Kočárek Mura 4. Máte zkušenost?

evca.rk
5. lis 2007

Ahoj holky, začínám se poohlížet po kočárku, potřebuju nějaký do terénu, takže trojkolka nepadá v úvahu. Moc se mi líbí Mura 4 od Maxi.cosi. Nemáte s ním některá zkušenost? Díky

andrea999
24. čer 2009

vendy,najširšie miesto na kočíku je cca 65 cm.Do dverí sa vojdeš,pokial to nie sú 60-ky dvere..Aj do výťahu vojdem bez problémov.
Inak kočík je super,stabilný,má velkú vaničku-my v nej potiahneme ešte asi dva mesiace.U mna rozhodli ešte nafuk.kolesá-prejde hocijaký terén.Ale ako píše yofresh je dosť ťažký.Pokial by som cestovala MHD alebo nosila po schodoch v rukách tak by som ho nekúpila.

lila13
24. čer 2009

andrea mna by este zaujimala vyska rukovate, ide dat dost vysoko? kedze my sme manzelom dost vysoki, aby sme sa pri tom nehrbili 😒

andrea999
24. čer 2009

Rukovat má 4 polohy a v najvyššej je to 105 cm. Ja mám 168 výšku a nemám to v najvyššej polohe.

lila13
24. čer 2009

dakujem 😉

vendy05
24. čer 2009

andreo díky moc za odpověď, no já nepočítám, že se s kočárem někde tahat budu, takže mě váha neodrazuje.... jen když jsme na něj koukali na živo, tak my přišel široký, tak jen abych neměla problém se s ním někam dostat....
lili my máme oba 180cm a ta nejvyšší poloha rukojeti je akorát, zkoušeli jsme to v krámě...

luckylou
24. čer 2009

ahoj, poprosím, nemáte někdo ponětí, jestli existuje originál pláštěnka na sportak?..co jsem na netu koukala, připadá mi, že ta dodávaná prodejcem jako součást hluboké varianty je úplně stejná jako nabízená na sportak...doufám, že se ptám trošku srozumitelně 🙂 děkuju

lila13
24. čer 2009

dakujem vendy, musim ist vyskusat do obchodu, ja som kapanek vyssia 😉

vendy05
24. čer 2009

lili vyzkoušej a uvidíte, ale my jsme s ním manévrovali po krámu a byli jsme moc spokojení....

lila13
24. čer 2009

no dufam, ze ma to oslovi, lebo potom uz neviem aky sportiak by som kupila 😒 v ponuke ich zasa az tak vela nieje podla nasich kriterii, ale tento sa presne hodi, tak dufam, ze nebudem sklamana. Ozaj vendy kde si kupovala kocik? v obchode alebo cez net?

danulik
24. čer 2009

luckylou - ano, existuje, my ju mame 😉

luckylou
24. čer 2009

aha..děkuju za info..ja jsem právě viděla pár mamin s pláštěnkou z hlubokýho kočárku a vypadalo to podobně..děkujuu 🙂

verusinek
6. črc 2009

ahojda holky, jen dotaz, uvažujem o tomhle kočárku, jen tedy dotaz na již uživatelky, není stříška na sporťáku krátká??? a když chcete přehoti hlubokou korbu a nasadit na podvozek autosedačku, musíte měnit nějaké adaptéry, nebo to není potřeba??? díky

andrea999
13. črc 2009

Adaptery sa pouzivaju k hlbokej korbe a ked chces dat autosedacku,tak sa len jednoducho preklopia do inej polohy.Pri sportaku sa davaju dole,uplne jednoducho.A strieska sa mi zda Ok,kratka nie je.

verusinek
14. črc 2009

andrea999 díky moc za odpověď, tak to je super....

sabinina
14. črc 2009

Ahojky,jak píšete o těch adaptérech,potřebovala bych radu.Hlubokou korbu až mám doma,budeme dokupavat jenom sporták,dají se k tomu běžně sehnat i adaptéry na nasezení hluboký korby?

whoknows
15. črc 2009

sabinino, já mám zase doma zatím jen sporťák a ty adaptéry na hlubokou korbu byly k němu 🙂

ivana999
31. črc 2009

Ahojte maminy, mam obrovsku dilemu. Velmi sa mi paci Maxi Cosi Mura 4, ale neviem, ako budem malu prikrivat dekou, ked ma medzi nohami to madlo. Jediny minus som zatial postrehla tu vahu a obrovsky plus pre mna je to, ze sa da sportova cast dat uplne na lezato. Prosim poradte co s tym prikritím dieťatka.

danulik
31. črc 2009

ivana - to madlo sa da dat dole 🙂 😉

ivana999
31. črc 2009

ahaaaaaaaaaaaaaaaa, tak to som nevedela a danulik ty mas tento kocik? ako si s nim spokojna?

ivana999
31. črc 2009

ale co ak mi dieta bude sediet v kociku, nebude spat a budem ho musiet prikrit, bolo by nebezpecne, aby bola princezna bez madla aj ked priputana trakmi.

danulik
31. črc 2009

ano, mame ho 🙂 a to madlo ani nepouzivame..je odlozene dole v kosiku..
sme spokojni, je to taky terenak, prejde vsade 🙂 minus je ta vaha, ale ovlada sa celkom dobre, az tak to necitit.. aj ked je pravda, ze po prvej dlhsej prechadzke som mala svalovicu na rukach 😀 predtym sme mali lahsi kocik, takze to bol trosku rozdiel, ale zvykla som si 😉
polohovanie je super, ze sa da dat az do lahu, ale lili sa v pohode vyspi aj v tej strednej polohe..
napis ak ta este nieco zaujima 😉

danulik
31. črc 2009

urcite to nie je nebezpecne, ak je dieta priputane, tak sa mu nema co stat 😉 vela kocikov nema madlo a v pohode.. my mame aj golfac, tiez bez madla, a vobec nam nechyba..

ivana999
31. črc 2009

Naša Nelinka bude mat 5 mesiacov a uz mi vobec nechce byt v hlbokom kociku. Nonstop place, takze ked sa vyberieme na nakup tak place pokym ju nevyberiem a nenosim na rukach. Preto hladam nieco, v com by mohla byt uz od teraz a pouzivali by sme tu strednu polohu pokym nesedi. Dufam, ze neurobim hovadinu, ak ho kupim. 😉 😉 😉 Dakujem, velmi si mi pomohla 🙂

danulik
31. črc 2009

nemas za co 🙂 neboj, budete spokojni, je to kvalitny kocik a aj velmi pohodlny 😉

ivana999
1. srp 2009

Ešte ma napadla jedna vec. Ak sklopím sedačku ak malá zaspí, tak pravdepodobne, keďže tá slnečná strieška je krátka, bude na ňu svietiť slniečko a keď bude horšie počasie, tak nebude nijak chránená. Mýlim sa? Ešte som totiž tento kočík nevidela naživo.

danulik
1. srp 2009

nie, neboj, strieska sa da polohovat na tom klbiku a da sa nou dobre tienit a plus je este v strieske "zabudovana" jedna cast, aby dietatku nefukalo - kuk foto: https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

ivana999
1. srp 2009

jééééééééééééééj, ty si poklad danulik, veľmi ti ďakujem, konečne som rozhodnutá a to vďaka tebe. Ďakujem za ochotu, že si mi odpovedala na všetky otravné otázky. Máš nádherné dievčatko 🙂

danulik
1. srp 2009

nemas za co, rada som pomohla 😉 dakujeme za pochvalu 🙂

verusinek
1. srp 2009

Ahojda holky, tak kočárek máme objednaný, jinak jen se zeptám, jakou k tomu máte tašku??? mě se ta originál od maxi cosi nelíbí, přijde mi strašně obrovská.... Díky

danulik
2. srp 2009

verusinek - ja mam taku obyc. za 400 Sk, ale paci sa mi viac ako original 🙂