• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

11. března 2016 
zofik, pošlu. Hned v pondělí. Nám dorazil sportáček krom boudy, košíku, brzdy a koleček už sestavený, tak nebyl problém. Na korbičku jsem taky neměla s ničím problémy...ale ten sporták je fakt velikej...tak snad seženu :wink:
7. únor 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můžete mi prosím vás, některá co máte doma sporťák Peg perego GT3 změřit rozměry sportovní sedačky? Ten čtverec na kterém dítě vlastně sedí (šířka, hloubka) a tu opěrku co má za zády (šířka, výška)??. kolik to má cm?? Díky moc.
7. únor 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
simounah: přeměřila sem Ti to, ale bez to orientačně, ten sedák-zádíčka jsou polstrovaná a tvarovaná, tak se šíře zádíček mění.

Takže sedák-šířka 35 cm, hloubka 44 cm (hloubka celkově při zvednuté podnožce).

Zádíčka délka 47 cm, nejmenší šíře(po stranách polstrování) 25 cm a nejdelší 33 cm. Je to opravdu orientačně, snažila sem se co nejpřesněji. Celkově je určitě prostorný :wink: .
7. únor 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kikimaruska: díky moc. Tak to vypadá, že PP GT3 je opravdu prostorný. My jsme se rozhodovali mezi PP GT3 a Teutonií Spirit S3, nakonec máme Teutonii.....a jak ji právě zkoumám víc a víc, tak PP je o malinko větší. No uvidíme v praxi co ten náš kočárek.
7. únor 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak jak se dnes všechny mate?
8. únor 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
no mě rýma stále trápí,ale jinak docela dobrý :wink:
A ted vegetím u Pomády
8. únor 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: taky koukam a přemyšlim že bych si dala neco dobreho prave mi muž dodělal přebalovak tak večer bafotim a vložimm
8. únor 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem si dala Kávičku a Millu :slight_smile:
Já taky vyfotím pak,co máme...a až postýlku složí,ale to dnes asi nebudw..no uvidíme :wink:
8. únor 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...tak ta pláštěnka je XXL a větší už Emitex nedělá...ještě jsem napsala jedné paní, co má jinou pláštěnku na větší trojkolky, myslím IVEMA že to je. A když ani ta nebude, tak budem asi bez ní...ten kočárek je fakt obří :grinning: ... Já té boudě nechci moc věřit, přeci jen chodíme ven v lijákách...tak hledám dál... :wink:
8. únor 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kikimaruško, mně teď napsal jeden pán z krámku z kočárky, že je to kočárek pro větší maminky :grinning:
8. únor 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haha já prcek :slight_smile: a velkej kočárek :grinning:
8. únor 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co řešite za plaštenku však gt3 ma svoji nee? ja dnes vybalila na hlubokej co jsem koupila a přijde mi že je teda velkaa
8. únor 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZOJI a co máš na hlubokej???Jakou??
Sporták má,ale připíná se zipem na boudičku a tak jí nepřikreje
8. únor 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: No však to nevadiii neee neni zase tak strašne to počasi ja nevi oupila jsem univerzal ael je na tu navettu velka na klasicem vypada trochu lip
8. únor 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na hlubokou korbu jsem neměla nikdy problém...ale na sporták asi neseženu, uvidíme. My musíme ven za každýho počasí, jezdíme třeba i po doktorech v jiným městě...a párkrát nás chytl pěknej slejvák i v přírodě (durch až na kalhotky :grinning: )...takže se obávám, že ta látková nboudička na sportáku toho zas tolik nevydrží a že časem promokne. Navíc pod klasickou pláštěnkou je schovaná i taška na kočárek...a takhle není schovaného nic. No cnad najdu.
8. únor 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofik: velkej je, kor když je korbička daná jak má. Jsem se bála, že přes něj ani neuvidim, ale jde jen o zvyk( mám 164 cm) a neměnila bych :wink: . Kamarádce tenkrát ta velikost nevyhovovala... Mě se líbí, že je prostornej a bytelnej :slight_smile:
8. únor 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: určo se děla ja mněla chicco to bylo taky tak velke a plaštenka byla na to faklt super ta by na to asi šla to bych se mohla kouknout kde ji mam a zkusit to
8. únor 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mně se taky moc líbí, je to pořádná kára :dizzy_face:

Zoji já na navetu koupila též univerzál ale tu nejmenší verzi a pasuje suprově, akorát.....
8. únor 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
¨ja mam nějakou nevim jakou ale to je fuk ,na ten sportak se kouknou mam ho na pudě tak třeba neco najdu
8. únor 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zoji to by bylo super, když ji najdeš a zkusíš... :wink:
8. únor 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pohledam zitra dnes asi nestihnu ale on ten kočar byl hodne velkej tak si myslím že by to šlo i na to a bylo to přez rukojet pěkne to skovalo i tašku
8. únor 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Našla sem tohle, psala sem jestli mi to paní nepoměří-zda je větší než Emitex a až do Ul pojedem, jestli si ji mohu vyzkoušet...to je možná ona - je na trojkolku, ale maj jinej obrázek asi... Možná to je ona..?
http://dino.cz/plastenka-na-trikolku-a-vsechny-typy-chicco-tech-[38968]
8. únor 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jak se nam povedl kouteček
8. únor 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zoji,kouteček roztomilej,hezoučkej.....dostaneš se dobře do té komodky v koutě??
Nám přivezli postýlku......... :grinning: hned jsem jí musela dát do kupy :slight_smile:
8. únor 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: jj dostanu v pohoděěě prave to vyšlo dobře ael aon postylka asi bude spiše podel postele uvidíme až jak se to vyvrbiii
8. únor 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
KDE MAME FOTEČKY POSTYLKYYYY
8. únor 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zoji chválím, moc pěkný :slight_smile:
8. únor 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak paní od pláštěnky Chico napsala, že se ptala výrobce a ten odepsal, že by měla na GT3 sedět perfektně, že je velikánská. Tak uvidíme až dorazí :wink: , snad už jsme se trefily :grinning:
9. únor 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: jj sediiiii zkousila jsem ji
9. únor 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže at to nespletu....od Chicca sedí na sporták,nebo na korbu????
Jo a v albíčku je postýlka
9. únor 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek