Kočárek Mura 4. Máte zkušenost?

evca.rk
5. lis 2007

Ahoj holky, začínám se poohlížet po kočárku, potřebuju nějaký do terénu, takže trojkolka nepadá v úvahu. Moc se mi líbí Mura 4 od Maxi.cosi. Nemáte s ním některá zkušenost? Díky

dexonka
11. kvě 2010

nebo zeptam se jinak,po tom co ho mas doma,sla bys do nej znovu,??

brutus
11. kvě 2010

dexonka: těžko říct,mě se ten sporták moc líbí a moc si nedovedu představit jak bude prcek vypadat v roce a půl, nemám žádné zkušenosti. To spíš musí posoudit holky, co už ho mají a co jsem tak četla tady na diskuzi tak jsou s ním spokojený.....

dexonka
11. kvě 2010

no muj klucina ma pres tri roky a do sportaku se vejde porad v klidu,ale to je uuuplne jina znacka🙂

brutus
11. kvě 2010

a co máš za sporták?a ta chceš muru jak hlubokou tak sporták?

dexonka
11. kvě 2010

mam starej x.lander ale ted jsem chtela prave muru i ten sportak,ale pokud je to do roku miminka treba tak je to na nic

brutus
11. kvě 2010

aha, tak já ještě fakt nemám zkušenosti a představu jestli se tam prcek ve 2 letech vejde...ale co jsem tady četla zpětně v diskuzi, tak v roce prý uplně v pohodě i se zimním fusakem. Nejlepší by bylo dobrý vzít tvýho klučíka a vyzkoušet to osobně na prodejně, alespoň to odhadneš. Mě se prcek narodí v létě, takže se mi jedná o příští zimu a to bude rok a půl a to doufám že se vejdeme, pak už bude určo přes léto chodit a kočár tolik nevyužijeme. No už je doma, tak budeme doufat že ho využijeme co nejdéle. Uvádějí až do 36 měsíců tak mi neříkej, že se tam v 12měsících nevejde.... 😒 Je pravda, že ručo větší sportáky jsou, to bez pochyb, ale třeba mutsy, který je tady dost prodávaný je jen o 2cm větší a nedá se polohovat do lehu. Kamarádka ho má a žádnou stížnost, že by se malej nevešel jsem neslyšela... 😉

dexonka
11. kvě 2010

no snad to bude ok,tak jak ty rikas,ony ty deti v pozdejsim veku jsou tam minimalni cas,ale jde spsi o to kdyz jdes na delsi prochazku nebo je dite nemocny tak je fajn ten kocar mit

brutus
11. kvě 2010

Jo, tak to určitě, jak říkáš, na tu delší prochajdu, nebo na nějaký výlet je určitě potřeba....děti stejně běhaj převážně po svejch, nebo u nás teda kluci jedině na trojkolkách, neviděla jsem že by tady holky využili sporták. Ale je jasný, že je lepší počítat určo s tím že se vejde. Tak co? půjdeš do něj nebo ne ? 🙂

dexonka
11. kvě 2010

no ja jinyho favorita nemam takze asi asi asi asi jooooo🙂
jako u korby neni co resit,ten sportak,snad nebudeme mit vykrmeny mimisko🙂)

brutus
11. kvě 2010

Korba mě opravdu překvapila jak je velká a prostorná. Po celém obvodu jsou ještě takové mantinely, které se dají sundat a dá se tam fusak kdybysme náááhodou měli přes zimu problémy se vejít, ale taky doufám že nebudeme mít obříka 🙂 Jen mě fakt štve to pomačkání...Jestli je to jen u téhle kombinace, nevím....

dexonka
11. kvě 2010

no to je blbost ze by to bylo jen tady ne....a jaka je ta vysunovaci striska.........

bilejboxer
11. kvě 2010

Ahoj holky 😀 😀 😀

Dexi-díky za upozornění.Včera jsem Muru okoukla a fakt super.Se ségrou jsme se shodly,že je i dost široký a korba opravdu dostatečná.Některé kočárky jsem myslela že mají v prodejně na panenky.....na Černém mostě mají celou novou kolekci MC,no uchvátil mě ještě víc a jiný už ani nechci vidět...jsem jak nemocná.
Jen nechám na manžovi,jestli Mura 3 nebo 4.....já už byla rozhodnutá jít z 3.do 4.,ale po včerejšku mi i ta 3.přišla neuvěřitelně stabilní a tím pádem i v kufru auta zabere méně místa.....tak fakt babo raď 😖 😖 😖
Jinak Vás tady všechny zdravím 😀

dexonka
11. kvě 2010

boxi🙂 ja taky musim jeste zvazit jestli 3 nebo 4 ale to az na miste v reale,az si pojezdim🙂
brutus ty mas jakou

brutus
11. kvě 2010

Jéé, tak další nadšenej mury 🙂 vítej!!!
Já mám čtyřkolku. Byla jsem zásadně proti trojkolce, ale tady u mury se mi teda i trojkolka líbila a jak říkáte, ta stabilita byla taky dobrá. Ale jednoznačně vyhrála 4! Na ovladatelnost je teda super! To jak tady některý holky píšou, že se špatně ovládá že nejde jednou rukou, tak to teda nevím co by už chtěli, aby snad jezdil ten kočár sám ne ? 🙂 Je to fakt stabilní robusní kočár!

dexonka
11. kvě 2010

ja se na nej tak tesim,akorat jsem si rikala ze kdybych sla misto do hnede do cerne,nemusela bych resit tak ten nanoznik🙂

brutus
11. kvě 2010

Jo, to bys měla asi jednodušší! Holky, jsem našla super taštičku a fusak, jen se bojím to takhle po netu objednat za tu cenu aby to vše sedělo 🙂 koukněte na odkaz: http://www.malvik.cz/Kocarek-doplnky/fusaky-a-p... a maj k tomu i tašku 😉

brutus
11. kvě 2010

Nebo jsem taky dexi uvažovala kontaktovat tu pani, jak sem někdo vložil ten odkaz, co šije ty nánožníky, tašky, prostě vše...to ještě váhám 😉 ale teda tohle mě nadchlo....

dexonka
11. kvě 2010

hmmmm hodne mazec,je to pekny......

brutus
11. kvě 2010

myslela jsem k té kombinaci ty puntíky....černobílé....ale to jsem tady dopoledne brouzdala a sháněla nějakou tašku, tak mě to nadchlo, ale ty prachy teda to je taky mazec! Jo, dexi, jakej jsi měla fusak na prcka na zimu?

dexonka
11. kvě 2010

ja mela jeste ted stary berankovy co byval kdysi,takze ted pro me taky bude vse novinka

brutus
11. kvě 2010

No o něm právě uvažuju, jestli nepořídit ten klasickej s beránkem 🙂 holky od nás tu mají ten klasickej emitex a některá dobrý a jiný by už do něj nešly že vůbec není prodyšnej, teplej to jo, ale prcek je tam jak v sauně spocenej...takže pokoukávám pomalu po fusaku.

zzuzinda
11. kvě 2010

Zdravím, my máme Muru 3, je super, měli jsme sice problémy s podvozkem, ale nakonec nám ho vyměnili a funguje bez problémů. Mura je úžasnej kočár, je stabilní, snadno ovladatelnej, jezdí se nám s ním bezva. Co se týká velikosti sporťáku, Adamovi je 23 měsíců, váží 13,5 kila a měří 90 cm. Ve sporťáku se mu sedí dobře, není mu malý a lebedí si v něm i s hračkama, protože my musíme jezdit ven s bagříkem a kolikrát i s plyšákem. Takže je prostorný. Řekla bych, že patří k těm prostornějším kočárům. Na druhé mimino máme připravenou vložnou tašku a do té se nám Adámek vešel ještě v roce, kdy jsem ho v ní nosila ze 3. patra do kočárkárny.
Co se týká nánožníku, tak ten mi ušila tahle paní - http://www.mamca.cz/?pg=polozky&osobni=&kategor...
Vymýšlela jsem si na ní i barevné kombinace a doplňky a vyšla mi vstříc. A musím říct, že její nánožník na Muru pasuje a vypadá na ní pěkně. Je nepromokavý, takže ani pláštěnku nepoužíváme a je i teplejší, takže Adamovi není chladno. Jde na něm odepnout vrchní část a spodek může zůstat na kočáru, takže i v obchodě to není problém. A cenově to taky nevyjde nijak dramaticky. Kolem 400,-.
Tašku jsem kupovali originál, ale moc mě nenadchla. V nové kolekci mají jiné a ty se mi zdají daleko lepší. Ale tahle paní šije i tašky a vypadají taky dobře.

brutus
11. kvě 2010

Teda zizi to je super zprávička, to jsi mě trošku vnitřně uklidnila 😉 protože mi skoro každej říká, že je sporták malej....No tak super, děkujeme za info o nánožníku, určitě se juknu a když říkáš že sedí super, tak bych si ho taky nechala ušít. Měl by být určo stejný i na 4kolku ne?

andrea999
11. kvě 2010

ahojte..brutus,ja som mala MC 2009 a tiež som mala tú látku pokrčenú,ked som ho vybalila z krabice.
ale po čase sa to vyrovnalo,neboj.
čo sa týka fusaku mala som lodger bunker,ten tam super sedel. kočík som už síce predala,ale mala som
ho veľmi rada.

bilejboxer
11. kvě 2010

Brutus-ahoj,od začátku je to můj nej favorit a vím,že prostě jiný už ani okukovat nebudu 😉 včera jsem viděla i barvu....Tango red,čekáme holčičku a uchvácená jsem se vracela domů.
Jinak tady byl nečekaně manžel na oběd,trochu jsem opět nadhodila téma kočárku a říkal,že se mu Mura 4 líbí o kus víc,ten podvozek,takže je rozhodnuto 😀
Já vybrala zbytek....tak může mluvit do podvozku,že 😝
Z jakého obchodu si Muru objednávala prosím Tě?Jak dlouho jsi čekala než dorazila?..a poslední otázka-jakou máš barvu??

Dexi-včrera jsem tam koukala na tu tmavě hnědou...jak nemusím hnědou barvu,tak ten kočárek v této barvě je nááádherný 😅 😅 šup do něj s chlapečkem!!! 😵

bilejboxer
11. kvě 2010

Zzutinda-taky mi včera Mura přišla dost široká a prostorná,jak korba tak sporťák 😉 jsem ráda,že to jen potvrzuješ a jsi spokojená s kočárkem.

bilejboxer
11. kvě 2010

ZZuzinda- 😀 😀 😀 promiň,jsem Ti popletla nick.... 😅

brutus
11. kvě 2010

ahoj boxer 😉 taky čekáme holčičku a proto jsem vybrala kombinaci tango red a myslím že i kdyby to byl chlapeček, tak to přežije 🙂 . Ta kombinace je fakt krásná. Jak sporták, tak hluboká korba. Jen mě opravdu zarazilo trošku pomuchlané lůžko, ale píše tady andrejka, že se to časem vypne, tak snad to bude ok. Je fakt, že to přišlo ve 2 krabičkách, až jsem se divila, je to sporták a hluboké lůžko. Jinak jsem muru objednávla v baby parku. Chytla jsem super akci, která byla celý duben, když objednáš kočár, tak k tomu dostaneš autosedačku zdarma! Takže nás celá trojkombinace vyšla na 15300. Na profil jsem dala narychlo 3 fotečky, tak se kdyžtak jukni. Jsem to fotila při vybalování, takže kvalita nic moc...to víš, byla jsem nadšená a nevěděla kam dřív koukat a co zkoušet! 🙂 čekací doba na tuhle kombinaci byla 4 týdny. Paní nám volala, že to bude trvat 6-8, ale nakonec to bylo i dřív. Jinak jsem koukala na ten odkaz ohledně toho nánožníku a pani zkusím napsat a domluvit se ušít nějaký červeno černý....
Ten fusak je ale super, taky jsem na ten lodger koukala, je to krásnej fusak!!!!

verusinek
11. kvě 2010

Brutus neboj to lůžko se srovná, taky jsme to měli pomuchlaný, ale nechali jsme to po vybalení z krabice už rozložený a než v něm prcek poprvé vyrazil, tak už to bylo vyrovnané 😉 .... jinak hluboká korba je fakt prostorná, my v ní furt jezdíme, teda už to budeme přehazovat na sporťák...... určitě budeš moc spokojená, já tedy zatím jsem moc 😉

verusinek
11. kvě 2010

NO a my máme kluka a taky barvu tango red, lidi se nad tím pozastavovali, že jako kluk a červená....moje rychlá reakce, že ferrari je taky červené a bylo ticho 😀