít do sportáku Jané slalom - tříkolky, nevíte o někom kdo by prodávat za rozumnou cenu? ... neutrál nebo holčičí barvičku...byla bych moc vděčná za jakékoliv doporučení, hezký večer
29. čer 2013 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@formelina Ahoj ...taky sháním ... už jsi sehnala nějaký kamenný obchod? nejvíce by se hodilo v okolí Olomouce , Brna ... děěěkuji předem
29. čer 2013 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bekynka2012 - čemu říkáš rozumná cena? :wink: já prodávám jak sporťák tak korbu, ale můžu i samostatně, viz příspěvek výše :grinning: pokud budeš chtít pošlu ještě nějaké detaily, ale základní info o pár příspěvků výš :sunglasses:
30. čer 2013 ve 03:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bekynka2012 jjinak manžel jezdí docela často služebně do Brna, tak by mohl dovézt
30. čer 2013 ve 03:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, můžu fotečky? nevím jak vypadá oranžovo hnědá barva.... moc předem děkuji
30. čer 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bekynka2012 já mám na prodej trojkombinaci jané slalom pro etna, viz můj inzerát tady na mk: http://www.modrykonik.cz/bazar/kocarky/s1xy/kocarek-jane-slalom-pro-2008-etna-trojkombinace/
30. čer 2013 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky když já nejsem moc na tu oranžovou - žlutou . .. neprodává někdo černo-béžový, tuším Noir nebo černo-červený sport active ?... dííky jste zlaté
30. čer 2013 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek