Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

bobket
11. kvě 2010

konstrukcia je strieborna... to este aj taky je rozdiel?

lucenek
11. kvě 2010

jj u nás se taky levněji prodávají ty s černou konstrukcí levnějic.. myslím, že oproti těm stříbrným maj třu barvy modrá červená a zelená a trochu méně kvalitní potah....

bobket
11. kvě 2010

takze strieborny je lepsi? hodim sem foto toho kocika

bobket
11. kvě 2010

toto je on

lucenek
11. kvě 2010

no to je můj 😵 😵 😵 😵 ber ho..za ty love 😵 😵 😵 😵

bobket
11. kvě 2010

Mas rovnaky? jeeeeeeeeej! 😉 takze vravis ze dobra cena? len mi neodpisala ze ci ma poskodenia o ktorych by som mala vediet 😒

lucenek
11. kvě 2010

sem spočetla že na naše je to 4680 když beru euro 26 tak to je hodně hodně dobrá cena...je to 2008 😉

lucenek
11. kvě 2010

jo poškození max obité disky kol..kamínky dvěře jak vjíždíš či vyjíždíš, nebo škráblá konstrukce ze skládání ono takovej krasavec se neničí

bobket
11. kvě 2010

normalne sa mi rozbuchalo srdce od nadsenia!ale to som bola i pri bumbleride a teraz pozeram dalsi 😀 uz mam ruku na napisanie mailu ze ho beriem,xixi tak sa objim ze mi na nom bude nieco prekazat, ale mylsim nieco take zasadne. uz teraz manzel na mna skaredo pozera, ze sme za golfky vyhodili tolko penazi... lae ked ja chcem mat pohodlnu prechadzku!!!!!! 😵

bobket
11. kvě 2010

ale som mu povedala, ze ked pojdeme do obchodaku,alebo na dovolenku tak nemusime brat ten do terenu ale zoberieme golfky, no nie?a v zime ho istoocenime! mala som ten xlander a aj ked nemal otocne predne kolesa tak sneh nesneh proste isiel 😉

lucenek
11. kvě 2010

mno divej já to mám tak pořádný sporťák max pohodný pro dítko i mě a snese nákup a terén zvládne a pak mám lehoulinké goplfky co beru na plavčo a pochůzky a když jezdím mhd a tak.... maj necelých 6kg tak to unesu.....takže já mám pro mě ideální kombinaci

lucenek
11. kvě 2010

určitě letošní zimu jsem projela v poho oproti jiným, kámoška měla od švagrovky quinny buzz jsem ji odrazovala od kočárku resp. podvozku ale nedala si říct.... a v porsinci kupovala jinej a dala mě zapravdu

pikusa
11. kvě 2010

BOBKET.....to ber všema deseti 😀

bobket
11. kvě 2010

asi jej idem napisat 😀 pozerala som prave aj na MMB a nasla som za 230€,ale ako si pisala modry s ciernou konstrukciou. Ja si tiez mylsim ze vyuzijeme oba, ved maly ma 6,5 mesiaca tak to mame cas vyjazdit! len manzel mi neveri ze nebudem chciet za chvilu iny,xixi. a ako je to s tym ze na stieske nie je otvor a nevidiet na dieta?

lucenek
11. kvě 2010

bob piš hned že bereš simtě
bob na stříšce je takovej převis a ten se dá srolovat a je tam síťka tím jde vidĚt z tvjí pozice na dítko....

lucul
11. kvě 2010

baby tak krasne pisete o tom kociku, ze zacinam byt rada, ze ho drahy zarezervoval 😀

bobket
11. kvě 2010

uz som napisala, ze ho beriem 😵 tak hadam mi ho podrzala ako som jej pisala a odpise mi,xixi

bobket
11. kvě 2010

lucul, to vyznelo akoby zarezervoval ten co o nom piseme 😀

lucul
11. kvě 2010

nie bobket 😀, on rezervoval novinku 2010, sice za celkom zavratnu sumu, ale ved budeme mat len jeden a potom golfac

bobket
11. kvě 2010

normalne si my vyplasila 😵 ale necudovala by som sa keby sa mi ta pani neozvala alebo napisala ze ho uz predala ☹ ja mam na taketo veci stastie ☹

bobket
11. kvě 2010

joj novinku by som brala,no peniazky chybaju na novinku 😖

lucul
11. kvě 2010

tak ale my mame cas nasetrit, bolo treba zlozit len zalohu 20e, a mozme ho prist vziat az v oktobri, maju teraz dobru akciu

pikusa
11. kvě 2010

Kamarádka čeká mimi a bude mít taky 2010,jsem na něj mooooccc zvědavá 🙂

bobket
11. kvě 2010

Tak to je super!My uz nemame kedy setrit,xixi Ja som rada ze som konecne nasla kocik! tak dufam, ze ho nepredala a budem s nim spokojna tak ako dufam 😀

lucul
11. kvě 2010

pikusa, tak daj potom vediet aky je 🙂

bobket
11. kvě 2010

Tak ta pani mi odpovedala, ze ona pouzivala iba podvozok, ze ho kupila od kamosky koli zime a este napisala ze:jedine poskodenie, ktore ma je, ze na strieske je to trosku vidiet ked zasvieti slnko jemne vytahanie. Ale nie je to nic hrozne, moj manzel si to ani nevsimol.

Lucenek ty ho mas, co myslis, je to velka vada, teda bude to vidiet? idem este poriadne pozriet foto

bobket
11. kvě 2010

no kukla som foto a je to tam vidno, som myslela ze to je odraz z blesku, len je otazne ako to vyzera nazivo,hmmm? co myslite? poradte prosiiim.

bobket
11. kvě 2010

takto to odfotila

lucul
11. kvě 2010

ja si myslim, ze je to len taka mala chybicka krasy, na funkcnosti mu to neubera

lucenek
11. kvě 2010

taky myslím teda zas za tu cenu s tou šíslou boudou bych ho fakt brala