• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Maked Lucky, máte zkušenost?

2. října 2016 
já jsem bohužel z toho kočárku zklamaná, ale je to asi tím, že jsme si to fakt vyžraly, včera se vrátil z třetí reklamace a je pravda, že nám prodejce taky říkal, že na tyhle kočárky reklamace neměly.Nechtěla jsem ho hanit, jen jsme měla už prostě vztek.
19. zář 2014 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 ahoj, jaký kočárek jste nakonec vybrali? Už pomalu nakukuji a tady ten z teto diskuze :slight_smile:
28. zář 2014 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petto můžu se zeptat na boudu u sporťáku? Když jí sklopím, tak mi nikdy nedrží tak pěkně vypnutá jako ta na obrázku, ani když povolím ten sklad v zipu, pořád se vrací zpátky, takže jako bouda mi to vůbec nepomůže. Má se to někde zajistit? Děkuji za pomoc, ještě jsem na to nepřišla :slight_smile:
19. lis 2014 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikousek33 Dobrý den, obvyklá příčina tohoto problému je nedokončená montáž sporťáku. Blbě se to popisuje, ale z fotek to bude hned jasnější. Sporťák má za kloubem boudičku kovovou rozpěrku (s kloubkem), kterou je potřeba z obou stran kočárku zacvaknout, aby váhou konstrukce v zadní části pod boudou nepadala nazpět a netáhla za sebou celou boudu. Pokud toto není příčina problému, pak je ještě možnost dotáhnout šroubky v kloubu boudičky. Určitě ale nejdřív mrkněte na tu rozpěrku :slight_smile:
21. lis 2014 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petto moc moc moc děkuji, hned zaúkoluji přítele ať se na to mrkne ;)
21. lis 2014 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, taky nad tímto kočárkem uvažuji nemohu se rozhodnou mezi tímto a dorjan prestige. Jak jste spokojené se sportovní verzí. Moc by mi pomohli vaše názory, děkuji. :wink:
24. lis 2014 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den děvčata,
velmi se nám líbí tento kočárek, jen mě zarazil komentář o vajíčku. Je lepší pořídit trojkombinaci a nebo vajíčko sehnat u jiného výrobce?
Děkuji za názory :slight_smile:
30. pro 2014 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@samarra My jsme vajíčko nebrali, máme MaxiCosi Cabriofix, ale s kočárkem jsme moc spokojeni:slight_smile:
30. pro 2014 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
U hlubokého jsem spokojená, ale sporták je na nic..... příjde mi, že má hodně malé sedátko... malý tam sedí namačkaný....
30. pro 2014 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@samarra sedacku budeme brat Cybex
30. pro 2014 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@samarra Pořídili jsme jen dvojkombinaci, sedačku máme od Maxi Cosi Cabriofix (koupili jsme k tomu adaptéry) :wink:
31. pro 2014 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
3. únor 2015 v 01:29 • plechovky999
Holky, podle čeho vybrat kolečka? A kde ho můžu omrknout v Praze?
21. bře 2015 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kryndy k vidění je tento kočárek v obchodě eshopbaby na Praze 4.
9. dub 2015 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmonika87 Díky moc! Čtyřka je pro nás ideální :slight_smile:
9. dub 2015 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kryndy Mají ho tam teda vystavený jen v jedné barvě - šedé, ale pro představu to stačí. Moc se mi líbí a jdeme do něj také
9. dub 2015 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, prosím ty, co už máte doma kočárek a máte k němu návod...bylo by možné mi ho ofotit a poslat?
Mě přišel dnes z eshopu nový, ale bez návodu a mám problém se zpevněním korbičky... :frowning2:

Děkuju moc
7. črc 2015 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stverakovaj ahojky, mám kočárek i návod tak můžu poslat :slight_smile:, taky jsme nad tím chvilku přemýšleli a nakonec jsme to složili :slight_smile:
8. črc 2015 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malyvbrise Ahojky já ho mám a mám 180 cm. Je v pohodě. Rukojeť se dá přizpůsobit výšce.
8. črc 2015 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte mamky. Tento kočárek mám a sem s ním naprosto spokojena. Za tu cenu super kočárek.
Jako klady bych vypichla velikost korbicky, malá se mi do ní vejde ještě teď na 8 měsících ,dále je to terénni kocarek,dostanu se s ním snad všude. Má velký koš na podvozku takže nákupy žádný problém.
Jako minus, avšak pro sikovne ruce žádný problém, beru to, že v korbě je snad milimetrovy molitan. V zimě, kdy má na sobě dítě vrstvy a ještě je ve fusaku je to OK, ale v létě hrůza. Je to moc tvrdé a u hlavičky se dá zvednout opěrka pro starší děti, která je z plastu a ta tlačí díky tenkemu molitanu do hlavičky. A po obvodu korbicky je jen latka a žádné polstrovani. Ale za tu cenu sem si tyto nedostatky vychytal a sama. :grinning:
Se sportakem zatím moc zkušenosti nemám. A autosedacku bych dnes volila jinou. Stala mě tam ta stříška že se musela stále odepinat nebo prolínat. Lepší by byla stahovací. A taky asi co se týká bezpečnosti tato nepatří mezi nejlepší.
8. črc 2015 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@iivka15 Děkuju moc. Už mi návod doletěl od jiné maminky a problém vyřešen. :wink: :wink:
Už se těším na prosinec, až budeme používat...

Holky a v zimě na sněhu v pohodě???
8. črc 2015 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angipe kočárek mám teď nový, dcera se narodila na konci května a zatím jsem také moc spokojená a všem se kočárek líbí :slight_smile:
8. črc 2015 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj. Máme tento kočárek už skoro 2 roky. S hlubokou korbou jsme spokojeni, jen sporťák by potřeboval trochu vylepšit. Je sice prostorný,ale sedátko by mělo být trochu pod úhlem, aby dítě nesjíždělo. Malý nám často visel, sjížděla i podložka a navíc se zapínání z popruhů uvolňovalo. Největší problém máme s uvolněným kloubem u polohování nožiček. Možná jsme narazili na vadný kus nebo náš malý to prostě prokopnul, takže nedrží.
27. říj 2015 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, kočárek se nám taky líbí, hlavně prostorností hluboké korby, ale rádi bychom koupili jen hluboký a sporťák pak vybrali úplně jiný...nevíte, jestli je to možné nebrat ho v kombinaci, ale takhle sólo? Díky
29. říj 2015 ve 22:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikinkax

No jasan. To je na tobě v jake kombinaci si ho koupíš. Jestli jen jednu část a nebo všechny tři a nebo jen dvě :wink:
4. lis 2015 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikinkax Jo a u korbičky doporučuji dát nějaký molitan a nebo složenou deku. ten molitan co tam je je velmi tenoulinký a jak tam jsou ty kovové části, tak by to miminko tlačilo. Tohle je jedna malá nevýhoda, jinak je kočárek velmi dobrý, za tu cenu, alespoň pro mě je :slight_smile:
4. lis 2015 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikinkax já mám pocit, že bez sporťáku to koupit nejde
@angipe
4. lis 2015 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apacheee
no jo máš pravdu. koukala sem na stránky, kde ho prodávaj a volitelna je jen autosedačka :slight_smile: Tak to sorráč za špatnou informaci :astonished:
4. lis 2015 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angipe ja si to myslela,ale i ten sportak je super:smile:
4. lis 2015 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apacheee
Já to kupovala celé vč. autosedačky. ale fakt sem měla za to, že se to dá koupit zvlášť :grinning:
Já sem s obojím velmi spokojená, teda až na malé detaily u korbičky, ale to se dá upravit i doma. Sporťák se mi moc nezamlouvá žádný, nelíbí se mi vzhled, to už sou hezčí golfky. Ale ten náš je z těch všech co sem viděla ten nejmíň šeredný. takže sem vlastně spokojená :slight_smile: Už se těším až budeme trošku starší a hupsnem do golfek :wink:
11. lis 2015 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek