• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

11. března 2016 
pikus postýlka superr sedi na sportaček ta plaštenka v rodine mame další gt 3 tak už se těšime jak budeme krosit ,ja byla dnes u dokotora pomalu se otviram tak snad to bude už brzo malej ma 3300g tak by v klidečku moh na svet a co vy holky jak se vede co noveho ?
9. únor 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Která pravidla porušuje: | Zruš Holky poměříte mi na šířku v nejužší části a na délku vevnitř taktéž korbičku Navetu? díky :wink:
9. únor 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, smím se přidat? Mám Peg pérego sportáček...a maximální spokojenost....
9. únor 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
honzinecka: ahojky, a jakou máš barvičku? V albíčku jsem ho nenašla :slight_smile:, jak dlouho ho máš?
9. únor 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Má lonskou kolekci, červenou....přidám do alba...mám ho od října, jsme velké miminko :wink: Holky a máte k němu slunečník, nějak jsem vás nestihla přečíst a co pláštěnka, spokojené?
9. únor 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale absolutně mi nejde do hlavy, jak se na to nasadí hluboká korbička, chci si ho ´ponechat i na druhé miminko, at je to holka a nebo kluk :slight_smile:
9. únor 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slunečník nemáme, ale objednali jsme si od jedné šikovné paní tuhle clonu a je super, když ji nepotřebujem, mám ji složenou u pláštěnky v pytlíku v košíku:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=13558043&tab=1

vytvaruju si jí jak potřebuju...pláštěnku jsme tu řešily. Mě se zdá originál objemná těmi obručemi a nevěřím jí, že v pořádné průtrži stříška sportáku nic nepropustí... - ty s tím máš zkušenost? Projistotu jsem objednala neoriginální na celý kočár, která zakreje i tašku. :wink:
9. únor 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsme dvě...my pak taky jen dokoupíme korbčku. Holky ví jak na to, co mají korbičku...celé to musíš odstrojit, ale v návodu to není, ty jsou staré :sweat_smile:
9. únor 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě že jsem to taky nenašla v návodu...já jsem si zase objednala takovu krásnou vložku dovnitř kočárku...není moc vidět, ale mám v prvním albu vyfocenouv ní Adélku...kytičková je... :wink:
9. únor 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je ta fotečka-v nové čepičce..? A jaká to je vložka-firma? Chtěla bych taky objednat, ale nevím od jaké firmy, jaká tam bude pasovat. A jak jinak, jsi spokojená, nebo má nějaké mouchy...povídej :wink:
9. únor 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19370253&tab=1

Je to od paní z MMB a je fakt super...dohoda s ní skvělá a ona už ví, jaký to má rozměr. Je to ono...
Jsem s ním moooooooooooooc spokojená, je fakt užasný a pořád jsem do něj zamilovaná....a co Ty? Vyhovuje Ti ve všem? Já si musím nechat seřídit brzdu kapánek
9. únor 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc díky za odkaz, hnedka ji písnu :wink: . Já jsem zatím spokojená, jen jsem nastavila odpružení nastálo na soft pro nerovný teríén. Naše chodníky jsou tankodrom...a rovná silnice tu neni nikde skoro :grinning: . Máš tam na tom jak má mít dítko nožky na 3 kole dírky? Já je mám zaslepené a na fotkách v písku jsou děravé, aby písek odpadával..???? Copak je s brzdou..?
9. únor 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Počkej kiki, nepochopila jsem Tě....jde mi to jen na první dírku ta brzda, musím to seřídit. No a odkdy v tom jezdíte vy? Kdy se Kubík narodil? My jsme 20.5. a malá je dlouhán....u nás je to taky tankodrom, celé náměstí a jezdíme hlavně po lese...a odkud Ty jsi? Přímo Děčín?
9. únor 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, to nám jde ta brzda až tak jak má, ale chce to víc stlačit. Jsme z DC, je to část Děčína na kopci, spíš to tu je jako vesnice...kterou dříve přidružili...ty jsi taky odsud? my v něm jezdíme...kdy dorazil? Asi tak načínáme 3 týden :grinning: . narozeni jsme 10.5, ale o 3 měsíce dřív. Takže v 9 měs. máme přes 62 cm a 6,4 kg :wink:
9. únor 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, no my máme 75cm a 7,4kg. Ne, můj manžel je z Rumburku, v Děčíně jsem byla...já jsem ze Zlína a ted bydlíme v UH...no my v něm jezdíme už déle...kukala jsem na tvé alba, to muselo být těžké....máš můj obdiv.
9. únor 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky, Už je to mnohem lepší, je to divoch. Je pořád na bříšku a zkoumá neustále jak na 4...ale ještě mu to nejde doladit, tak se vzteká pořád :grinning: . My jsme koupili jen sporták, protože na korbičku na měsíc dva bych už neměla...ale dokoupíme pak časem na druhé. Poutáš malou ve sportáku?
9. únor 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nepoutám, většinou leží a spí a má tam fusak, tak to neřeším...no my už stojíme a řádime, Adelí je hrozně živé dítě...
No a kolik Tě stál? Jinak já jsem Janča :slight_smile: Těší mě :wink:
9. únor 2009 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maruška...těší mě též :slight_smile:. Já ho spoutala jednou na focení pro holky v albu a taky spíme, občas koukáme...ale ještě většinou ležíme-nesedíme, tak nepoutáme, máme taky fusak...od Emitexu. Mám ho z Malli od výhradního dovozce za 13 500...ale viděla sem na netu i za 12500 ty starší barvičky. Tuhle papaiu měli jen tam...nyní jsem koukala, že ji nabízí už víc obchodů...ale já ji měla mezi prvníma....ikdyž o to nejde...tady ani Perego GT 3 snad nikdo nemá...nikoho jsem tu ještě nepotkala. Tady maj holky Cortiny a v jílovém jezděj Firkony...z trojkolek...a Janečka...
9. únor 2009 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady nejvíc Xlanderů a Cortin a pak asi Quinny a Jané...
No já mám starý fusak, ale max spokojenost...Adélka tam v postatě dnes seděla úplně oprvé, vždy jen tak polosed...já jsem na PP GT3 dostala doporučení od kamarádky...
9. únor 2009 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
paní už odepsala, že mi vložku udělá...poslala mi fotky té kytičkové na nějakém zeleném GT3 - jsou krásné ty fotečky...mám je na meilíku. To je určitě tvoje vložka...ten vzor...
9. únor 2009 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, je a nechceš jinou barvičku? Mně se líbila taková prožková a Tobě by se do kočárku moc moc hodila....
9. únor 2009 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si napsala paní, že chci tu oboustranou...a vybrala sem si tuhle? a na druhou stranu asi oranžovou, to ještě nevím:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20283776&tab=1

Máme oranžový kočár, a kluka. tak budou oranžové žirafky ladit s modrou...hned jsem si to představila, jako ty kytičky na zelené, tak modrá s žirafkama na oranžové...Ted ještě jestli mi je objedná...tuhle metráž ona nemá...
9. únor 2009 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné....já jsem včera už zmizela, malá začínala knourat, tak aby nevzbudila tatínka... :slight_smile:
10. únor 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky tak mi říkala teďka známá, že prý komplety GT 3 budou dražší, cca o 3 tisíce, kvůli kurzu či co, to co teďka už objednávali na shop...no nevím zda je to není poplašná zpráva, ale je dobře , že už je máme koupené :dizzy_face:
10. únor 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: tak nam už to nehrozi neee?
10. únor 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nám už ne Zoji :slight_smile:
10. únor 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: no sestřenka si koupili taky gt 3 v sobotu ale 2008 a za 13000 mně malem kleploo
10. únor 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a jako barvičku tu mocca?
10. únor 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Viděla sem ted holky inzerát na rok a půl jeté GT3 a za 11 tisíc...a má jiný nánožních, takový vypadá jak hadrový, v zelené. To si podle mě je lepší doplatit tisícovku a mít nový se zárukou. Navíc to je asi i ten tip, kdy se neodstrojuje sporták, když se dá korbička...
10. únor 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty lidi nejsou soudní, podle mě ten kočárek je prodejný po používání max. za půlku :dizzy_face:
10. únor 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek