• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek který houpe :-) Jaký byste doporučily?

3. června 2013 
inglesina magnum :wink: super :slight_smile:
16. kvě 2008 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Roan cortina ( 6600,-), každý nám ho chválí, jede skoro sám, asi dobré těžiště. Už se těším až v něm budu vozit malého :slight_smile:
16. kvě 2008 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Já mám ROAN Marita, houpe až až, ale já nehoupu a babičkám za to nadávám. Jezdím hlavně asfalt, a i tak se pohupuje sám...a nechtěla jsem uspávat houpáním... Není nejlehčí, ale do auta jsem si ho skládala sama (podvozek zvlášť, a pak jen naklapla sedačku s adaptérem)... je tu diskuse k Roanům...
16. kvě 2008 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
taky se přidávám k nadšencům z Inglesiny Magnum - kromě toho, že houpe, jsem hrozně ocenila, jak je úzká, člověk projede i ty nejužší dveře, to se vyplatí obzvlášť v centru prahy. taky je lehká a skvěle se skládá do auta, rychle jí jdou sundat kolečka, prostě naprostá spokojenost :dizzy_face:
16. kvě 2008 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Nečetla sem celé... ale rozhodně se přikláním také k inglesině magnum... už jí mám doma :grinning: ... já měla stejné požadavky... a tenhle kočár to prostě vyhrál... kamarádka co už v něm 4měsíce vozí si ji taky nemůže vynachválit :wink:
17. kvě 2008 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky se hlásím do klubu Inglesiny :grinning: Kamarádky co ji mají jsou naprosto spokojený a tak jsem dala na jejich reference a byla prostě absolutním vítězem :slight_smile:
17. kvě 2008 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, mám implast bolder a ten taky houpe a můžete si nastavit jak chcete, aby houpal (odpružení), ale popravdě to houpání nevyužívám, přijde mi to na hlavu, když vidím maminu, jak s tím kočárkem úplně háže, tak to dítě upřímně lituji, bych ji tam dala lehnout, aby si to vyzkoušela.
23. kvě 2008 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
my máme hluboký peg perego a jsme moc spokojení, má krásně prostornou korbičku, nafukovací kola, krásně houpe, snadno se skládá a sundává korbička, má odvětrávání, neměnili bychom
23. kvě 2008 ve 22:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky mela bych dotaz. Houpe kocarek Jane Slalom Pro? A nevite nekdo jestli ma hluboka korba z kolekce 2007 polohovani zadicek..... Nikde se to nemuzu docist. Moc diky :slight_smile:
28. kvě 2013 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Roan Marita
28. kvě 2013 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Houpou většinou kočárky s klasickým podvozkem.Máte někdo tip na kočárek v uvozovkách s neklasickým podvozkem, který přesto velmi slušně houpe?
3. čer 2013 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek