Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

zojina
9. únor 2009

pikus postýlka superr sedi na sportaček ta plaštenka v rodine mame další gt 3 tak už se těšime jak budeme krosit ,ja byla dnes u dokotora pomalu se otviram tak snad to bude už brzo malej ma 3300g tak by v klidečku moh na svet a co vy holky jak se vede co noveho ?

kikimaruska
9. únor 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš Holky poměříte mi na šířku v nejužší části a na délku vevnitř taktéž korbičku Navetu? díky 😉

honzinecka
9. únor 2009

Ahojky holky, smím se přidat? Mám Peg pérego sportáček...a maximální spokojenost....

kikimaruska
9. únor 2009

honzinecka: ahojky, a jakou máš barvičku? V albíčku jsem ho nenašla 🙂, jak dlouho ho máš?

honzinecka
9. únor 2009

Má lonskou kolekci, červenou....přidám do alba...mám ho od října, jsme velké miminko 😉 Holky a máte k němu slunečník, nějak jsem vás nestihla přečíst a co pláštěnka, spokojené?

honzinecka
9. únor 2009

ale absolutně mi nejde do hlavy, jak se na to nasadí hluboká korbička, chci si ho ´ponechat i na druhé miminko, at je to holka a nebo kluk 🙂

kikimaruska
9. únor 2009

Slunečník nemáme, ale objednali jsme si od jedné šikovné paní tuhle clonu a je super, když ji nepotřebujem, mám ji složenou u pláštěnky v pytlíku v košíku:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=13558043&tab=1

vytvaruju si jí jak potřebuju...pláštěnku jsme tu řešily. Mě se zdá originál objemná těmi obručemi a nevěřím jí, že v pořádné průtrži stříška sportáku nic nepropustí... - ty s tím máš zkušenost? Projistotu jsem objednala neoriginální na celý kočár, která zakreje i tašku. 😉

kikimaruska
9. únor 2009

tak to jsme dvě...my pak taky jen dokoupíme korbčku. Holky ví jak na to, co mají korbičku...celé to musíš odstrojit, ale v návodu to není, ty jsou staré 😅

honzinecka
9. únor 2009

No právě že jsem to taky nenašla v návodu...já jsem si zase objednala takovu krásnou vložku dovnitř kočárku...není moc vidět, ale mám v prvním albu vyfocenouv ní Adélku...kytičková je... 😉

kikimaruska
9. únor 2009

To je ta fotečka-v nové čepičce..? A jaká to je vložka-firma? Chtěla bych taky objednat, ale nevím od jaké firmy, jaká tam bude pasovat. A jak jinak, jsi spokojená, nebo má nějaké mouchy...povídej 😉

honzinecka
9. únor 2009

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19370253&tab=1

Je to od paní z MMB a je fakt super...dohoda s ní skvělá a ona už ví, jaký to má rozměr. Je to ono...
Jsem s ním moooooooooooooc spokojená, je fakt užasný a pořád jsem do něj zamilovaná....a co Ty? Vyhovuje Ti ve všem? Já si musím nechat seřídit brzdu kapánek

kikimaruska
9. únor 2009

Moc díky za odkaz, hnedka ji písnu 😉 . Já jsem zatím spokojená, jen jsem nastavila odpružení nastálo na soft pro nerovný teríén. Naše chodníky jsou tankodrom...a rovná silnice tu neni nikde skoro 😀 . Máš tam na tom jak má mít dítko nožky na 3 kole dírky? Já je mám zaslepené a na fotkách v písku jsou děravé, aby písek odpadával..???? Copak je s brzdou..?

honzinecka
9. únor 2009

Počkej kiki, nepochopila jsem Tě....jde mi to jen na první dírku ta brzda, musím to seřídit. No a odkdy v tom jezdíte vy? Kdy se Kubík narodil? My jsme 20.5. a malá je dlouhán....u nás je to taky tankodrom, celé náměstí a jezdíme hlavně po lese...a odkud Ty jsi? Přímo Děčín?

kikimaruska
9. únor 2009

aha, to nám jde ta brzda až tak jak má, ale chce to víc stlačit. Jsme z DC, je to část Děčína na kopci, spíš to tu je jako vesnice...kterou dříve přidružili...ty jsi taky odsud? my v něm jezdíme...kdy dorazil? Asi tak načínáme 3 týden 😀 . narozeni jsme 10.5, ale o 3 měsíce dřív. Takže v 9 měs. máme přes 62 cm a 6,4 kg 😉

honzinecka
9. únor 2009

Aha, no my máme 75cm a 7,4kg. Ne, můj manžel je z Rumburku, v Děčíně jsem byla...já jsem ze Zlína a ted bydlíme v UH...no my v něm jezdíme už déle...kukala jsem na tvé alba, to muselo být těžké....máš můj obdiv.

kikimaruska
9. únor 2009

díky, Už je to mnohem lepší, je to divoch. Je pořád na bříšku a zkoumá neustále jak na 4...ale ještě mu to nejde doladit, tak se vzteká pořád 😀 . My jsme koupili jen sporták, protože na korbičku na měsíc dva bych už neměla...ale dokoupíme pak časem na druhé. Poutáš malou ve sportáku?

honzinecka
9. únor 2009

Nepoutám, většinou leží a spí a má tam fusak, tak to neřeším...no my už stojíme a řádime, Adelí je hrozně živé dítě...
No a kolik Tě stál? Jinak já jsem Janča 🙂 Těší mě 😉

kikimaruska
9. únor 2009

Maruška...těší mě též 🙂. Já ho spoutala jednou na focení pro holky v albu a taky spíme, občas koukáme...ale ještě většinou ležíme-nesedíme, tak nepoutáme, máme taky fusak...od Emitexu. Mám ho z Malli od výhradního dovozce za 13 500...ale viděla sem na netu i za 12500 ty starší barvičky. Tuhle papaiu měli jen tam...nyní jsem koukala, že ji nabízí už víc obchodů...ale já ji měla mezi prvníma....ikdyž o to nejde...tady ani Perego GT 3 snad nikdo nemá...nikoho jsem tu ještě nepotkala. Tady maj holky Cortiny a v jílovém jezděj Firkony...z trojkolek...a Janečka...

honzinecka
9. únor 2009

Tady nejvíc Xlanderů a Cortin a pak asi Quinny a Jané...
No já mám starý fusak, ale max spokojenost...Adélka tam v postatě dnes seděla úplně oprvé, vždy jen tak polosed...já jsem na PP GT3 dostala doporučení od kamarádky...

kikimaruska
9. únor 2009

paní už odepsala, že mi vložku udělá...poslala mi fotky té kytičkové na nějakém zeleném GT3 - jsou krásné ty fotečky...mám je na meilíku. To je určitě tvoje vložka...ten vzor...

honzinecka
9. únor 2009

jj, je a nechceš jinou barvičku? Mně se líbila taková prožková a Tobě by se do kočárku moc moc hodila....

kikimaruska
9. únor 2009

Já jsem si napsala paní, že chci tu oboustranou...a vybrala sem si tuhle? a na druhou stranu asi oranžovou, to ještě nevím:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20283776&tab=1

Máme oranžový kočár, a kluka. tak budou oranžové žirafky ladit s modrou...hned jsem si to představila, jako ty kytičky na zelené, tak modrá s žirafkama na oranžové...Ted ještě jestli mi je objedná...tuhle metráž ona nemá...

honzinecka
10. únor 2009

Pěkné....já jsem včera už zmizela, malá začínala knourat, tak aby nevzbudila tatínka... 🙂

zofik
autor
10. únor 2009

holky tak mi říkala teďka známá, že prý komplety GT 3 budou dražší, cca o 3 tisíce, kvůli kurzu či co, to co teďka už objednávali na shop...no nevím zda je to není poplašná zpráva, ale je dobře , že už je máme koupené 😵

zojina
10. únor 2009

🙂 tak nam už to nehrozi neee?

zofik
autor
10. únor 2009

nám už ne Zoji 🙂

zojina
10. únor 2009

🙂 no sestřenka si koupili taky gt 3 v sobotu ale 2008 a za 13000 mně malem kleploo

zofik
autor
10. únor 2009

a jako barvičku tu mocca?

kikimaruska
10. únor 2009

Viděla sem ted holky inzerát na rok a půl jeté GT3 a za 11 tisíc...a má jiný nánožních, takový vypadá jak hadrový, v zelené. To si podle mě je lepší doplatit tisícovku a mít nový se zárukou. Navíc to je asi i ten tip, kdy se neodstrojuje sporták, když se dá korbička...

zofik
autor
10. únor 2009

ty lidi nejsou soudní, podle mě ten kočárek je prodejný po používání max. za půlku 😵